DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Dosage-Gitar

LEVENT

Kendisini çok eskiden tanıyor ve seviyorum..Gruba daha yeni ısınmasına rağmen cayır cayır gitar çalan cam gibi bir gitarist,mutlak gelecek vaad eden bir müzisyen kendisi..
Bir ara benim basın entonasyon ayarını da yapıverse :LOL:
iyi anlıyo bu işlerden..[/b]

Dosage-Davul

OZAN

Su gibi berrak ve şarkılarda rahat rahat akan bir davulcu..Sahnede ki halinin o kadar doğal bir rengi var ki dünyanın en iyi grubuyla konsere çıksa hemen uyum sağlar,cuk oturur.. ;)[/b]

Dosage-Genel

Güneşin sesini çok sevdiğim ve eşsiz bir yorumu olduğuna inandığım için grubun harika yerlere gelip çok iyi işler yapacağından eminim..
Grubun hem müziğini hemde arkadaşlığını seviyorum..
Her türlü hasar veren,kesici ve delici vukuatlarda aktif olarak görev alınır,dil uzatanlara duyrulur :twisted:
[/b]

Öncelikle cumartesi günkü düet için Ceyhan'a (Djinn Stylo), pazartesi akşamı bize eşlik eden Hakan'a (Gestapo) ve Bülent'e (AltıSekiz) teşekkür ederim. Hemen ardından U.P.O elemanlarına destekleri, Barış'a da yorumları ve her birimize bir tam mesajını ayırdığı :p için teşekkür ederim. Son olarak ta Şener'e bizi bassız bırakmadığı için teşekkür ederim. Back vokal olursun yalnız Güneş tüm vokalleri kendi yapmaya karar vermezse :D.

Selam Dosage, sizi çok sevdim ve başarılı bir grupsunuz. Pazartesi akşam biz çıtırlar olarak sizi çok sevdik :D Ve ayrıca Levent burdan sana tekrar teşekkür ediyorum yardımların için, herkeze başarılar :)
Son olarak Şener, back vokalin iyi, bence :)
görüşmek üzere..

Merhaba arkadaşlar,

Sanırım artık bazı açıklamalar yapmanın vakti geldi de geçiyo bile :)
Dosage grubu dağılmamıştır efendim..Grubun vokalisti (yane ben oluyorum bu :) ) ve davulcusu (bu da Ozan oluyor :) ) sabit olmak üzere gitarist ve basscı arkadaşlarımız değişmiştir..Bundan böyle solo ve ritim gitarda Levent(eskiden Altısekizden tanıyor olabilirsiniz) ve bass gitarda(ve back vokallerde :D ) Şener(şu anki Altısekizden tanıyor olabilirsiniz..) ile yolumuza devam ediyoruz..
Şimdiye kadar arkadaşlarımızın hiçbiri bizi yalnız bırakmadılar..Özellikle Burak(sürekli seyircimiz),Ayşenur(bi tane daha..bu iki insan bizi asla yalnız bırakmadılar),Barış(eli sopalı mı desem :)),Jonglör Grubunun tüm elemanları (özellikle ÇITIRLAR :) ),U.P.O. grubunun tüm elemanları,Garage 'ın açılışında bize sahnede eşlik eden vokalist arkadaşım Ceyhan,geçtiğimiz pazartesi bana sahnede katılan canım Hakan'cığım,Atısekiz'in davulcusu sevgili Bülent(arkadaşım grup dışından kimse senin kadar uğraşmadı bizim toparlanmamız için,fikirlerin ve bizi Levent'le tanıştırdığın için ayrıca teşekkür etmem lazım ve tabii ki geçen pazartesi bize sahnede eşlik ettiğin için de... :) ) ve yine Altısekiz'in vokali Samet ve gitaristi Seyfi...Hepinize yanımızda olduğunuz için teşekkür etmek istiyorum..

Eeee uzun zamandır yazmayınca böyle oluyormuş... :) Böylece bu pazartesi de dahil olmak üzere Dosage size yeniden Garage Rock Bar da merhaba diyor arkadaşlar...

Görüşmek üzere... :)

Güneş, Ozan, Levent ve Şener bizler de size teşekkür ederiz bizi DosAge sız bırakmadığınız için...

Efenim kronik beyinsizliğimden kaynaklanan mide ağrılarım yüzünden bu hafta programa gelemedim ama önümüzdeki pazartesiden itibaren DosAge seferlerim kaldığı yerden devam edicek... Görüşmek üzere :LOL:

ÖNEMLİ NOT: bari bu sezon bi sevendust koyun playliste, kudurttunuz beni yaa

sewgili sunstroke!! bizi yani 04:00 cüleri unuttuğunu görüyorum. gerçi haklısın da . uzun süredir uğrayamadık tabi. ama mağlum bizim de tatil yapmamız lazım, di mi ama? neyse önüğmüzdeki sezon bol bol görüşürüz artık. hız kesmeden dosage la dewam edicez eğlenmeye bu sene de. yeni kadro hayırlı olsur inşallah.
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

sunstroke demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,

Sanırım artık bazı açıklamalar yapmanın vakti geldi de geçiyo bile :)
Dosage grubu dağılmamıştır efendim..Grubun vokalisti (yane ben oluyorum bu :) ) ve davulcusu (bu da Ozan oluyor :) ) sabit olmak üzere gitarist ve basscı arkadaşlarımız değişmiştir..Bundan böyle solo ve ritim gitarda Levent(eskiden Altısekizden tanıyor olabilirsiniz) ve bass gitarda(ve back vokallerde :D ) Şener(şu anki Altısekizden tanıyor olabilirsiniz..) ile yolumuza devam ediyoruz..
Şimdiye kadar arkadaşlarımızın hiçbiri bizi yalnız bırakmadılar..Özellikle Burak(sürekli seyircimiz),Ayşenur(bi tane daha..bu iki insan bizi asla yalnız bırakmadılar),Barış(eli sopalı mı desem :)),Jonglör Grubunun tüm elemanları (özellikle ÇITIRLAR :) ),U.P.O. grubunun tüm elemanları,Garage 'ın açılışında bize sahnede eşlik eden vokalist arkadaşım Ceyhan,geçtiğimiz pazartesi bana sahnede katılan canım Hakan'cığım,Atısekiz'in davulcusu sevgili Bülent(arkadaşım grup dışından kimse senin kadar uğraşmadı bizim toparlanmamız için,fikirlerin ve bizi Levent'le tanıştırdığın için ayrıca teşekkür etmem lazım ve tabii ki geçen pazartesi bize sahnede eşlik ettiğin için de... :) ) ve yine Altısekiz'in vokali Samet ve gitaristi Seyfi...Hepinize yanımızda olduğunuz için teşekkür etmek istiyorum..

Eeee uzun zamandır yazmayınca böyle oluyormuş... :) Böylece bu pazartesi de dahil olmak üzere Dosage size yeniden Garage Rock Bar da merhaba diyor arkadaşlar...

Görüşmek üzere... :)

oo iyi haber bu

yeni gelen elemanlarda tanidik kisiler ..pek canli olmus super

sevgili DosAge ahalisi
dün geceki eğlenceli programınız için teşekkür ederiz, özellikle ikinci yarıdaki performansınız çok iyidi. o ne enerjidir ya, siz coştukça seyirci coştu, seyirci coştukça siz coştunuz helal olsun valla, bi an gece hiç bitmiycek sandım :LOL: Denizliden gelen seyirciler de ayrı bir teşekkürü hakediyor bence (özellikle de medeni cesaretlerinden dolayı :LOL: :LOL: :LOL: )
her hafta böyle olun biz de güzel güzel delirelim...
görüşürüz arkadaşlar

Güneş hanım, zombi olduğumu herkese ilan ettiğin için sana ayrıca teşekkür ederim, hakkını nasıl öderim bilemiyorum :x

Merabalar arkadaşlar.Bu haftaki program gerçekten süppeeerdi :)

Denizli'den gelen arkadaşlarla birbirimizi karşılıklı koparttık gerçekten özellikle de dans yarışmasında ki üstün çabalarını ayakta alkışlıyorum...

Ambsoblue sizi unutmak mümkün değil yaw heyecanla 04'cülerin aramıza geri dönmesini bekliyoruz zaten :)

Can'cım sana da teşekkür ederiz ve artık bir gün bekleriz yaneee... :roll: :)

Sana gelince Burak bey....Sen kendin demedin mi kardeşim "ben zombiyim ben zombiyim" deyü.Biz sahneden söyleyince mi suç oluyo yane :twisted:

Önümüzdeki pazartesi tekrar görüşmek üzre şimdilik benden bu kadar...

:twisted:

:)

DOSAGEKED304.jpg

:)

Geri