DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Bu arada geçen program için çok mühim bir teşekkürü unutmuşum...Tuşe Grubunun vokali Gökhan bize eşlik etti sahnede kendisine çook teşekkür ederiz efenim..
Levent de size teşekkürlerini iletecekti ama buraya henüz kaydolmadığı için buraya onun adına da ben teşekkür edeyim..
Ayrıca(sürekli bişiler unutuyom kafa yerinde deil ki :)) İremcim özellikle My Immortal daki vokallerin süperdi acaip keyif aldım..Öpüorum senii çook...

Bu hafta Pazartesi de bekleriz efendim herkesleri Garage'a....Görüşmek üzro(bu da 50 metrelik bi mezro.. :LOL: )

:twisted:

Yok abi sen git, dinle, destek olalım de, sonrada yok nerde o eski seyirciler diye laf ye. Basçı arkasaş solosundan sonra biz zaten seyirci olarak alkışladık, ne demek ya "nerde o eski seyirleciler". Bende bi grupta çalıyorum ve hiçbir zaman seyirci çok alkışlamadı bilmem ne yapmadı diye atar yapmadım, gidip forumumda eleştirmedim kimseyi.
Ben arkadaşlarımla Dosage'ı 4 e kadar izlemiş biriyim ki ismimizin 04 cülere çıkmaısından da anlaşılıyor zaten. Bu lafları haketmediğimizi düşünüyorum. Ki bu laf üzerine ben de NERDE O ESKİ CLIFF BURTON'LAR, FLEA'lar, BASS SOLOLAR demekten alamıyorum kendimi.
Saygılar....

Bu arada ben bu kayıtın asıl sahibi Oytun. ;)

lichking23 demiş ki:
Yok abi sen git, dinle, destek olalım de, sonrada yok nerde o eski seyirciler diye laf ye. Basçı arkasaş solosundan sonra biz zaten seyirci olarak alkışladık, ne demek ya "nerde o eski seyirleciler". Bende bi grupta çalıyorum ve hiçbir zaman seyirci çok alkışlamadı bilmem ne yapmadı diye atar yapmadım, gidip forumumda eleştirmedim kimseyi.
Ben arkadaşlarımla Dosage'ı 4 e kadar izlemiş biriyim ki ismimizin 04 cülere çıkmaısından da anlaşılıyor zaten. Bu lafları haketmediğimizi düşünüyorum. Ki bu laf üzerine ben de NERDE O ESKİ CLIFF BURTON'LAR, FLEA'lar, BASS SOLOLAR demekten alamıyorum kendimi.
Saygılar....

Bu arada ben bu kayıtın asıl sahibi Oytun. ;)

28 Eylül gecesi IF Performance Hall da Altısekiz Red Hot Chili Peppers tribute yapacak... İlgileneceğini düşündüm.

efet yaw gelicektim ama yapamadım . ;) bende burda baget sallıyorum 8O ..sisin nasıl gidiyor.lewent e güneşe vede şenere slmlar ..ya bide şu lewenti buraya üye yapın abi ....şiiiiiith lewent sana diom olm ARTIK ÜYE OL YAW ALAA ALAH. :x

NESE SİSE BASARILAR ...HAE BAKALIM

dün akşam gerçekten felaket eğlendik(tabi votka redbull başta 5 milyon olsaydı daha da eğlenirdik:)))) hepiniz süperdiniz arkadalar ve sizi dinlemek çok keyif veriyo...şarkı reformunuzu da adım adım izliyor ve taktir ediyoruz.... bu arada günden güne artan seyirci kitleniz de gözden kaçmıyor umarım hep böyle olur di mi levent:)))

uzun bir aradan sonra dün akşam tekrar dosage ı dinleme şansı bulduk. gerçekten eğlendik ama birazcık da burukluk kaldı içimizde.niye diye sorarsanız...
ben dosage ı uzun süredir takip eden biriyim. grubun çaldığı şarkıları da grubun bu şarkılardaki performansını da çok beğeniyorum. bu yüzden grubun kötülüğünü düşünmeyeceğimi bilmenizi isterim. sadece ufak bir eleştiride bulunmak istiyorum.
birincisi dün akşam çalınan Creep şarkısyla ilgili. creep performansı ilginç ve eğlenceliydi. ama siz de takdir edersiniz ki creep ve eğlenceli kelimelerinin aynı cümlede kullanılması o kadar da parlak bi duruma işaret etmez. bu benim şahsi görüşüm bunu o kadar da önemsemeyin.
ikincisi.. dosage ı yeni elemanlarıyla ilk defa izleme fırsatı buldum. ikisi de çok iyi müzisyenler ve enstrümanlarına çok hakimler. ama grup içi bütünlüğün henüz sağlanamamış olduğunu hissettim. sahneden, özellikle basçı arkadaştan izleyenlere doğru negatif bi elektrik akıyor. en kısa zamanda bu durumun ortadan kalkmasını dilerim.
ayrıca newborn u çok güzel çaldınız. keşke ayrılmadan bi de plug in baby dinleyebilseydik.
haftaya görüşürüz.
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

arkadaşlar ben yine bişeyler yazmak için geç kaldım neyse hepinizi teker teker tebrik ediyorum öncelikle (tevkif de olabilir tabi :LOL: ) çok iyi çaldınız, yeni şarkılar oturmuş, dinleyicilerin katılımı da artınca hep birlikte çok güzel bi gece geçirdik (tabi vodka redbullun 5 ytl olmasının bunda bi miktar payı vardır ;) ancak sayın iremita vodka redbull başından beri 5 lira olsaydı hepimizin hali nice olurdu :LOL: ) bir süredir bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum, teşekkür ederiz bu güzel gece için efenim...

bar ortaklarından Tolga'ya da teşekkür edeyim unutmadan (büyük adammışsın abi - isim yanlış olabilir malum vodka redbull :LOL: )
ayrıca gecenin sonundaki uzun geyik muhabbeti için Arcane davulcusu Bülent'e ve arkadaşına da teşekkürler (arkadaşın ismini hiç hatırlamıyom malum.. :LOL: :LOL: :LOL: )

biraz geç oldu ama tanıstık galiba.veya ben ole hatırlıyorum..(kafa bir duman ..gözler kaymıs)..bu pazartesi bir sorun olmazsa gene gelmeye çalısacagım programınıza..her neyse bakalım bu salı patrona ne yalan uyduracagım!!

yaw dün karşılaştığımızda garaj a geliriz deyip gelmedik kusura bakmayın :LOL: biraz dağınıktık da dün akşam :x ehe :D neyse yarın akşam geliyoruz ama sizi izlemeye. ona göre haaaa 8) neyse görüşürüz.

dün akşam yine çok eğlenceli bi akşam geçirdik sayenizde :LOL: gece uyuyana kadar ' she fuckin hates meeyy ' diyen çok güzel bi bayan sesi yankılandı kulaklarımda :roll:
creep :cry: ve paint it black :twisted: için de çok teşekkürler ;)
önümüzdeki pazartesi yi sabırsızlıkla bekliyorum 8) haftaya görüşürüz.

Geri