DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Teşekkür ediyorum Güneş hanım valla çok düşünceli bi grupsunuz :D doktordan DosAge dinleyebilir raporu alır almaz haber veririm size programlara kaldığınız yerden devam edersiniz :LOL: geyik bi yana siz yeniden yapılanın ben sizi sakat sakat da dinlerim ;)
iremita demiş ki:
biri acilen cevap verirse sevinirim bu akşam program yok di mi??? güneşin imzasından dolayı aklım karıştı da.....yaaaaaaaa benm de sınavlarım yeni bitmişti ne güzel dağıtacaktım bu gece yawwwwwwwwwwws :(
sayın iremita bugün de dahil olmak üzere programa ara vermişlerdir, vermiştirler, vermişmişler :? yav neyse anlatamadım ama bugün program yok kısacası (zor oldu biraz :LOL: :LOL: )

ya 10 dakika önce garaj da oturmuş Dosage ın çıkmasını bekliyorduk ki sahneye başka birileri çıkmaya başladı. gittik barman e sorduk: dosage yok, dağıldı dedi. biz hem şaşırdık hem üzüldük hem de forumdaki haberlere bakmadan garaj a gittiğimiz için kendimize birazcık sövdük. inşallah yeniden yapılanma :!: uzun sürmez de en kısa sürede tekrar sizi izleyebiliriz. hade size iyi yeniden yapılanmalar :p
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

güneş hanııımm bugün görmeseydik hiçbişiden haberimiz olmayacaktı.gerçi haberimiz oldu da ne oldu :D niyyse efem yeniden yapılanın bi siz ilk ben gelicem artıkın kendini bilime ve müziğe adamış o mükemmel varlık doğa üstü insanı dinlemeye.çok çok çoookk başarılarrrr

saygılar...

sevendust demiş ki:
Teşekkür ediyorum Güneş hanım valla çok düşünceli bi grupsunuz :D doktordan DosAge dinleyebilir raporu alır almaz haber veririm size programlara kaldığınız yerden devam edersiniz :LOL: geyik bi yana siz yeniden yapılanın ben sizi sakat sakat da dinlerim ;)
iremita demiş ki:
biri acilen cevap verirse sevinirim bu akşam program yok di mi??? güneşin imzasından dolayı aklım karıştı da.....yaaaaaaaa benm de sınavlarım yeni bitmişti ne güzel dağıtacaktım bu gece yawwwwwwwwwwws :(
sayın iremita bugün de dahil olmak üzere programa ara vermişlerdir, vermiştirler, vermişmişler :? yav neyse anlatamadım ama bugün program yok kısacası (zor oldu biraz :LOL: :LOL: )
saolasın burakcım ben anladım seni sen yorma kafanı... yeni yapılanma derken kadro mu değişiyo yoksa sadece BAS mı :roll:

iremita demiş ki:
saolasın burakcım ben anladım seni sen yorma kafanı... yeni yapılanma derken kadro mu değişiyo yoksa sadece BAS mı :roll:

Canım benim yeni yapılanma derken tam bir yeni yapılanmadan bahsediyorum işte... :twisted: Çekirdek kadro duruyo hala..Yane anlayacağın doğru insanları bulmaya çalışıyoruz..Sanırım da bulduk.. ;)

JJFLW demiş ki:
Güneş hanım umarım yeni yapılanma sürecindeyken sigarayıda bırakırsın ve süper yaspılanmış olursun inşallaaaaağh :)

Ben sana söylüyorum arkadaşım benim sesim sigara içtikçe güzelleşiyo diye.. :roll: Ama tabe o konuda da bi yapılanma :LOL: düşünüyorum...

sevendust demiş ki:
Teşekkür ediyorum Güneş hanım valla çok düşünceli bi grupsunuz :D doktordan DosAge dinleyebilir raporu alır almaz haber veririm size programlara kaldığınız yerden devam edersiniz :LOL: geyik bi yana siz yeniden yapılanın ben sizi sakat sakat da dinlerim

Tabe arkadaşım seni düşünmiicez de kimi düşüncez..Geyik bi yana programlar yeniden başladığında gelmezsen diğer kolunun da sakatlanma ihtimali % kaçtır sence :?: :twisted:

amsoblue demiş ki:
ya 10 dakika önce garaj da oturmuş Dosage ın çıkmasını bekliyorduk ki sahneye başka birileri çıkmaya başladı. gittik barman e sorduk: dosage yok, dağıldı dedi. biz hem şaşırdık hem üzüldük hem de forumdaki haberlere bakmadan garaj a gittiğimiz için kendimize birazcık sövdük. inşallah yeniden yapılanma :!: uzun sürmez de en kısa sürede tekrar sizi izleyebiliriz. hade size iyi yeniden yapılanmalar :p

Aslında dediğim gibi dağılmak değil ama bundan sonra adımız dosage mı olur bilemem sadece şimdilik kendimize :!: gerçekten :!: çeki düzen vermeye çalışıyoruz..Sanırım hazırlıklar çok uzun sürmez ama belli de olmaz tabe..Bu arada sizin Garage'da beklemenizde benim de biraz payım var tabee..Biraz geç yazdım foruma durumu :roll: :oops:

Çok yakında umarım yine görüşürüz çünkü herkesleri özlemeye başladım bile.. :(

Levantine demiş ki:
güneş hanııımm bugün görmeseydik hiçbişiden haberimiz olmayacaktı.gerçi haberimiz oldu da ne oldu :D niyyse efem yeniden yapılanın bi siz ilk ben gelicem artıkın kendini bilime ve müziğe adamış o mükemmel varlık doğa üstü insanı dinlemeye.çok çok çoookk başarılarrrr

saygılar...

bu arada sen kimsin :?: :?:

hocam hocam deyu peşinizden dolaşan bir garip,zavallıcık bir garip,öğrenci bir garip les formu aldığınız yerde de gördüğünüz ve her daim en manasız yerlerde karşınıza çıkan eski bir öğrenciniz.daha ne deyim güneş hocam ben :(

alooooooo :!: neler oluyo nası gidiyo yeniden yapılanma :?: bişiler sööleyin. walla merak içindeyiz. sizi ve sizi dinlemeyi çoooooook ösledik. hadi hadi çabucak yeniden yapılanın da bizi sizden mahrum bırakmayın daha fazla. sizden bi plug in baby dinlemeyeli uzun zaman oldu. bi de bi tepki verin de hala yaşadığınızı bilelim e mi?? hade örüşmek üzere en kısa zamanda :D

Yeni yapılanma için çalışmalar tamgaz devam ediyo arkadaşım merak etme yaşıyoruzz...Ve daha sahnelerden kopmaya da niyetimiz yok.. :twisted:

En kısa sürede hazır olmaya çalışcaz ama tabii yeni baştan bişeyleri başlatmak çok kolay değil.. :roll:

Ayrıca biz de hepinizi çok özledik :cry:

Selamlar herkeslere...

Hocam hocam güneş hocam..Ayıp deil mi buralardan örenioruz neler olup bittiini??Ankara'ya gelsek sizi izlicez die başka gruplarla mı karşılaşcaz??Ayıp ayıp,kırgınım!!Nese umarım en yakın zamanda grup eski hızını yakalar,sevgiler..

scolD demiş ki:
Hocam hocam güneş hocam..Ayıp deil mi buralardan örenioruz neler olup bittiini??Ankara'ya gelsek sizi izlicez die başka gruplarla mı karşılaşcaz??Ayıp ayıp,kırgınım!!Nese umarım en yakın zamanda grup eski hızını yakalar,sevgiler..

yaaaa işte bakınız bu kadar.ben başka bişi demiyorum.gerçi her zaman çok alakasız yerlerde görüyorum güneş hocamı kesin deliriyodur.ama ben de benim gibi birini görsem ben de deliririm :LOL: niyse yine tekrar edeyim buradaki tek öğrenci ben değilim he hehehe

Hehe :LOL: Artık bilemicez örenciler olaraktan :twisted: Güneş hanım bir an önce bişiler yazın,yoksa isyan çıkcak,darbe falan yapcaz haberin olsun :twisted:

:LOL: zaten okuldan çıktım biber gazını son anda kaçırmışım.çevik kuvvetten abiler benim gitmemi beklemişler. macerayı yine kaçırmışım.ama güneş hocam bi cevap yazın nolurrrrr :!: :!:
yazık günah gariban öörencileriniz sevinsin :twisted: :twisted:

scolD demiş ki:
Hehe :LOL: Artık bilemicez örenciler olaraktan :twisted: Güneş hanım bir an önce bişiler yazın,yoksa isyan çıkcak,darbe falan yapcaz haberin olsun :twisted:

Aman Mine'cim aman diyeyim senden korkarım ben :LOL: Sen buralara gelene kadar biz tekrar toparlamış oluruz grubu merak etme geldiğinde yine beni bulacaksın karşında..Özledim kız seni çook :(

Levantine demiş ki:
:LOL: zaten okuldan çıktım biber gazını son anda kaçırmışım.çevik kuvvetten abiler benim gitmemi beklemişler. macerayı yine kaçırmışım.ama güneş hocam bi cevap yazın nolurrrrr :!: :!:
yazık günah gariban öörencileriniz sevinsin :twisted: :twisted:

Güllüm sonunda buldum yaw seni 3 sene aradan sonra..Özlemişim seni..Yeniden bir yerlerde sahne almaya başladığımızda Mine ile seni tanıştırırım kafa kafaya verirsiniz artık :twisted:

amsoblue demiş ki:
güneeeeeş :!: öğrencilerin koloniyi ele geçiriyolar yavaş yavaş :!: ona göre yane :!: sonra uyarmadı deme :p

Yaaaa sorma valla korkulur bunlardan ha yarın öbür gün bi cevap yazmazsam beni asacaklarmış gibi bir his var içimde :twisted: :twisted:

:roll: alla allaaaa ni demek hocam ne öldürmesi hiiç yakıştıramadım walla.
:) bu arada mineyle de tanışmayı çok isterim :)
görüşürüss çabuk toparlanın yaa

Geri