DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

sizi birkez izledim o da replik bar diye biryerdi sanırsam istanduldan gelmiştim açıkçası biraz onyargılı yaklaşıp yaa ben daha iyilerini de gormuşumdur kesin dedim ama dinleyince çok eğlendim yani ben bi playlist oluştursam anca sizin çaldıklarınızdan oluşurdu kafalarda uyunca eğlenceye doyamadım açıkçası:) neyse umarım bi dahaki yeter artık istanbul ankaraya kaçıorum deyişimde sizi izlerim eminim yeni şarkılar da eklemişinizdir(çalışkan grup belli kesin eklemişlerdir:) onları da dinleme fırsatı bulurum hepinize başarılar arkadaşlar...kolay gelsin!

Teşekkürler yaghs :)
Yeni şarkılar ekliyoruz sürekli tabii ki eklemezsek biz de sıkılırız ;)
Ankara'ya bir dahaki gelişinde görüşmek üzere o zaman :elsalla

özellikle perşembe cuma cumartesi hep geliyordum. Arasıra da hafta içi. Ama sizin grubu hiç izlemek nasip olmamış. Günlerden bir gün tek başıma geldim oturdum. İzledim grubu. Bas olsun davul olsun solo ritm gitarlar olsun. Hepsi ayrı ayrı güzeldi. Solist sesi de oldukca güçlü. bol bol başarılar.

uzun süredir yazamıodum bişiler.. bi uğrayım dedim.. yarın garaj iptal falan diil di mi?
Dosage için 3 kere:
" hip hip" "hip hip " "hip hip"
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

SilverBloodomen demiş ki:
özellikle perşembe cuma cumartesi hep geliyordum. Arasıra da hafta içi. Ama sizin grubu hiç izlemek nasip olmamış. Günlerden bir gün tek başıma geldim oturdum. İzledim grubu. Bas olsun davul olsun solo ritm gitarlar olsun. Hepsi ayrı ayrı güzeldi. Solist sesi de oldukca güçlü. bol bol başarılar.
Teşekkürler güzel yorumların için.Yine görüşmek üzere :)

amsoblue demiş ki:
uzun süredir yazamıodum bişiler.. bi uğrayım dedim.. yarın garaj iptal falan diil di mi?
Uğra tabi diğerleri de kayıp bu aralar zaten :p

DosAgeher Salı olduğu gibi bugun 21:30 sularında Garage Rock Bar'da.
Bekliyoruz eğlenmeye

maresalx demiş ki:
medusa666 demiş ki:
maresalx demiş ki:
bende en kısa zamanda izlemeye gidicem ;)
başarılar
e gel de tanışalım artık mareşal :LOL:
ya ben bu hafta geldim hemde arabamla geldim donuş sorunumda yoktu..yanlız uykuma yenik düştüm geri donmek zorunda kaldım birazda hastaydım
saat 6 gibi geldim :D
adam gibi dinç,dingin gelmek lazım size
dimi ama ;)
iyi..öyle gel o halde :D

bu akşam gelioruz. iptal falan yok di mi? özledik walla. 2 haftadır gelemioruz. neyse akşama görüşürüz inşallah bi sorun çıkmazsa.
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

bu çarşamba yerimize baktığınız için teşekkür ederiz efendim...
:)
görüşmek üzere, kolay gelsin
saygılar,sevgiler...

Geri