DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

biziz konseri seyircisiz idi ama güzeldi..biz çok eğlendik :twisted: bu konserde emeği geçen herkese teşekkür ederiz :)
DosAge bundan böyle her salı saat 23:00 civarı Biziz Rock Bar'da sahne almaktadır arkadaşlar..hepinizi bekleriz..
:beer :beer
cumartesi yolcuya da bekleriz arkadaşlar ;)
:elsallaa

al sana afiş..;
:twisted:

dosagebiziz.jpg

Bugun programımız yok.Yarın saat 21:00 civarı Öss Gecesi için Yolcu Rock Bar'dayız...Bekleriz

Yönetici Uyarısı: Mesaj yönetim tarafından düzenlenmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yarın saat 22:00 civarı Biziz Rock Bar'dayız...
Eğlenmeye bekliyoruz herkesi :)

Yönetici Uyarısı: Mesaj yönetim tarafından düzenlenmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yarın ve haftaya C.tesi Yolcu Rock Bar'da cıkmıyoruz.
Bu Salı BizizRock Bar'dayız ve ondan sonra 1,5 haftalık tatildeyiz arkadaşlar.Dönüşte programlar devam edecek...

arakaşlar grupçak tatildeyiz;
bu salı ve cumartesi çıkamıyoruz malesef :D
yeni yolcu saatimiz ise şu şekilde olacak;
DosAge her cumartesi saat 10:00-02:00 arasında yolcu bar da sahne almaya başlayacak yaz boyunca :D ilgili ve meraklısına duyurulur ;)

Tatilden donduk bugun ve hemen bu aksam :)
saat 21:30 civarı bir extra için Biziz Rock Bar'da sahne alıyoruz arkadaslar.Bekleriz :beer

Fırat başka tea party den neler var repertuar da?Şok oldum en kısa zamanda gelicem mutlaka çok merak ettim.
...I think she's coming down again,
I hear the rain...

Kolay gelsin hepinize arkadaşlar, eminim repertuarın tamımı çok güzeldir başarılar

alp demiş ki:
Fırat başka tea party den neler var repertuar da?Şok oldum en kısa zamanda gelicem mutlaka çok merak ettim.
...I think she's coming down again,
I hear the rain...

Kolay gelsin hepinize arkadaşlar, eminim repertuarın tamımı çok güzeldir başarılar

saolasın canım ;) tea mea bahane..sen gel,dosage şahane :LOL:

selamlar arkadaşlar..DosAge grubunun yaz programı büyük oranda şu şekilde biçimlenmiş durumda;
buna göre ;

*DosAge her SALI 22:30 dan sonra Biziz Rock Bar'da
*DosAge her CUMA 21:30 da gene Biziz Rock Bar'da
*DosAge her CUMARTESİ 22:30 dan sonra Yolcu Rock Bar'da

afişlerimizde burada..buyrun,bekleriz :twisted:

birlesik.JPG

NOT:DosAge bu Salı yani 19 temmuz 2005 günü sahne almıyor arkadaşlar,yerimize Fondue grubu sahne almaktadır..meraklısına duyurulur...

Arkadaslar yarın yani Cuma 21:30-24:00 arası Biziz Rock Bar ve C.tesi 22:00-01:30 saatlerinde Yolcu Rock Bar'da programlarımız devam ediyor bekleriz :)

Geri