Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

gelin arkadaslar konserlere, deli gibi kendimize calmayalım sadece. beklioruz. herkesi. davetiye bekleyenler var aranısda!! burdan sesleniyorum konser beleş gelin eglenelimmmm

arkadaslar bugun aksam 18:00'dan itibaren yeni kayda giriyor olucaz. yeni kayitlarda trompette eklenmis olcak,
ayrica bir tane de yeni beste var begenicenizi tahmin ediyorum..
isteyenlere msn den ulastirabilirim parcalari..
gorusmek uzere!!

arkadaslar kaydımızı yaptık, mix de bitince gayet güzel bir demomuz olucak. baya ugrastık, umarım güzel olur... cumartesi gecesi yine minibardayız. bizi bilen dinleyen seven dinlemek isteyen herkes davetlimizdir. giriş ücretsiz. minibar tunus cad. 52/a. alt kat.

hünkâr bile beğendi, son düzenlemeleriyle
gariban kovboy
dilber(yeni beste)
zeynep
katil
hazır, isteyenler özel msj atsın ya elden ya da msnden yollayabilirim.

tam olarak dinleyemesem deandac konseri superdi bide burnum kırılmasaydı daha ıyı olacaktı artık bidahaki konserde dinleriz

nehir

Gariban Kovboy'un trompetli versiyonu da çok hoş olmuş arkadaşlar. Ayrıca yeni besteniz Dilber'i de beğendim, ellerinize sağlık :) Başarılar, başarılar ve başarılar..

arkadaslar parcalar canlı canlı cok daha güzel oluyor size garanti veririm :D hacettepeye bekliyoruz hepinizi saat 13:00de sahnedeyiz. hava serin olabilir sıkı giyinin 8) :!:

hacettepe rock şenliği, 27 nisan perşembe saat 13:00de sahnede...
Hünkâr Bile Beğendi....
bekliyoruz daha öncekileri saymayız, herkes orda olucak ona göre... [/list][/code]

Geri