Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

ben de gelmek istiyorum ama mümkün değil maalesef..kim bilir bir dahaki konser ne zaman olur =(( neyse artık şansımıza küselim veya direk okulumuza !! :p size başarılar !! =))

Ne kadar başarısız olabilir ki?? Koskoca Hünkar Bile Beğendi ne de olsa! :p Bozmayın moralinizi, arada olur böyle şeyler...

ya şöyle başarısızdı...
öncelikle davulda problem cıkınca ardanın morali bozuldu ve tüm gazı gitti adamın.ve haliyle benimde 1ayı aşkın biriken gazım yavaş yavaş söndü.
ardından seyirciler sağır falandı heralde ruh gibi zombi gibiydi valla.haliyle ne bir şevkim kaldı nede moralim..
ama acayip radikal değişikliklerle geri geliyor hünkâr bile beğendi...
durun bekleyin göreceksiniz

ciddi yenilikler ve enstrumanlara biraz daha hakimiyet gerekiyor bence bu sadece yapici bi elestiri olarak algilansin lutfen bence seyircinin hepsinin birden sagir olmasi imkansiz degil mi?
Enstrumanlara ozen gosterilmesi gerekiyor bu simdi ukalalik olarak algilancak diyeceksiniz sende davulcusun artislik yapiyorsun ama davul kotuydu arkadaslar 1 kere dinledim 3 sarki falan ama davul kotuydu niye bir tek davula yorum yapiyorum benim de alanim o oldugu icin ve guclu ve oturakli gelmiyor kulaga bi acaiplik var...

tarz marz değişmemeli yaw.yaw kardeşlerim arada sırada kötü konserler olur.bizide biliyosunuz siz. gördünüz. 1 kötü konserle batmaz herşey ama evet biraz ensturmasn hakimiyetini ilerletirseniz süpper olur. bence playlistte flan hiçbirsorun yok. sadec accık daha çalışsanız daha iyi olur. başarılar kardeşlerim

ya ben geldim konsere geldiim gibi de gitmek zorunda kaldim çok acil bi olay oldu...yane ben yohkum diye kötü geçmistir kesin ;) nese saka bi yanada böle 1-2 konserle bisi kötü olmaz...koskoca hünkar bile begendisiniz yafff.....
nese diger güzel konserlerde görüsmek üzere....

tarzımızı beğenmeyen arkadas tarz konusunda beklentin olmasın. cünkü tarzımızı değiştirmek gibi bi niyetimiz yok.cünkü biz bunu yapmayı seviyoruz ve bununla uğraşmak istiyoruz.ankaradaki binlerce grup gibi alternatif müzik yapıp cool takılmaya çalışmak hünkâr bile beğendinin işi değil.
ozaman biz , biz olmayız...

bi gruba böyle bi tavsiye vermek çok komik ya.
tarz değişsin nedemek??
böyle tutmadık diğerinimi deniyelimyani?
komik olmuş ama olsun oda kendi çapında bi tavsiye.
neyse biz biraz daha çalışıp gelelim.
bekleyin:)

Geri