Tüneldeki müzik dükkanlarına boykot.?

İnternetten fiyat alıp öyle gidin o dükkanlara ve fiyatları fahiş çekerlerse sövün söyleyin çıkın gidin en rahatı bu!

Ayrıca çoğunlukla zaten bir malın yanında bedavadan gelen aksesuarları parayla satmaya çalışanları bir yakalasam biliyorum ne yapacağımı.

sövmesi dert diil canıma minnet sen yeterki söv de.. :D ama işin başına sövmek lazım dükkanda maaşlı çalışan adama diil.. iyice kafam atmaya başladı ama zaten canım sıkkın bi arıza çıkartıcam sonunda tünelde, allah sonumuzu hayır getire bakalım piyango hangi şanslı mağazamıza patliicak :p

vileshome demiş ki:
sövmesi dert diil canıma minnet sen yeterki söv de.. :D ama işin başına sövmek lazım dükkanda maaşlı çalışan adama diil.. iyice kafam atmaya başladı ama zaten canım sıkkın bi arıza çıkartıcam sonunda tünelde, allah sonumuzu hayır getire bakalım piyango hangi şanslı mağazamıza patliicak :p

Arkadaşlar bu 1-2 kişinin patlamasıyla olacak bir şey değil.Bence iyice organize olunsun,Tünelden topluca alış-veriş yapılmasın ve de en önemlisi bu eylem mağaza sahiplerine duyurulsun. Bana bu işin başka çıkarı var gibi gelmiyor.

Herhangi bir girişimde bulunursanız yanınızda mutlaka olurum, gerekirse otobüse atlayıp istanbula gelirim yeterki bir sonuca varalım,(ciddiyim :| )

iyice organize olup toplu şekilde tünele gidip dükkanları gezelim rahatsızlığımızı dile getirelim, bunun için özel bir istanbul-tünel buluşması düzenleyebiliriz.

Unutmayın,
Biz olmazsak onlar ayakta duramazlar :arrow: ;)

Aynı problemler, Tünel'in Ankara'da ki analoğu olan Hatay Sokak'ta da yaşanıyor. Fahiş fiyatlara ilaveten bazı satıcılar da "ben bilirim" havasındalar. Ben şu marka, şu model hatta -yanlışlık olmasın- üretici kodu da şudur diye gitar soruyorum, "N'apcan onu, sesi sert onun, sana şu gitardan verelim, herşeyi çalarsın" gibi tuhaf laflar ediyorlar. Bu adama ne denir ki şimdi...

neyse agalar araya girip yüzünüzü güldürecek bişey gösteriim.. :)
http://www.behringer.com/02_products/group_index.cfm?mid=2&ID=600&lang=ENG#STOMP BOXES
yine şeytan dürttü behringerin sitesini ziyaret ettim, bu herifler sevdi heralde bu gitar işini.. gt2, big muff, boss(bilumum), cry baby gibi aletlerin kopyalarını yapmışlar.. :D
asimetrikten fiyat listesini aldım: boss ların fiyatları 37€, gt2ve cry baby51€ diye yazıyor.. diğerleride bu civarlarda.. daha araştırıyorum bunlar gelmişmi yada geliyormu memleketimize..

slm

arkadaşlar yapmak lazım hakikaten böle bişey misal kanada arkdaştan duymuştum herhangi bi ürüne zam yapılmış fazla bi şekilde ve herkez öle yürümek filan gibi bişeyler yapmamış sadece almamış o üründen o üründe eli mahküm düşürmüşler fiyatını yani toplanalım bi yerde şöle herkez bunu yaysın benim fikrim bu

Re: slm

presence demiş ki:
arkadaşlar yapmak lazım hakikaten böle bişey misal kanada arkdaştan duymuştum herhangi bi ürüne zam yapılmış fazla bi şekilde ve herkez öle yürümek filan gibi bişeyler yapmamış sadece almamış o üründen o üründe eli mahküm düşürmüşler fiyatını yani toplanalım bi yerde şöle herkez bunu yaysın benim fikrim bu

bende varım, şu an iki kişiyiz heralde
hadi arkadaşlar ;)

slm

çığ gibi büyüyelim amatör arkadaşlarımızın artık kazık yememsini sağlayalım ben en azından gitar alıcak birine yanında ferakat edebilirim kazıklanmaması için buda başka bi fikir

aslında ne kadar mantıklı bilmiyorum ama mesela istanbullular arada bir gidip de rastgele bir mağazaya girerek, "şunlar niye bu kadar pahalı, bunlar şu dükkanda daha ucuz, arkadaşım şu fiyata aldı..." gibisinden laflarla en azından adamları kıl etsek ya???
Belki anlarlar biraz??

slm

olabilir ama bence pek işe yaramaz adamlar arsızlık hat safada ancak hiç bişey almayarak dize getirilir bunlar

arkdaşında dediği alıcı olmadan satıcı var olamaz :twisted:

Reeve demiş ki:
bencede çığ gibi büyüyelim ama tünelden hiç bir şey almayalım, en azından bir süreliğine yani ;)
E baştan beri onu diyorum be :x :LOL:
Hiçbir şey alınmasın tünelden.
100$ altı ürünler yurtdışından da getirtseniz aynı fiyata geliyor(kargo havale parası,converter ıvır zıvır....).İndirim yaptırabilirseniz Türkiyeden alın,yapılmazsa aynı fiyata olsa bile yurtdışından alın ki burunları sürtünsün biraz.

Anaaaa millet coşmuş ya :D durun beyler tamam dinlenin biraz bozmayın moralinizi ayrıca maalesef ne kadarda kimse bir şey almasın desenizde almak zorunda kalacak bir sürü insan var maalesef herşeyide yurt dışından getirtmekde kasar çoğu insanı...

ya abi birileri de çıkmış satıcıyı savunuyo.kardeşim sen de bi satıcıysan bilmem.yani kendi mağazan varsa cevap hakkın var (tabi verecek bi cevabın varsa).ama öle değilse neden yok kirasını eleman ücretini vergisini düşün diyo.abi banane elemanın aldığı paradan kirasından.ben ordan mal alırken ne kadar sokuyolar ayaküstü ona bakarım.%300 kar yaparak mı çıkaracak o zararı.boşver dayım onları geç külahıma bile anlatma.yüzde elli neyine yetmio.hem daha fazla kişi alışveriş yapabilir bu sayede.adam sürümden kazanır.eğer düşündüğü kiramı vergimi elemanımın kirasını çıkariim derdiyse.hele unkapanındakiler tam yavşak.ibanez modellerini denicem diyorum.adam bana diyo ki ibanez üretimden kalktı fabrikası kapandı.yok abi böle sitelerde falan olmaz o iş.ah işte okumuş etmiş insanlar olmicaz,ileride zararı dokunabilecek şeylerimiz olmicak gidip camını çerçevesini indirceksin hepsinin.ZUHAL MÜZİKTE eftal dodur olacak herif 20 milyona CD satıyodu.bu eğitim CD lerinden.rafdaki orjinaldi.dedim orjinal olduğu için böyle diye düşünüyorum.adam caaarrrrttttt diye bi dayandı CD yi cd-rom a.abi dedim noluyo.kopyaladı çıkardı al diye uzatıyo bi de.sen al dedim ya.

upuzun lafın kıpkısası hani adam demiş ya "bize bizlerden başkası dost olmaz"diye.al abi ben de onu çürütüyorum:"bize bizlerden başkası sokmaz"

Geri