Mat

Son bi hatırlatma, bu akşam Pulp'ta bir partiyle 1. yılımızı kutluyoruz, bekleriz...
19:00'da Sahte rakı ile başlayacak, 21:00'de biz sahnedeyiz...
pulp_kroki_s.jpg

bass bass paraları leylaaya
bi daha mı gelicez dünyaaaya

(lan Umut Sarıkaya okuya okuya samimi olucaz derken tırt olma eğilimine kapıldık iyice ama, du bakalım...)

internetten indirebilirsin :!: EPİ SİZİN GİTERİSTİN ADI NE GERÇİ SİTEDE YAZIYO AMA GİRMİYİM ŞİMDİ...epi cvp vermezse siz cvp verin arkadaşlar
YOSUN ÇOK GÜZEL PARÇA HARBİ :D :) :D

Engin de gitar çalıyor, Fatih de... Şarkısına göre ikisi de lead çalıyor, Fatih aynı zamanda vokal yapan...
Siteye girmekten korkmayın ;)

Mat, kısa filminizi indirip izledim dün.
Benim media player bozuktu galiba, kare kare çıktı film,ama acayip eğlendim. Mesela sen konuşuyorsun ama ilk sahnede ekran takıldığı için ağzın sabit duruyor. Sonra bir bakıyorum, burnunun olduğu yerde konuşan bir ağız var, vs. O kadar güldüm ki düzelmesin şu player diyesim geldi:)

Bu arada, dün ödev hazırlamaktaydım. Can sıkıntısından patladığım bir ara izleyeyim şunu dedim.
Malesef sonradan anladım ki, bir uluslararası ilişkiler öğrencisinin, bölüme ve derslere en gıcık olduğu zamanda izlememesi gereken bir film. Baktım elemanlar da uluslar'danmış, diplomat olmayı reddedip burunlarının dikine gitmişler ve süper şeyler ortaya çıkarmışlar. "Ben de yapacam huleyn" diye gaza gelip ödevi mödevi bıraktım! Artık bu sene mezun olamazsam size soracam sayın MAT!!! :)

Ha bu arada, filmde en çok sevdiğim laf şu oldu:
- "Ben ailem istedi diye okudum. Zaten aslında ne yapacağını bilmeyen adam üniversite okumuyor mu?"

Bravo, altına imzamı atarım. En azından ben ne yapacağımı bilmediğimden üniversitede okuyorum!

Velhasıl velkelam, çok beğendim filminizi. Daha başlarıydı o zaman grubun galiba. Ama önünüzün açık olduğu o zamandan belliymiş.

( bu arada epi, umut sarıkaya harbiden tırt yapar insanı samimi olucam derken, ehe :) Marx'ın yengeden çay istediği karikatürü de biliyorsan MAt'ı daha bi ayrı sevicem!! )

öhem...ne diyordum. Başarılar!!

klip parçanızdaki vokalleri beğenmesemde güzel bi iş çıkmış, bu arada roxyden bahsedilmior bol şans.

yaa bunu açıkça söylüyorum siz ve sizin gibi gruplar artık türkrockta amatör gruplar bölümünden daha yüksekte bir yer hak ediyorr bunu içtenlikle söylüyorum bu arada klip süper yanlız bende vokalı çok beğenmedim çok sönük kalmıs ama onun dısında diğer aletler manyakk basarılar sizlere..........

ya yosun daki vokal kayıdını aslında bende beğenmedim :D çok daha iyi olabilirdi ama aslında fatih çok sağlam bir vokaldir isteyenler canlı konser kayıtlarını sitelerinden indirsin

Bayanlar, baylar... 1-2 arkadaşın da çıtlatmış olduğu gibi yeni ve güzel haberlerimiz var :)

10. Tuborg Roxy Müzik günlerinde finalist olduk! Diğer finalistlerle beraber 9-12 Mayıs tarihlerinde Roxy'de sahne alacağız. Tüm sevenlerimizin bize destek vermeye gelmelerini bekliyoruz.

roxy01.JPG

Roxy Kulüp: Sıraselviler Caddesi, Aslanyatağı Sokak No:1-3 Beyoğlu / İstanbul

epi demiş ki:
Bayanlar, baylar... 1-2 arkadaşın da çıtlatmış olduğu gibi yeni ve güzel haberlerimiz var :)

10. Tuborg Roxy Müzik günlerinde finalist olduk! Diğer finalistlerle beraber 9-12 Mayıs tarihlerinde Roxy'de sahne alacağız. Tüm sevenlerimizin bize destek vermeye gelmelerini bekliyoruz.

roxy01.JPG

Roxy Kulüp: Sıraselviler Caddesi, Aslanyatağı Sokak No:1-3 Beyoğlu / İstanbul
hobbaa tebrik ederim beyler :) yanlız şöyle birşey var şike falan söz konusu deniyor bakınız:gri mevsim başlığı

Geri