Logic Kullananlar Basligi

K

korayaydos

Merhabalar.. Ben İmac kullanıyorum. Projemde 2 nexus, 3 Kontakt filan çalıştırdığım zaman projem hata verip kapanıyor ve tekrar açmak istediğimde dosyanın yanında parantez içerisinde ( Crashed ) yani çöktü diyor. bunun sebebi nedir ?

Merhabalar.. Ben İmac kullanıyorum. Projemde 2 nexus, 3 Kontakt filan çalıştırdığım zaman projem hata verip kapanıyor ve tekrar açmak istediğimde dosyanın yanında parantez içerisinde ( Crashed ) yani çöktü diyor. bunun sebebi nedir ?
Nexus 32 bit bir yazılım, bu sebeple muhtemelen logicte jbridge ile kullanıyorsunuz, bundan kaynaklanabilir, midi kanallarıyla işiniz bittikçe ilerleyin ve bounce in place alarak audioya çevirip öyle geçiş yapın, sisteminiz rahatlayacaktır.

muhtemelen ssd kullanmıyosunuz ve sistem aşırı yükleme nedeniyle atıyor. Buffer size ı kayıt almadığınız sürede arttırmanız ve bölümleri audio ya çevirerek ilerlemeniz artınıza.
selamlar

Logic kullanmaya yeni basladim. Yeni kurdum alismaya calisiyorum. Yaklasik 50 gb lik ses bankasi indirmek istiyor. Bu ses bankasini indirdiginde nereye atiyor dosya olarak. Yarin birgun format atmak zorunda kalirsam bir daha indirmek icin ugrasmayayim diyorum. Inen ses bankasini harici bir surucuye kopyalama sansi var mi yada baska turlu bir secenek indirirken direk harici diske atsam vs.

Logic kullanmaya yeni basladim. Yeni kurdum alismaya calisiyorum. Yaklasik 50 gb lik ses bankasi indirmek istiyor. Bu ses bankasini indirdiginde nereye atiyor dosya olarak. Yarin birgun format atmak zorunda kalirsam bir daha indirmek icin ugrasmayayim diyorum. Inen ses bankasini harici bir surucuye kopyalama sansi var mi yada baska turlu bir secenek indirirken direk harici diske atsam vs.
evet harici disk ya da bölümlendirme yaptıysanız başka bir disk bölümünden kullanabilirsiniz. 10.4.2 versiyonundan sonra gelen bir özellik. menü sırası logic pro x > sound library > relocate sound lib