deli distor

kames 9 katlı egemen bi konser tarihi verecek misiniz artık herkes sizi soruyor bana bi açıklama yapsanız artık sabırsızlanıyoruz

ne yazıkki vokalimiz orhan askere gidiyo ühhü daha bir ay zaman var ama yinede bizim için kötü ee biz bu adama dedik çalış gir bir yere diye ama adam dinlemedi neyse
biz yeni vokal arayışına girdik tecrübesi olamnlara burdan duyrulur

ben Onur hepinize başarılar diliyorum.gurup kurduğunuzu yeni öğrendim.gelecem dinliyecem hepinizi.

Avrupa turnesi varmış abi öyle duyduk...çok alttan alttan yürüyo bi grup kimse haberdar değil ama yıkıyolar ortalığı...Helal olsun vallaha...ne reklama ihtiyacınız var ne de başka birşeye ben böyle grup görmedim...

ya ben bilmiyorum, Deli Distor biraz abartılıyormuş gibi geliyor bana... :p AHAHAH mümkün mü beee? abi hakkaten çok başarılısınız yaa... gerek sound'unuz olsun, gerekse aletlerinize olan hkimiyetiniz olsun çok sağlam. aletleriniz elinizde resmen daha da büyüyor... yalnız Orhan'ın askerlik olayı n'oldu? ne bileyim yakın bi yerlerdeyse temiz don, sigara, su böreği falan götürelim... umarım bu durumu başarılarınız engellemez... Büyüksünüz abi...

Kalbi clean tone kadar temiz olan kırmızı dostumuza sevgiler !! Kırmızı sağolasın biz de seni degikadan biliyoz ve takdir ediorus fazlasıyla. sahne perfomansına dicek bişi yok zaten(saçlar ve ibanez uyumu)..bu arada bu aralar degika olarak duruldunuz sanırım...bir an önce konser verin ve bizi bekletmeyin ..sabırsızlıkla bekliorus yeni konser haberlerini. ibanez 7 tellin hayırlı olsun allah manyetiklerine zeval vermesin...amiiiin

manyetikler zevalli çıktı maalesef :?
antalyada izlediğim canlı performansına hayran kaldığım inanılmaz sıkı bi grup deli distor.tarzlarında sanırım türkiyede hatta dünyada ilk ve tekler.tek kelimeyle muhteşemsiniz.türkiye turnesi fısıltıları geliyor kulaklarımıza.doğrumudur ne zaman?

offf...hayranınızım yaeee....bence bu amatör gruplar topiğine bile yakısmıyorsunuz....siz aşmışsınız abi....bir an önce konser istiyoruz....
saygılar basarılar ;)

donnie demiş ki:
manyetikler zevalli çıktı maalesef :?
antalyada izlediğim canlı performansına hayran kaldığım inanılmaz sıkı bi grup deli distor.tarzlarında sanırım türkiyede hatta dünyada ilk ve tekler.tek kelimeyle muhteşemsiniz.türkiye turnesi fısıltıları geliyor kulaklarımıza.doğrumudur ne zaman?
türkiye turnesi ne kelime...avrupa turnesi duydum ben fransa almanya ve italyayı kapsıyomuş...ispanyayıda unutmamk lazım...şirket olursa olucakmış bunlar bugün duydum bende...Türk müziği dünyaya yayılıyor...
Senigidi topal...

şahane.böyle bi organizasyon olduğuna hiç şaşırmadım.ama olmasa şaşardım cidden hakeden bi grup çünkü.albümü de bekliyorum sabırsızlıkla.
ayrıca televolede ibrahim erkal değişik bi tarzla da sevenlerimin karşısına çıkıcam diyodu.süpriz dedi açıklamadı.umarım deli distordur bahsettiği süpriz.canısı muhteşem yorumlanmıştı inşallah devamı da gelir bu işin,hakettikleri yerde olurlar artık.dünyada yankılanacak bi düet olucağından eminim.

drunkenstein demiş ki:
deli distor alıp başını yürüycek çok sağlam bir grup.
aydın konserineze gelmiştim
gurur duyuyorum.
aydın konserimiz hakkatten bizim en başarılı konserimiz diyebilirim ben ayrıca sıkı durun mükkemmel bir kayıt daha sizi bekliyo çok yakında link aktif edip verecem buraya bu arada biz iyi dileklerini yollayan bütün ARAPUNK dinleyicilerine teşekkür ederim en sonunda yaptığımız iş taktir edildi........

hayalim bu grupta vocal yapmak tı ama olmadı sesim yetmedi profl uğu da aşmış olan bu grupta değil vocallık temizlikçi bile olamam herhalde takdir ediorum abi sizi almanya konserinde görüşmek üzere seviorum sizi :)))

Geri