deli distor

kardeş,kırşehir meslek yüksekokulu lisesi konseri iptal edildi önümüzdeki konselere bakıcaz burdan ego yetkililerine seslenmek istiyorum lütfen rock müziğe siz de destek verin konserlere otobüs kaldırın ....ego yetkilileriyle yapılan görüşme olumsuz sonuçlandı.....neyse konser haberlerini verelim ....
7 mayıs - Kırıkkale
9 Mayıs - Eskkişehir
10 Mayıs - Çorum (Tepkiyi merak ettiğimiz için gidiyoruz)
12 Mayıs - Baribo Bardayız SSK işhanı

CANISI demiş ki:
kardeş,kırşehir meslek yüksekokulu lisesi konseri iptal edildi önümüzdeki konselere bakıcaz burdan ego yetkililerine seslenmek istiyorum lütfen rock müziğe siz de destek verin konserlere otobüs kaldırın ....ego yetkilileriyle yapılan görüşme olumsuz sonuçlandı.....neyse konser haberlerini verelim ....
7 mayıs - Kırıkkale
9 Mayıs - Eskkişehir
10 Mayıs - Çorum (Tepkiyi merak ettiğimiz için gidiyoruz)
12 Mayıs - Baribo Bardayız SSK işhanı
işte grup elemanları böyle başına buyruk hareket ederse olacağı budur ya ben çoruma gitmek istemiyorum yaaaaaa :( :cry:

yakışmıyo tabş ben de biliyorum ama bak iğrenç bir konser geçti sahnede bas anfimiz çalındı ses düzeni desen hiç girmeyelim o konuya zaten istemeye istemeye çıktık konsere birde elimizdeki caanım anfimizden olduk iyimi oldu şimdi:(

doğurana kurban olduklarım bu zamana kadar bize gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.
Ama ne yazık ki grubumuz artık miladını doldurdu ve amatörlükten daha öte gideniyeceğimizi anladık.
zaten grubun bütün üyelerinin başka işleri vardı. mağlum hayat bir şekilde bizimde para kazanmamız lazım bu grup olaylarıda ne kadar sevsekte karın doyurmuyo, inanın bana bunları yazarken gözlerim doldu. genede sağlam bir akım yarattığımızı düşünüyorum hiç görmediğim yerleri gördüm hayatı ben müzikle tanıdım
cümlemi başındaki gibi bitirmek istiyorum:
hepinize sonsuz teşekkürler umarım deli distoru unutmazsnız

bu grup dağılırsa ben de dağılırım yıkılırım , hatta daha başka grupda dinlemem bi toz bulutu mısali dağılırmı bu grup biz ondan yağmur beklioruz bereket beklioruzzz daha çok şimşekler çaktıracak bu grup :twisted: ..... BİR KEZ DAHA DÜŞÜNÜN

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
Yaaaaaaaaaaa bu olamaz o kadar yurtdışı konserlerinden sonra nasıl bırakırsınız abi rock n coke de adınız var orda çıkmıcakmısnz yani şimdi
işte böyle şeyler yüzünden dağıldık bize sormadan yapılmış organizasyonlar hayatımızı darma dağan etti :(

grup dağılmasına rağmen alanya CZ rozk barda cumartesi günü saat 9 dan 2 ye kadar çalacaz hayrına alanyada olan bütün türkrock cemiyetine duyrulur selamlar (deli distor ölmez vatan bölünmez9

Ankaraya gittiğimde sağolsun Göktuğ beni program yaptıkları bara götürmüştü. Programdan sonrada arkadaşlarla beraber bir iki içki içme fırsatımız oldu. Sağolsunlar sanki kendi misafirleriymişim gibi ağırladılar halbuki ben yalnızca iş için gitmiştim.

Program için ise, zamanında gittiğim Fatih Ürek'in Keops'taki programından bile daha çok eğlendiğimi söylemeliyim. Gerçekten çok profesyönel bir grup.
Dağılmaları gerçekten Türkiyenin müzikteki geleceğini etkileyecektir. Çok üzüldüm. Artık türkiyede rock müzik eskisi gibi olamayacak maalesef.

arkadaşlar deli distor tekrar toplan ma kararı aldı....şuan stüdyoya kapanmış vaziyetteyiz en kısa zamanda konser haberlerimizi duyacaksınız herkese şimdiden teşekkürler

Geri