deli distor

username demiş ki:
deli distora bok atanlar utansın böyle grup her zaman çıkmaz
şuan cidden gözyaşlarıma hakim olamıorum ve ağlıorum cidden insanın seveninin ve takdir edeninin olması çgüzel deli distor sizler için var.....
bize hep destek veren kardeş gruplarımız DEM ve DEPREM e sonsuz teşekkürler....

artık suskunluğumu bozacağım
eren kömürlü eğer sen böle 2 akorbasıpta bir şey yapmaya çalışan gruplar benim önümü kapıyor diyosan bence sen kendi adına gitar yaptırmak yerine zekanı geliştirmeye çalış!!!!!!!!
ne bileyim yap bişiler git model ol diyecem ama tipsizin tekisin
ne bileyi universiteye gir adam gibi bir bölüme sonrada bir iş kur diyecem ama böle şeyler yazdığına göre salaksın ne diyem ben artık kendinevirtöz diyosun başkalarına laf atıyosun
valla gülben ergenle hülya avşar gibisin sen ya sırf rant sağlamak milletin değerli vaktini çalmak için yaratılmışsın sen acıdım sana

bu arada çalışmalar devam ediyo bombalara hazır olun böle vitözlerinde eleştirisine kafa yormayın fazla akor basmış onlar balatayı sıyırmışlar!!!!!

foruma ilk girdiği zaman bu grup kadir inanır avatarlı bir arkadaş ile irtibata geçmiştim...arabesk sarkıların punk coverını yaptıgını söylemişti acayip ilgimi cekmişti fakat bir demonuz yoktu...
günler aylar geçti gözümden kacırdıgım deli distor topiğine tekrar göz attım 14 sayfa olmus...demekki begenilmişsiniz...
bu arada varmı bir demonuz...artık dinlemek istiyorum....

abi süper gidiyorsunus yaa...valla iyice bağlanıorm size...hele orhan yok mu :) duy beni lütfen asığım sana...vokaline :) valla tam göğsümün üstüne deli distor yazdırıcam arkadaslar...sizi çok seviyorum ailecekte hastasıyız ztn ...
basarılar ... sevgili dem ve depremi de bi o kdr seviyoruz :) tabi eren odununu unutmamak lazım ...pardon kömürdü sanırım :) nese onuda ailecek izliyoruz....

Aerogatic demiş ki:
foruma ilk girdiği zaman bu grup kadir inanır avatarlı bir arkadaş ile irtibata geçmiştim...arabesk sarkıların punk coverını yaptıgını söylemişti acayip ilgimi cekmişti fakat bir demonuz yoktu...
günler aylar geçti gözümden kacırdıgım deli distor topiğine tekrar göz attım 14 sayfa olmus...demekki begenilmişsiniz...
bu arada varmı bir demonuz...artık dinlemek istiyorum....

evet dostum arabesk şarkıları coverlıyoruz ve kendi bestelerimizde var...aslına bakarsan o kadir inanır avatarlı deli distor elemanı ile ben sağlam bir arabesk dinleyicisiyiz..müslüm ve cengiz kurtoğlu nu çok severek dinleriz..genel hatlarıyla grubun coverlarıı bunlar oluşturuo..tabii canısı coverımızda çok ünlüdür...
şuan demeomuzun kaydı bitti çok yakında koyacaz buraya ...teşekkürler..

anti-social demiş ki:
merak ettim deli distoru konserinize mutlaka gelecem ankaradaysanız, tarzınız ne bir de isminiz ilginçmiş ne demek deli distor,deli distorşın gibi mi.

biz ankaradayız sevgili dostum en kısa zamanda çıkıcaz bi yerklerde şu an için bassçımızı ve üflemelilerde ki grup elemanımızı beklioruz ankara dışındalar onlar gelsin güzel bi kaç konserimiz olcak...
grubun ismini merak etmişsin..bizler grup olarak distortion manyağıyız günlük distortion ihtiyacımızı almadan sokağa çıkamayız..o yüzden deli distor...bi distortion sesi duyalım bizim kafalar otomatikman sallanır elimizde deil...

bu arada arkadaşlar.deli distor elemanları ankaraya döndüğünde deli bir projemiz var haberiniz olsun...DEM,DEPREM,DELİ DİSTOR aynı sahnede olcak..çok yakında.....

wayyy...o konser kaçmaz ztn 3 büük grup :) tanrım hayalimdi bu yaa...sağolun valla umarım olur :twisted: Bu arada orhanım seni sana niye öveyim tüm cümle alemler biliyor seni... :twisted: :p

shitty demiş ki:
wayyy...o konser kaçmaz ztn 3 büük grup :) tanrım hayalimdi bu yaa...sağolun valla umarım olur :twisted: Bu arada orhanım seni sana niye öveyim tüm cümle alemler biliyor seni... :twisted: :p
evet evet çok yakında gerçekleşicek bu projemiz merak etmeyin...

bu arada shitty iltifatların için saol vahşi cazibeme dayanamaz kimse kolay kolay.....

Geri