deli distor

ekulak demiş ki:
skal demiş ki:
kusura bakmayın gelmedim konser vidyoları elime geçti harbi çok sağlammış böyle devam edin............
skal kardeşim mümkünse bende istiyorum...o vidyoları seyretmek her türk gencinin hakkıdır...hangi konserler var sende?duyduğum kadarıyla izmir konseri çok sağlam geçmiş...o konserin videosunu izlemek isterim gerçekten...sevgili orhan ve egemen yardımcı olursanız sevinirim...
valla biz konserde bizi kameraya çektiklerini bilmiyoduk onu skal arkadaşla bire bir halledecen hattta mümkünü varsa banada getirin beraber izleyek :

Deli distordan DEM e sevgiler... Herkese çok teşekkür ediyoruz.. Arkadaşlar yanlız bir sorun var bu forumda bizimle ilgili sadece olumlu eleştiriler var. Eğer olumsuz eleştirisi olanlar varsa çekinmeden bana yazabilir yada foruma... Görüşmek üzere deli distor yakında bir süprizle geliyor...

CANISI demiş ki:
Deli distordan DEM e sevgiler... Herkese çok teşekkür ediyoruz.. Arkadaşlar yanlız bir sorun var bu forumda bizimle ilgili sadece olumlu eleştiriler var. Eğer olumsuz eleştirisi olanlar varsa çekinmeden bana yazabilir yada foruma... Görüşmek üzere deli distor yakında bir süprizle geliyor...
evet büyük bir süpriz bekleyin az kaldı

CANISI demiş ki:
olumsuz eleştirim var 🙂
CANISI demiş ki:
Teşekkür aerogatic en kısa zamanda sana demomuzu yolluycaz bana özelden emailini verirsen sana demomuzu yollayabiliriz.ilgine eyvallah...
nerde demo bir aydan fazla zaman geçti ne arayan var ne soran.abi merak ediyoruz grubu yollayın bir demo bursayada geliyomussunuz gelr dinleriz sizi fenamı olur tanısırız... 😉

Kayıt için bize destek veren studio extreme 'e ve ve parçanın altyapılarında bize yardımcı olan tonemaister abimiz Ali Abi'ye tekrar teşekkürlerimizi iletioruz...Yeni kayıtlar geliyo bekleyin..

abicim o nasıl sounddur, o nasıl bir alt yapıdır ... amanın amanın.. ben de dinledikten sonra uyuyamadım.. valla ne diyim harika.. stockholm'de bi yarışma için adınız geçmiş doğru mudur?
tebrikler..

fazla aşk meşk şarkısı yapmak istemedik ama umarım bu da size bir şeylerr anlatmıştır bundan sonraki bestemizde ise aşk olmadanda damar olabileceğini kanıtlayacağız :bilmem

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
CANISI demiş ki:
Kayıt için bize destek veren studio extreme 'e ve ve parçanın altyapılarında bize yardımcı olan tonemaister abimiz Ali Abi'ye tekrar teşekkürlerimizi iletioruz...Yeni kayıtlar geliyo bekleyin..

Benim payımıda unutmamak lazım degil mi Ali abi? 8)
Seni unutmak olur mu hiç Deli Distor'a en çok emek veren insanlardan birisin.....Kaydımızı sizlerle paylaşmamızı sağlayan ve evini bize açan değerli müzisyen dostumuz deprem'e de tekrar tekrar teşekkür ediyoruz

valla bu grubu ilk defa burdan duydum ve demonuzu dinledim.... harbiden çok güzel müzik yapmışsınız....umarım en kısa zamanda albümünüz raflardaki yerini alır.... buradan tüm grup üyelerine sevgiler....

PunKaLow demiş ki:
valla bu grubu ilk defa burdan duydum ve demonuzu dinledim.... harbiden çok güzel müzik yapmışsınız....umarım en kısa zamanda albümünüz raflardaki yerini alır.... buradan tüm grup üyelerine sevgiler....
obaraküs lan andaç kurban olduğum napıyon senin iyi dileklerini temennilerini yerim ben saçımın kıyetini bilen baba oğul ilişkisine muteaakıp insan seni (ben ne dedim lan böle)

Geri