deli distor

deli distor yoğun bir çalışmaya girdi sanırsam forumlardan uzaklaşmışsınız...internet sitenizde bitmek üzereymiş duyduğum kadarıyla...hadi bakalım...albüm için demo kaydında olduğunuzu duydum...bazı firmalar peşinizdeymiş sizin için en hayırlısı ne ise o olsun diyorum gözlerinizden öpüyorum...aman ağırdan satın kendinizi 😉

yaa beyler biz son zamanlarda baya bir uğraş veriyoruz ama sanki uğraşlarımız karşılıksız gibi geliyor bana benden size bir tavsiye mutlaka müzik dışında bir garantiniz olmalı bence yanlızca müzikle uğraşan biri hayatını hayalindeki kalite çerçevesinde yaşıyamaz bunun için bir garanti mutlaka olmalı
sevgiler 😀 umarım lafım yerini bulur ve herşey daha iyi olur

Sample değil de örnek desek daha güzel olur...Türkçemiz yozlaşmasın,çimlere basmayın...Pek yakında bol distorlu şarkılarımız da gelecek efendim...albüm çalışmalarımız sürüyor bir kaç firmayla muhabbetimiz sürüyor...

ve yakında canısı kavırımızın 1 dakikalık bir bölümünü sizlerle paylaşacağız (netten) bekleyin bu arada bir hatırlatma diğer parçamız formumuzun 2. sayfasında bekliyor ve link hala aktif

yaw demo olarak bişiiler düşünmüyonuz mu? bende sempılı dinledim ama fazla bişii anlaşılmıyo...hani şööle hücum kayıta falan girseniz de bizi de fazla merakta bırakmasanız...

yok yav ne sessizliği sadece kayıt için uğraşıyoruz kusura bakmayın hem kayıt hepde hayran istekteri zor oluyo birz insaf :bilmem :d 🙂 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

Geri