KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

yok canım önemli değil insanlık hali. bu arada sen benim ismimi biliyorsun (e doğal mesajın altında yazıyo) ama ben de sana isminle hitap etmek isterim, her ne kadar Alexiye tapsam da ;)

Nathariel demiş ki:
yok canım önemli değil insanlık hali. bu arada sen benim ismimi biliyorsun (e doğal mesajın altında yazıyo) ama ben de sana isminle hitap etmek isterim, her ne kadar Alexiye tapsam da ;)

burayı sohbet odasına çevirmeyin, lütfen özelden yazın bu tarz tanışma hadiselerini.

Dostlar,stüdyonuzu ve sizi stebrik ederim.Vokalistiniz konusunda gerekli açıklama yaparsınız iyi olur.Junkcan Enter Sandman için ayrıca teşekkürler.Yolunuz açık olsun
Metal Blees You :metal

karaleke,çalışma mkekanına hasta oldum diyebilirim :twisted:
o ne doğal bir ortamdır beni mest etti....
çalışmalarınız da başarılar....
birkaç parça çalıp bizi misafir olarak ağırladığınız için teşekkürler karaleke.... :twisted:
bu arada solist hakkında neye karar verdiniz :?:

Diyv tayfası asıl biz sizi ağırladığımız için çok memnun olduk. Özellikle Mat bana bir ara gene ENTER SANDMAN çalacaksın ;)

Can almışın video yu helal. Hemen de klip yapmışın. Bende görmemiş gibi hemen videodan kendime avatar yaptım. Ulan görmemişliğin bu kadarı yani. Diyv elemanlarına da sevigler saygılar buradan. Yine bekleriz stüdyomuza. :)

Alexilaiho demiş ki:
Can almışın video yu helal. Hemen de klip yapmışın. Bende görmemiş gibi hemen videodan kendime avatar yaptım. Ulan görmemişliğin bu kadarı yani. Diyv elemanlarına da sevigler saygılar buradan. Yine bekleriz stüdyomuza. :)

begendim, kıskandım ben de yapacam :p
bu arada konserimizden bazı şarkıların görüntülerini koyacağız internete.

Şu an itibariyle Kara Leke'nin vokalisti olmaktan çekilmiş durumdayım. Daha doğrusu, mantıklı düşünen Kara Leke tarafından bırakılmış durumda.

Ama dargınlığım veya kırgınlığım yok.

Biziz konserine dek olan süreçte yanımda duran Zafer'e, Can'a, Mert'e, Mustafa'ya, Can'a teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde, kendimle ilgili bir şeyler öğrenmiş, bazı olaylara daha gerçekçi bakmanın özünü kavramış oldum. Konsere gelen, bizi destekleyen herkese teşekkürler.

Kount demiş ki:
Şu an itibariyle Kara Leke'nin vokalisti olmaktan çekilmiş durumdayım. Daha doğrusu, mantıklı düşünen Kara Leke tarafından bırakılmış durumda.

Biziz konserine dek olan süreçte yanımda duran Zafer'e, Can'a, Mert'e, Mustafa'ya, Can'a teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde, kendimle ilgili bir şeyler öğrenmiş, bazı olaylara daha gerçekçi bakmanın özünü kavramış oldum. Konsere gelen, bizi destekleyen herkese teşekkürler.

Dostum, sayende konsere çıktık biz teşekkür ederiz. Hem kimse mükemmel değildir önemli olan dediğin gibi geçmişte olanları yorumlayıp daha iyiyi bulmaktır . Tekrar teşekkürler Sarp.

Kount demiş ki:

Sarp biz teşekkür ederiz. Bu ayrılma karşılıklı olmuştur. Senin ABD'ye gidecek olmanın da bunda büyük bir etkisi var. Eninde sonunda ayrılacaktı yollarımız ama biraz erken oldu. Sarp gerçekten çok teşekkürler, istediğin her zaman görüşüp konuşabiliriz. Karaleke'nin ilk konserinde yanımızda olduğun için teşekkürler.

Ayrılmanın karşılıklı olduğu doğru. Ben de farkındayım eninde sonunda Kara Leke ve benim yolumun ayrı düşeceğinin. Mesele, gerçekten de iyiyi görebilmek. Ben de iyisini gördüm: benim de ilk konserimdi. Kara Leke’ninde. Haliylen, sizi bilmem ama, benim için çok özel bir zamandı.

Ama siz tabi benden kurtuldunuz zannediyorsunuz... Hahaha, hiç olur mu? Ben “Vah cagnım, oyle mı?” demeden bırakır mıyım? Ben 12 köyün ağasıyım, Kara Leke’nin gelişimini takip etmem mi sandınız? Hele bir çağırmayın siz konsere, jock’larınızı dişler, tellerinizi gevşetir, bagetlerinizi kırarım valla!

Kount demiş ki:
Ayrılmanın karşılıklı olduğu doğru. Ben de farkındayım eninde sonunda Kara Leke ve benim yolumun ayrı düşeceğinin. Mesele, gerçekten de iyiyi görebilmek. Ben de iyisini gördüm: benim de ilk konserimdi. Kara Leke’ninde. Haliylen, sizi bilmem ama, benim için çok özel bir zamandı.

Ama siz tabi benden kurtuldunuz zannediyorsunuz... Hahaha, hiç olur mu? Ben “Vah cagnım, oyle mı?” demeden bırakır mıyım? Ben 12 köyün ağasıyım, Kara Leke’nin gelişimini takip etmem mi sandınız? Hele bir çağırmayın siz konsere, jock’larınızı dişler, tellerinizi gevşetir, bagetlerinizi kırarım valla!

bizim için de çok önemli bir konserdi. heyecan, aksiyon, macera :) benim konser öncesi ortadan kaybolmam :)
sarp seni tabii ki çağıracağız konserlerimize :)

Konser günü heyecanı içinde aklımda kalan birkaç şey var tabii ki, ciddi yer eden.

"Jock? Jock var mı? O jock kötü! Sen şu jock'ı al! Bak bunu elceğizimle yaptım, onu alın! Jock'ları naapcaz?"

(Zafer, ben ve Mert, ankaray'a binmek üzereyken... Aç olduğumuzdan, yolda birşeyler kapmış, yemekle meşguldük)

Zafer:"Abi açım ya."
Mert:"Burada yemek yemek yasak ama."
Ben:"Ha."(diyip ne var ne yok tıkmıştım ağzıma).

Geri