piiz

mrb.. piyasadaki bi cok gurupdan daha iisiniz.. hayalde izlemiştim sizi we o gunden beri takip ediorum .. bi önerim olcak myspace te bi hesap acsaniz oraya bilgilerinizi demolarinizi filan koysaniz gusel olmasmi bi cok amator grup war ben sizi göremeeince üzüldüm baya bi :p daha fazla kişiye ulaşmış olursunuz bölece aklinizda olsn :)

Dün Ares'te inanılmaz bir performans sergilediniz sahnenin önünden kıpırdayamadım! Haddim olmayarak bikaç yorum yapmak isterim;
Müzikaliteniz kusursuz,grup uyumu harika, vokalin sesi o kadar güzel ki (geniş oktav,ses rengi süper,tarz da çok özgün) dinlerken neredeyse ağlayacaktım; davulun tuşeler vb. zaten harika; klavyeye diyecek sözüm bile yok (soundcheckte dt ;) ); bas gitar çok iyiydi enstrüman hakimiyeti süperdi; gitar da çok başarılıydı! Albüm kaydı gibi tertemiz çaldınız...
Sırf bu yüzden eskişehire yerleşilir...
Çalarken keyif aldığınız çok belli ve bunu seyirciye kesinlikle yansıtabiliyosunuz..
Bayıldım enfes bi konserdi! Bugün JAck Daniel's a da kalabilmek isterdim...
tebrik ediyorum
saygılar,sevgiler...

Arkadaslar cekim gunu hastaliktan dolayi girdiim sinir krizi yuzunden kimseye tesekkur etme firsati bulamadim... Ehehe orta kulak iltihabı olduum icin finallere giremesem de, hala yatak dosek yatsamda, inanilmaz misafirperverliğinizden dolayi tekrar tesekkur ederim kendi adima. Cekimlerde yardim eden herkeze ayri ayri tenk yu. tekrar duymaya basladigim an, montaja oturucam :) o diilde ii oldu yaf galiba bu sefer :p

geçmiş olsun

çağrıcım çok büyük geçmiş olsun.elinize kolunuza sağlık.valla çok çalıştınız çok uğraştınız umarım bütün çabalarımıza değer sonuçlar alırız.seviyoruz seni.tekrar geçmiş olsun:)

ya erhanın olduğunu anladığım an yazmak istedim gecenin bu saatindeforuma..sesine aşık oldum bir sonbahar gecesi ares barda..ne demo,video varsa indirdim playlistmde çalıp duruo devamlı..niye ben böle bişey yazdım bilmiyorum şimdi yaa.ama sesinden çok etkileniorum..ve şuan onun sesi eşliğinde yazıyorum bunları..çok iyisiniz..her zaman takipçinizim..

ve ayrıca erhanın gruptan ayrılmasını geçici bi durum olarak kabul ediorum..seni dinlemeyi özledim..alışmışız bi kere..

öfff ya iyiki keklenmişim..bi an içime bi burukluk doğmuştu piiz vokal değişti dediklerinde..neyse saflığıma gelio bazen böyle..PİİZ süper bi grup eskişehire gelen arkadaşlarımı ilk olarak piiz dinletmeye getiriorum.mest oluolar :)

_smyrna_

sayın _smyrna_ arkadaşım sırf piiz'e yok yok galiba erhana bu kadar güzel şeyler yazmak için onca zahmete katlanıp turkrock'a üye olman konusunda seni takdir ediyorum.umarım çabaların karşılıksız kalmaz ve piiz grubu yeni vokali EMİR ile senin gönlünde bir kez daha taht kurup yalnız gecelerinde sana eşlik eder.saygılar...

arese geliorum bugün..programlarınız ne günlerde?bildiriseniz sewinirim..bir de emirle dinleyelim bakalım ;)

arkadaşlar grubun geçde olsa son haliyle performansını izledim..ve grup hakkındaki düşüncelerim değişmedi..hala süpersiniizzz!!!!!!!..

selamlar..
ya siz harikasınız!!! geç keşfettiğim bir tat oldunuz eskişehirde...sanırım bundan sonraki her pazartesi-cuma programa yanımda birileriyle gelicem, zaten ilkinden sonra onlar da başkalarını getiricekler ve bu böyle devam edecek:D:D

klibi internetten izledim..güzel olmuş! şimdi merak ettiğim bir nokta var dünkü yüxexes programını kaçırdım ama bundan sonra klip dönmeye başlıyacak mı dream tv'de?

super gercekten sarkıyı dinledim baya iyi muzik dunyası gercekten iyi bir grup kazanacak bu adı sık duyacagız

Kalede Ahmet(BassGitar)
Defansta PandaOnur(Davul) - Emir(Vokal) ...
Orta Sahada Muzo(KLavye) - Doğa(ELektroGitar) - ve Rodi(Gökhan)
Forvette 48 Grubundan Alişan :D ...

Alın size Piiz Grubu :D ...

Geyik Bi Yana ,
Sahnedeki Duruşları ,
Performansları ,
Eğlenceleri ,
İnsani Kaliteleri ve daha nicesiyle
2 Üniversiteli
Türkiyenin En iyi Öğrenci Şehrinin
EN İYİ GRUBUDUR PİİZ ...!!!

Ya şimdi banada yağcı diyecekler ama görünen köy kılavuz istemez...Herkesinde Piiz'e Destek Olması Lazım.madem ki Eskişehir'de daha iyi Bir Rock müzik Dinleyicisi , daha sağlam Rock Dinleyen Kitle istiyoruz , Piiz'in biran önce sesini daha iyi Duyurması Şart.

Sahnede , HalıSahada , Hamamda , Geyikte ...

HerZaman Sizinleyiz.....

Rock4Rock...

Varoldukça Beraberiz...

Arkadaşım korkarım mesajının tamamı bold olduğu için silcekler (bana öyle olmuştu) buralardaysan silinmeden düzeltsene emek vermişsin :(

Lanet olsun ki o kadar kasmama rağmen videoyu hala izleyemedim. "Hadi Denizim" playlistimdeki taptığım parçalardan.. Çok sağlam 1 grup fırtınalar koparcak gibi :roll:

Geri