Rind

bi rivayete göre deprem'in sesi çok güzelmiş... ama gitar çalarken kafasını sadece tek bişeye verebiliyormuş, bu yüzden de ki sözleri unutuyormuş.....bu adama vokal yerine bi kafa daha lazım....

gider gelir bir garip yolcu...
hayatın derin karanlığında...
öyle alır gider bir dostu...
aşk dediğinin çarpıklığında...
işte ben yine bir başıma...
yollar boş, ben o garip yolcu...

Ben bu grupta belkide çoğu insanın saçma bulduğu duygusallığa hayranım bu adamların bilinç altında neler yatıyor gerçekten çok merak ediyorum ve forumdaki her yeni mesajı dikkatle defalarca okuyorum.Her okuyuşumda grup elemanlarının yazdığı her mesajdan yeni manalar çıkarıyorum.Bu grubun ilk konserini olan Biziz konserini ve Barfly konserini izlemiştim sanırım.Çok beyenmiştim.Özellikle bu grubun basçısındaki ve gitaristindeki duygusal yapı çok ilginç.Bunu konserde de sahnede farketmiştim,fakat o zaman tanışma fırsatı bulamadım.Barfly'da basçı bir bestenizi söylemişti adını hatırlamıyorum,o besteyi söyleyen eleman sanırım basçınızdı.Beni benden aldı ne diyim.Ama gerçekten o şarkıyı söylerken ne hissettiyse düşman başına.

colde_kutupAYISI demiş ki:
Ben bu grupta belkide çoğu insanın saçma bulduğu duygusallığa hayranım bu adamların bilinç altında neler yatıyor gerçekten çok merak ediyorum ve forumdaki her yeni mesajı dikkatle defalarca okuyorum.Her okuyuşumda grup elemanlarının yazdığı her mesajdan yeni manalar çıkarıyorum.Bu grubun ilk konserini olan Biziz konserini ve Barfly konserini izlemiştim sanırım.Çok beyenmiştim.Özellikle bu grubun basçısındaki ve gitaristindeki duygusal yapı çok ilginç.Bunu konserde de sahnede farketmiştim,fakat o zaman tanışma fırsatı bulamadım.Barfly'da basçı bir bestenizi söylemişti adını hatırlamıyorum,o besteyi söyleyen eleman sanırım basçınızdı.Beni benden aldı ne diyim.Ama gerçekten o şarkıyı söylerken ne hissettiyse düşman başına.

Bizi anlayan insanlar arasında senide görmek mutluluk verici...
Öncelikle kim oldugunu bilmiyoruz kendinde söylemişsin tanışma fırsatı bulamadık diye...başka bir sefer inşallah...
Grubun iki üyesi özellikle ben ve Ertugrul aynı kaderleri paylaşmakla beraber aynı dertleride aynı zamanda çekiyoruz....Tasadüf mü desem yoksa kader mi desem anlamadım bende....Müzik konusuda buna eklenince dertlerimizin tuzu biberi oldu..derde dert bastı yani...
1 senedir var bu grup ve 3 kişiden oluşuyor hala...BAs gitar ve davul...Hala aradıgımız vokali bulamadık...Ama bir tanesine çok yaklaşmıştık...Ama sadece yaklaşmış oldugumuz anladık...yaklaşmasıyla uzaklaşması bir oldu diyebiliriz....Belki bilerek çektiriyorlar bize bu dertleri bende bilmiyorum kimseyede kızmıyorum....
Kişisel olarak benim her zaman en iyiyi istemem bulmuşken en iyisini yapmak ve yapmışken en iyisini yapma istegim bizi 1 sene boyunca vokalsiz bıraktı ama bizim için en iyisini bulmakdıkça caymak yok...katiyen....
Gelelim ertugrulun söyledigi şarkıya...O şarkının sözlerini ve müzigini ben yaptım...Özel bir insana yaptım o şarkıyı zaten şarkıdada onu anlatıyorum...Ve bu şarkıyı ilk yapma aşamasındayız studyoda o zamanlar vokali ben ve ertugrul yapıyor....bu şarkıyı ben söyleyim dedi ve söyledi....Ve şarkı bittikten sonra Ertugrulun agladıgına ben ve davulcumda şahittir (ertonun afına sıgınıyorum)...o günden bu güne o şarkıyı ertugrula söyletiriz ve ertugrulda her seferinde hissederek söyler...dedim ya size ortak kaderleri paylaşmak diye...Benim hissettiklerimi ertoda hisseti ki o şarkıda o kadar duygulandı....
Biraz uzun yazdım ama net bir cevap olsun diye yazdım....
Umarım aradıgımız buluruz.....

Saygılar..........................................

Ters birşey söylemedim.Yada bunda ters anlayacak birşey olduğunuda zannetmiyorum.Sadece en kısa zamanda bulmanız dileği ile...
Yeterince anlaşılır oldu mu? :twisted:

yol göründü yine bilinmeyene
aşk acıtmaz hiç görmeyene
sağ dönen olmadı bu yoldan
ölmek zamanıdır,haydi gömülmeye...

mat demiş ki:
Ters birşey söylemedim.Yada bunda ters anlayacak birşey olduğunuda zannetmiyorum.Sadece en kısa zamanda bulmanız dileği ile...
Yeterince anlaşılır oldu mu? :twisted:

kendini zeki zannededen kişi!!!
bu lakayit konuşmalarınla amacını zaten sen belli ettin... eleştiri yapacaksan yap, beğenmiyorum de bilmem ne de... ama akıllı bebe rollerine girip de laf sokmaya falan calışma... :!:
BU FORMDA YERİN YOK :!: :!: :!:

ekulak demiş ki:
Ertuğrul atılacaksın lan.. :? Dün gördüm aynıydın gerçi de neyse, alakasız. Konum Deprem'e bir iki eleştiride bulunmak... (Grup olana haa) :p

colde_kutupAYISI öyle güzel bir noktaya değinmiş ki... Gerçekten dikkate alınması gerekiyor. Ancak şu noktaya katılmadığımı söylemek isterim: Bu foruma yazılan her mesajın "dolu" bir anlam taşıdığı kısmı... Kesinlikle yanlış demek gibi bir durumum söz konusu değil, ancak bu bunalım müziğe yansıyorsa, müzik ile pekiştiriliyorsa anlam kazanıyor. Onun harici durumunuz maalesef sadece çene yapabilen Degika'ya benziyor... Bu durumdan kurtulup bahsettiğin noktaya gelmek istemiyoruz mu sanki diyorsunuzdur elbet, ama bence artık "lan şunun da eksikleri çok fazlaydı" yerine, "yaa şunu da iyi yaptı be" demeye çalışın. Bu sayede evet, tam aradığım kişiyi buldum diyemeyeceksiniz, (hatta Deprem'e (gitarist olan haa) :p kalsa asla bulamayacaksınız) ancak "idare edebilecek, yükün altına girebilecek" kaliteyi bulduğunuz an almanız, işe koyulmanız; Grubu olmasa bile, en azından gruptaki bireyleri daha iyi noktalara getirir.

Malesef hiç bir zaman da şans kapıyı çalmıyor. Elde yapılacak tek şey bunalım olmamalı. Yani kapı kapı dolaşmanızın vakti geldi bence. Olağan şeyler için başarı dilemeye gerek duymuyorum. Ben sadece "e hadi artık" demek isterim... :arrow:

arda oğlum iyi gaza gelmişsin az kalsın mat nikli eleman sopalıyormuşun bu kadar sinir iii değildir sakin ol kafamı bozma burası kurtlar vadisi :dan 8)

mekan6 demiş ki:
arda oğlum iyi gaza gelmişsin az kalsın mat nikli eleman sopalıyormuşun bu kadar sinir iii değildir sakin ol kafamı bozma burası kurtlar vadisi :dan 8)

arkadaşlar böle saçama sapan şeyler yazmayın... grupla ilgili müzikle ilgili şeyler yazın . tekrar formu kapattırmayın...

Yeterince anlaşılır oldu mu?

Tamam anıl sorun yok sadece bir yanlış anlama var o kadar...Ama düzeltildi......Siz keyfinize bakın...

Erto yeter benimde içimi bunaltıyon...

Bu durumdan kurtulup bahsettiğin noktaya gelmek istemiyoruz mu sanki diyorsunuzdur elbet, ama bence artık "lan şunun da eksikleri çok fazlaydı" yerine, "yaa şunu da iyi yaptı be" demeye çalışın. Bu sayede evet, tam aradığım kişiyi buldum diyemeyeceksiniz, (hatta Deprem'e (gitarist olan haa) kalsa asla bulamayacaksınız) ancak "idare edebilecek, yükün altına girebilecek" kaliteyi bulduğunuz an almanız, işe koyulmanız; Grubu olmasa bile, en azından gruptaki bireyleri daha iyi noktalara getirir.

Şimdi can bulmuşken en iyisini bulmak mı istersin yoksa idare eder mi demek istersin? Benim için olabilir yok olacak var...
Bulacaz inşallah bulacaz.....Ama kanlı mı olur kansız mı olur bilinmez :LOL:

acele yok !acele yok! deprem vokal arıyosa en kralını bulur bulacak ta!!
yakından takipteyim!

Arkadaşım kendinden bahseder misin biraz? Mesela kafa kagıdında yazan ismin ne? Tanıyor muyum seni? bu aralar çok fazla gizemli insan var ortada kafam karıştı ama yinede dedigin gibi kralını bulacaz :LOL:

arda oğlum iyi gaza gelmişsin az kalsın mat nikli eleman sopalıyormuşun bu kadar sinir iii değildir sakin ol kafamı bozma burası kurtlar vadisi

Yalın az daha yavaş gel....Burası forum geyige gelmez..Deli bir basçımız var Allah muhafaza ayagımız kaydırır (burak)

KleiNackH demiş ki:
mat demiş ki:
Umarım bulursunuz Deprem :!:
Yolunuz umarım açık olur ;)

syn mat;
sölemek istediğini içinden geldiği gibi sölersen cok teşekkür ederim. bıyık altından sölemek pek hoş diil bence...

Arkadaşlar Çok Rica Ediyorum Gereksiz Şeyler Yazılıyor... Yanlış Anlaşılmadan Doğan Bir Muabbeti 3. Kişiler Devam Ettirmiş. Varsa Sorununuz Özel Mesajdan İletin Öyle Halledin... Ayrıca Sopalamak Falan Ne Olay Ya Okurken Hayret Ettim Hiç Yakışmıyor :?

Deprem ; En Sondaki Açık Ve Net Yazın İçin Ben Teşekkür Ederim.
Forumunuzun Kapanmasını İstemiyorum.Vokal Arayışınızda Tekrardan Kolay Gelsin Dostum

Başarılar

Arkadaşlar pardon saçmaldım unutun gittsin bazen oluyor düşünmeden yazınca böyle saçma şeyler oluyor bütün form sakinlerinde özürdilerim :tap: :taptim :oops:

Geri