Rind

depo çok iii olmuş kardeşim ii yaniii geçen bişe yazmıştım ya foruma onu geçtim abiiii bu şarkı iii hertürlü gider :)))lan hasan nerdeisn sen neredesinz olm caner nerde ölzedim lan sizi çok

Elimizden gelenin bu olmadığını baştan söleyelim... bazı duygusal ($) sıkıntılardan dolayı bunları yapabildik... umarım beğenmişsinizdir...

not: Efsaya da çok teşekkür ederim!!!

Arda öttürmüş abi. çoook çoook tebrik ederim hepinizi... Arda 1 kez daa helal olsun baştan başa dinledim kelepçe az sora inşallah.. Helal dewam bööle...

walla kıskandım şimdi... :) arda sana ulaşamıorum cepten,numaramı silmediysen bi msj falan atabilirsen (ki kesin kontörün yoktur :D ) iyi olur abi..görüşürüz..-ali

özellikle 3:40 da giren solo bölümü çok güzel. Arda nin aksak ritme geçmesi çok iyi fikir.. bu çocuga dikkat. Deprem iyi grup.
Olm bu sarkiyla ya cts ya pazar aksami raki içiyorum beklerim bize
Elime deprem albümü alacagim günü sabirsizlikla bekliyorum. Acaip duygusal ve heyecan verici bir an olacak

kelepçe her haliyle güzel.....ama bu son kayıtta özellikle arda ve göktuğ harika...nakaratta da caner faktörü belli oluo...bu şarkının son halini dinlediğimde depreme demiştim zaten ::tamam buna yarışmamı dayanır olm

IkoRn demiş ki:
Arda öttürmüş abi. çoook çoook tebrik ederim hepinizi... Arda 1 kez daa helal olsun baştan başa dinledim kelepçe az sora inşallah.. Helal dewam bööle...

beni her zaman eyittin lan... senin hakkını yiğemem... çok sıkıntılı zamanlar da oldu ama aşmasını bildik... bekliyorum gelmeni de iki tek atak... :beer

evet deprem grubu demonuz iyi olmuş....
tabi aksaklıklar her zaman ki gibi yok değil....
şarkının ne kadar sürdüğünü hatırlamıyorum ama biraz daha uzatsaydınız üzgünüm ama sıkıcı olabilirdi.nedeni: rifflerin parça boyunca her daim aynı gitmesi biraz daha eklemeyle güzel bir hale gelebiilir düşüncesindeyim....

başarılar deprem grubu...... :twisted:

Bence her iki kayıtta gayet hoş olmuş bestelerde gayet güzel valla imrendim arkadaşlar size . Ardaya katılmamak elde değil bende kalbim i favori tutarım besteler arasında .

Geri