Rind

Biraz önce kelepçeyi dinledim ve gerçekten güzel olmuş şarkı..vokaller,gitarlar ve davul gerçekten çok iyi...damar seven arkadaşlara ısrarla tavsiye edilir...damar listeme çoktan girdi bile bu şarkı...nazar değmesin gençler...yapacaklarınızın teminatını şimdiden veriyor gibisiniz...depreme başarılar!!! (Afo)

Zephyr_007 demiş ki:
En kısa zamanda kayıtları dinlemek isterim...Haliyle ankaradan uzak kaldım.. Eminim çok yol katettiniz... Başarılarınızın devamı dileğiyle.. ;)
depremin imzasında veya benm imzamın altında bir tane link görceksin onu sağ tıklayıp farklı kaydet de şarkıyı iniyo olarak göreceksin :D

Selam gençler :)

Eğtuğrul başta (yada baSta) olmak üzere hepinize başarılar diliyorum :)
Gurur duydum. Şarkılarınızı dinlemek isterim.

Göreyim sizi... cidden ;)

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
Herkese çok teşekkürler iyi niyetli yazılarınız için...RBC nicki arkaşım sanada teşekkür ederim...kelepçeye demo yapmayı düşünüyoruz ve ilk sana yollayacam :) sagolasın...

İlk ben download edemesem de artık bu şarkıyı üstüste kırk kere dinlediğim için çok mutluyum. Gerçekten çok güzel olmuş...

aman diyim bu "kelepçe" pek güzel şarkı olmuş. konserlerde dinlediğimde tam anlaşılmıyordu. böle kaydedilmiş olması pek hayırlı olmuş :)

yanlız buna bi uyarı lazım geçmişde derin yaraları olanlar dinlemesin :pp
tabi ki şaka. gerçekten tebrik ederim ben çok beğendim.

maevar demiş ki:
aman diyim bu "kelepçe" pek güzel şarkı olmuş. konserlerde dinlediğimde tam anlaşılmıyordu. böle kaydedilmiş olması pek hayırlı olmuş :)

ARkadaş çok güzel bir şey söyledi....
Aşk yarası olanlara bu şarkı; ege üniversitesi kalp ve sinir hastalıkları bölümü hekimlerince yasak konulmuştur ......şiddetle uyarırız 8) :)

Neyse şaka bir yana SERTSESSİZ'e teşekkürler.....

DEP_REM demiş ki:
maevar demiş ki:

ARkadaş çok güzel bir şey söyledi....
Aşk yarası olanlara bu şarkı; ege üniversitesi kalp ve sinir hastalıkları bölümü hekimlerince yasak konulmuştur ......şiddetle uyarırız 8) :)

Neyse şaka bir yana SERTSESSİZ'e teşekkürler.....

hehe ne demek, hakkını veriyoruz şarkının :)
devamınıda bekliyorum ben özellikle kelepçe kıvamında şarkılar bekliyorum :)

kolay gelsin ve de başarılar :)

Geri