Rind

deprem için şükür namazı kılIYOM ŞİMDİ. umarım iii yerlere gelirSİNİZ beyler .Şahsen Deprem lede tanıştım ,kendisine de ayrıyetten başarılar DEDE FROM GALLOWS/NOTLIKE

KleiNackH demiş ki:
yıkıldım, tükettim, isyan bayrağımı çekiyorum :kafaat sıkıldım.... bunaldım... sanırım zamanında ertoya olan şeler bana oluyo... kaybettim!!!
arda guruma lan....senide kaybedersek hiç salam adam kalmayacak zaten sende pek normal sayilmazsin ama:D:D:D

Deprem keşfedilmesi gereken çok hoş beste ruhuna sahip bir grup , tarzlarıyla alakam yok adamlar müzigini dinletiyor.Harbidende emek veriolar ortaya çıkan sonuçta çok güzel...Umarım ilerde güzel şeyler olur...

herşey yolunda didemcim...
çoook teşekkür ederim bu arada...
Neyse DEPREM pek yakında yeni kayıtlarla gelmeye çalışacak...

saol göktuğ ne diyim yeri geldi abim oldun yeri geldi dostum...büyük adamsın...teşekkürler takrar... ;)
sanada çok teşekkür ederim Murat abi...cemil cümlemize amin diyelim...bin mukabele...sizlerede başarılar...şu dönemi bir atlatalım sınavlar bilmem ne...gelicem sizi izlemeye...saol tekrar...

mert geçmiş değil ya bugün zaten... ;)
çok saolun gerçekten...umarım güzel günler bekliyodur hepimizi...yaşlanıyozda artık yavaş yavaş :D

erto!!! zaten birasdan yanına geliyorum. akşam beraberiz hepinizi bekleriz ama nereye? telefon açıp sorun dogum günü çocuğuna!!!

önemli olan( fındık fıstık) diilde beraber olmamız erto... nice mutlu; bol müzikli senelere!!!

Geri