Rind

yurisnightcb2.jpg

Depo hayırlı olsun programınız , demek ki grup , tamamen grup olmuş hem beste hem cover yeterli seviyeye gelmiş , birbirinize uyum sağlanılmış ki böyle bir performans sergileyebiliyorsunuz..Tebrik ederim DePReM..Başarılarınızın devamını diliyorum 8)

kapı açılış saat 19.00
insanoğlunun uzaya çıktığı ilk günü anmak için tüm dünya çapında kutlamalar yapılır.geçen sene biziz barda tek grupla kutlanan anma bu sene daha coşkulu bir şekilde kutlanıcak.
başarılar deprem

muluk demiş ki:
kapı açılış saat 19.00
insanoğlunun uzaya çıktığı ilk günü anmak için tüm dünya çapında kutlamalar yapılır.geçen sene biziz barda tek grupla kutlanan anma bu sene daha coşkulu bir şekilde kutlanıcak.
başarılar deprem
arkadaş zaten çok güzel anlatmış :) Yuri Gagarin'in 12.04.1961 de uzaya çıkması tüm dünyada kutlanır 8O :!: .eee tüm dünyada kutlanırda biz eksik kalırmıyız ;) deprem ve dier arkadaşlarımızla bu sefer geçen senelerden çok daha fazla eğlenicez :arrow: :dans :dans :zipla :icelim
bu arada kapılıp gidersen çalma sözünüzü unutmayın efenim :) :) :)
tekrar tekrar teşekkür ederim bi de :D

çok teşekkürler...
DEPREM perşembe günü saat 21.00 civalarında Tunalı Gölge'de Yuri's night da sahne alacak ve hemen ardından saat 23.00 civarlarında Biziz'de her perşembe yaptığı program için Biziz'de yerini alacak...
tüm sevenlerimizi bekliyoruz...

besteleri dinlemek için:
www.myspace.com/depremtheband adresini ziyaret eyleyebilirsiniz...

deprem yarın akşam yani 12 Nisan 2007 tarihi saat 20:30 itibariyle Tunalı Gölge'de Yuri's Night bünyesinde sahnede olucak ilgililerin dikkatine...
bu arada tekrar ediom ben KAPILIP GİDERSEN istiom unutmaınnnn :D :D :D

eveeeeetttt!!!nerden başlıycağımı bilemiyom ama öncelikle hepinize ayrı ayrı çokkk teşekkür ediyorum zira beni kırmayıp taa nerelere kadar geldiniz :) sonraa benim için KAPILIP GİDERSEN çaldınız :) gerçi bütün gece muratla o kadar istememize rağmen ne dredg ne de my chemical romance çalmadınıs onu da unutmadım :D (gerçi my chemical romance'ı bizizde çaldınıs ama çok geç oldu :p )ha bi de unutmadan bizize ilk girişimizde sahnede canerle basri vardı çok eğlenceliydiii sık sık tekrarlamanızı diliyoruz.
neyse efendim sonuç olarak bu gece için çok teşekkür ediorum tekrar umarım en kısa zamanda tekrar dinleyebilirim.öptüm hepiniziiiii...

Dün gece Tunalı Gölge'de Yuri's night da ilk defa izledim sizleri. İsminizi duymuştum ama daha önce parçalarınızı dinleyememiştim. Dün geceki performansınızından ötürü kutlarım sizi. Ayrıca bana da hoş bi tesadüf oldu lise arkdaşım efe deprem grubunda gitar çalıyormuş onu da dün gece öğrendim :) .Efeyi tebrik ettim ama sitedeki şarkılarınızı dinledikten sonra deprem grubunu da tebrik etmek istedim. başarılarınızın devamı diliyorum arkadaşlar. bu arada efe, dün onur da mp3lerinizi istemişti msn adresim [email protected] bana gönderebilirsin. tebrikler, başarılar deprem grubu.

benim için bir sakıncası yok :)

çok teşekkürler perşembe gerçektende çok eylendik eylendirebildiğimizide düşünüyorum en azından öyle görünüyodu... :)
daha güzellerine diyoruz...

Geri