Rind

sevgili doğum gününü bile unutan arkadaşım deprem....mutlu yıllar diliyorum.. vallahi büyük gün bi daha böyle bi deprem meydana zor gelir :)
müzik hayatınında böyle yasamınında güzel ve basarılı geçmesi dileğiylen :)

Herkese teşşekür ederim ama dogmakla iyi mi ettim bilmiyorum :p....
22 geldi çattı 23 ten gün aldım 45'e az kaldı :) neyse tek istegim müzik başka amacım yok...

Bu arada depremi ben yapmadım ama dün gece garajda biaz kızdırdılar beni ondan elim kayış olabilir :p

DEP_REM demiş ki:
Herkese teşşekür ederim ama dogmakla iyi mi ettim bilmiyorum :p....
22 geldi çattı 23 ten gün aldım 45'e az kaldı :) neyse tek istegim müzik başka amacım yok...

Bu arada depremi ben yapmadım ama dün gece garajda biaz kızdırdılar beni ondan elim kayış olabilir :p
evet o anı yaşayan insanlardan birirydim gerçekten köpürdün biraz depo bence deprem o nedenle oldu olsun varsın deprem yok olmasın :D

depo biraz gec kaldm ama doum günün kutlu olsn.. dün gercekten eglendm we mutlu oldm kelepce'yi calarken.. senle aynı sahneyi paylasmak güseldi..
bi de nice yıllara dicem ama kapris yapıosn be abi :LOL:

evet deprem yaş oldu 23 2 yılın kaldı...şaka bi yana ogün güzeldi cidden dem ,deprem,deli distor grupları hep bereberdik o gün depremin doğum gününde güzel bi geceydi..ama benim yandığım tek şey o geceye ait o kızı kurtaramadık ya ona yanıyom:D...aman deprem unutma bacakları:D:D:d

Geri