Rind

faaliyetsiz geçirdiğiniz dönemin acısını çıkartın,supersounda yetişseydide dağıtsaydınız ortalığı güzel olurdu ama neyse...heyecanla bekliyoruz..

ha bide depremle birlikte biz de("siz kimsiniz?" dersiniz herhalde ama,yakında görüceksiniz umarım kim olduğumuzu) yılın cenabet ve bahtsız grubu yarışmasına katılmak istiyoruz eğer kabul ederlerse,iyi kapışırız ha:) bekliyoruz sizi sahnelere artık yav,bilmem tekrar söylememe gerek var mı?

Ya nereye tembel değiller :) Nerdeyse bizden sorumsuzlar :p :p Yok yok o kadar olamaz.Ama artık konser olsun.Şan dersi de lmaya başladım iki de sakal cıksa ben olacam vokal :p konser konser konserrrrrrr....

Canlı performansını dinleyememiş olsam da Deprem'in şarkılarının güzel bi tadı var.''Çaresi Yok'' adlı şarkısının sözleri oldukça yaratıcı ve sıradışı...O'nun melodisi,düşünceleri,müziğe bakışı,sözlere yorumlayışı ve kendine özgü rengine daima ihtiyacımız olacak gibi. :roll:

'' Eğer ben uçarsam
Eğer ben yok olursam
Eğer ben hatasızsam
Seversin beni değil mi?
Eğer ben ölürsem
Eğer ben parçalanırsam
Eğer ben yanmışsam
Eğer ben ağlarsam
Ne yaparsın şimdi?..
Çaresi yok benimsin...
.......... ''

bu aşk burda bitemez
bu dert seni tüketmez
düşleyemedim yalnızlığı

oooooooooooooooooooooooooooooooooof

Bu dert bende ölüm gibi
ismin saklı cevher gibi
yüreğimde kelepçeli

oooooooooooooooooooooooooooooooooof

Valla ne diyim bilmiyorum ki yaaa...

Acım daha tazeyken
Ne de çabuk unutuldum
Ağlamak sorun değil
Gülmeyi çoktan unuttum

Gözyaşların yalan imiş
Sızlayan ben miydim yoksa
Duyduklarım gerçek imiş
Gördüklerim yalan

Yalan
Bana bıraktığın bir demet keder
Ruhumu perçinleyen en güzel değer
Sevgiden yoksun bir kalbin varsa eğer
Bu saf kalbi üzdüğün yeter yeter yeter..

Belki bir gün dönerim geldiğim yere
Saatler yalan sanki
Belki bir gün severim ilk günki gibi
Duygular yalan sanki...
Yalan imiş..

Şu şarkıyı konserlerde çalmıyolar yaa.. :(

İyi niyetli yorumlarınız için hepinize teşekkürü borç biliriz...Elimizden geldigince güzel ve samimi bir müzik yapmaya çalışıyoruz içimizden gelenleri insanalrın begenisine sunuyoruz ve bunun için ugraşıyoruz...
Ayrıca "Kalbim,Yalan ve çaresi yok" şarkılarında bana yardımı esirgemeyen TNK nin vokali ve eski arkadaşım Caner'ede ayrıca teşşkürlerimizi sunuyoruz ;)

Teşekkürler....

slmlar deprem grubu...baştan başa,yalan ve kelepçe adlı bestelerinizi dinledim,hoş ve başarılı işler yaptığınıza tanık oldum.umarım herşey dilediğiniz gibi olur,saygılar...

Geri