Rind

çok eğlenceli bi geceydi herkese çok çok teşekkürler...umarım bizim kadar eğlenmiştir herkes...

nükleer başlıklı kız'a ve paranteze de çok çok teşekkürler...

daha nicelerine ve daha iyilerine hep beraber... ;)

Çok güzel bir konserdi..Klavyeciniz bana mı benziyodu benden mi çaldınız bana mı öyle geldi bilmiyorum ama..! :)

Çok eğlendik..O kadar hareketli şarkılara rağmen en çok beni tatmin eden şey sizin şarkılarınızdı..Hepsi çok güzeldii..Hele ki Kapılıp giderseni bir daha dinlemek istedim.. :(

Tebrikler.. Başarılar..

Gecemizi noktalayan grup Deprem, performansınızdan dolayı tebrik ediyorum sizleri.

"İnsan yanına bir takım yedek tel almaz mı?" diye sorarak başlamak istiyorum sözlerime. :LOL: Deprem ve gitarı dün gece sahnede çok iyiydi, seyircinin tepkilere feedback vermeyi bildi. :) Gaz parçalarda ilk defa Deprem'in sallandığını gördük, haydi hayırlısı. :p

Ertuğrul dün formundaydı. Çalımlar konusunda diyecek yok, yalnız By The Way'de bilerek kıstın sesi, gördüm ben. :LOL:

Can en çok terleyen grup elemanıydı. Epey aksak çalışmış, belli. :) Bir ara parçaları bırakıp Can'ı izlediğimiz bile oldu. Eline, ayağına, metronomuna sağlık Can.

Çağatay gruptakini yerini sağlamlarştırmış durumda, inşallah çektiğim tonu beğenmiştir. :LOL:

Dredg için ayrıca teşekkürler. :p

Sevgiler...

beyler çok keyifli bir akşamdı.hepiniz güzel çaldınız ama özelikle CAN kardeşimi ayrıca kutlarım harbiden ONURunda dediği gibi bi ara dinlemeyi bıraktım sadace CAN ı seyrettim.hakkını vere vere davulun kafasına gözüne vura vura çaldın elllerin dert görmesin.besteler şıktı ben en çok baştan başayı beğendim elinize ağzınıza sağllık...dün akşam çağatayada söyledim çok cover çalınca besteler kaynıyor arada bence besteleri sonlara arka arkaya koyarsanız daha bi insanların aklında kalır.nacizane bi öneri.başka organisazyonlardada bir arada sahne almak dileğiyle............... KOLAY GELSİN :metalhead

Dün kü performans herkesin de soylediği gibi oldukca başarolıydı.Ertugrul bir ara üstümüze düşücekdiye korkmadık degil.Can hakkikatende kilitledi bizi kendisine.Herşey çok güzel tel de artık nazardan koptu diyelim:)

arkadaşlar ellerinize sağlık diyorum..çok başarılı ve keyifli bir konser oldu zannımca ;) konserinize çok kalamasamda çok keyifli idi dinlediğim kadarı..
başka organizasyonlarda aynı sahneyi paylaşmak dileği ile..
çalışmalarınızda başarılar diliyorum.. ;)
kolay gelsin..

Geri