Barkod

saolun....

beyler bizde boyle bi ayrılık istemiyoruz ama ilerde neler olur bilinmez ama hersekilde , her durumda barkod burada olacak ilgileriniz için saolun

BARKOD GİTAR

meraba arkadaşlar uzun süredür grubumuzun iç olayları yüzünden forumla ilgilenemedik.şu an sesine sözüne kendine güvenen vokal arıyoruz.inşallah kısa bi süre sonra planlarımızı gerçekleştirmek için yola koyulcaz.

Abi Serkan'la konuştuk geçen.Sınavdan sonra 2-3 gün içinde Eskişehir'e geçcez.Ordan da 28 ine yakın izmite konsere geçeriz.Eskişehir'de çalışmanın daha mantıklı olduğunu anladık.Daha ucuza gelcek yane.AZ kaldı yakında görüşürüz...
(bu arada nası saldım belli diil...:)

Bencede mantıklı abi.eskişehirde toplanıp çalışmak bizim için daha iyi olur.Ordan kocaeliye gecer elimizden geleni yaparız.Ama şimdi boşver bunları daha yakın vadede yapcaamız bişey var.Rock and win seçmelerinde ilk elemeyi geçmişiz.Ordada elimizden geleni yapcaz.İnşallah atmosfer güzel ve verimli olur.görüşürüz...

Sgl kardes bu basarıda senin de payın var onun ıcın sanada tebrıkler...birlikte yaptıımız kayıt ile katıldık sana sormadık ama sorun olmaz heralde...kafamıza gore bıseyler yapmaya calısıyoruz.

Rock and Win

:eek: :D :eek: :D Beyler şimdiden rock and win de başarılar.Çok güzel ve sevindirici bir haber..Volkan'ında katkısı yadsınamaz tabiki.Umarım isteklerimiz gerçekleşir.Cumartesi çıkıyomuşsunuz heralde.Canlı performansında güzel geçeceğinden eminim..Ben yine orda olamıyorum :evil: ama hep yanınızdayım.Bunu siz zaten biliyosunuz..Güzel bir organizasyon ve zevkli bir canlı performans olması dileklerimle..BAŞARILAR.....
(Şeytan diyo atla git....Neyse.......)

rockandwin2.gif

Geri