Kılçık (rock) - Ankara

beyler tebrik ediorum çok güzel bir konser oldu çok ii çaldınız ve vokalinizin sesi çok güzel hemde sahnede durusu falan çok sempatik umarım ileride aynı sahneyi yine paylasırız başarılar....(erman)

purplewitch ve erman ikinize de teşekkür ederim.. bize göre çok iyi bi konser değildi ama beğendinizse sorun yok :D umarım tekrar beraber çıkarız fas-on la görüşmek üzere..

tesekkürler arkadaslarrr boyle seyler insanı motive edio gercekten :)
orda bulunup bizi dinleyen ,üstüne alkışlayan ve eglenen herkese tekrar ayrı ayrı tesekkür etmek istiorm tekrardan...
yine beraber calmak dilegiylee..... :)

bizizde ki konseriniz çok güzeldi :) :tap: her konserinize geliyorum en iyilerinden ve başağın güzel sesini iyi duyabildiğimiz bir konserdi:) garage'dada çok iyiydiniz(ama garage'ın ses sistemi daha iyi olmalı sanki :roll: :bilmem )

evet ya ben de garage da daha iyi bekliyodum ama olmadı neyse... biziz konseri dediğin gibi güzel bi konserdii... bu haftasonu bi konser ihtimali daha var kesinleşince onu da burdan söleriz...

tahmin edeyim garage monitörleri açmadı ?? bizim başımıza iki kere böyle bir olay geldi,acaba adamlar akşamki program için mi çok yüklenmediler monitöre diye düşündük. tahmin ediyorum sizde de böyle bir sorun oldu ve sahnede birbirinizi duyamadınız..bu oldu sanırım ?
neyse, yorumlara bakılırsa eğlenceli bir konser olmuş..bi dahakini yakalayacam umarım :)

flyhigh umarım bu sene de boluya geliriz biz de isteriz tekrar abant izzet baysalda çalmayı... RBC tahmin ettiğin gibi oldu nedenini bilmiyorum ama davulun sesinden başka bişey duymuyodum desem yeridir kendi sesim basın sesi falan biyere kadar ama vokali sadece bi uğultu olarak duyuyodum ki o da dışardaki sesti monitörde hiç yoktu vokal neden oldu bilmiyorum ama çoğu konserdeki sorunumuz bu ama biziz konserinde iyiydi sesler diğer çoğu konsere göre neyse umarım birdahaki konserde aynı şeyler olmaz... :)

Baya uzun zaman oldu ama görünce hatırladım sizi. Ben Bolu'dan Şenlik Komitesinden. Sahnenin arkasından dinlemiştik de pek bi beğenmiştik. Bu sene yine burdasınız aklınızda bulunsun. Geçen seneki sıkıntılarınızı da paylaşırsanız pek seviniriz. Neyse daha var gerçi.. Bu arada şarkılarda çok başarılı . Herşey ne güzel ağaçlar böcekler kelebekleeer... Ayrıca Let It Rock Vol.. dizisi şeklinde rock gecelerini başlattık . 2 tane oldu gayet güzel gidiyooo. Sizi bekliyoruuz.

yyae demiş ki:
flyhigh umarım bu sene de boluya geliriz biz de isteriz tekrar abant izzet baysalda çalmayı... RBC tahmin ettiğin gibi oldu nedenini bilmiyorum ama davulun sesinden başka bişey duymuyodum desem yeridir kendi sesim basın sesi falan biyere kadar ama vokali sadece bi uğultu olarak duyuyodum ki o da dışardaki sesti monitörde hiç yoktu vokal neden oldu bilmiyorum ama çoğu konserdeki sorunumuz bu ama biziz konserinde iyiydi sesler diğer çoğu konsere göre neyse umarım birdahaki konserde aynı şeyler olmaz... :)
garaj ben patladım ben patladım diye bas bas bağırıyo ama orda organizasyon yapanlar hala "garageda olacak DAA" diyebiliyolar, acınızı paylaşıyoruz :p offtopic için özür dilerim.

selam arkadaşlar...

bizler gelemedik ama vokalimiz izlemiş sizi ve bir kaç arkadaşımızında yorumlarına göre çok iyi bir performans sergilemişsiniz...tebrik ederiz...

tekrar başka bir konserde görüşmek üzere...

Saygılar&Sevgiler...

sertsessiz aslında açıkcası kimse darılmasın bozulmasın kötü anlamda sölemiyorum ama garage dan çok daha fazlasını bekliyoduk ses açısından ama biz beğenmesek de dinleyenlerin tepkisi hep olumlu yönde olmuş şuana kadar herkes beğendiğini söyledi bu da bizi mutlu ediyo tabi umarım birdahaki sefere böyle sorunlar yaşamayız ve daha güzel konserlerde birlikte oluruz... grup_staff teşekkür ederim birdahaki konserlere bekliyoruz hepinizi artık :D buarada cumartesi günü kılçık if de çıkıcak saati kesin değil şuanda ama yarın belli olur herkesi bekliyoruz önümüzdeki haftalarda da konserler olucak onları da kesinleşince buraya yazarım görüşmek üzere...

:zipla

darklordum sana da teşekkür ederim.. bolu konserinde biz de eğlenmiştik umarım bu sene de gelme fırsatı buluruz.. konser için haberleşmek için msnden veya özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsin tekrar teşekkür ettim görüşmek üzere...

ben kısaca her konuyu özetlemek istiorm sewgili arkadaslar

- garaj konusunda bi takım aksilikler çıkmadı diil ama bunlar her yerde her sahnede çıkabilecek sorunlar ..umut ederiz ki hiç bi grubun başına gelmesin ..yine de fena sayılmıcak durumdaydı :)

-bolu için kendi açımdan orda caldıgımızda ben de cok eglenmiştim umarım bi daa calma fırsatımız olur.

-ayrıca tebrik eden arkadaslarımıza da cok cok tesekkür ediyorm grup adına bi daha..

-cmt günü bi adet if konseri bulunmaktadır ...herkesi bekleriss

gorusmek üzeree...... :)

sertsessiz demiş ki:
garaj ben patladım ben patladım diye bas bas bağırıyo ama orda organizasyon yapanlar hala "garageda olacak DAA" diyebiliyolar, acınızı paylaşıyoruz :p offtopic için özür dilerim.

Organizatörler gayet yerinde yapmaya çalışıyorlardı işlerini bana kalırsa...Garage da büyük bir yer sonuçta..Kaldı ki bu insanların "Garage da organizasyon yapıyoruz helal olsun bize..." gibi bir düşünceleri de olduğunu sanmıyorum..

Ayrıca Kılçık'ı tekrar tekrar tebrik ediyoruz!...:)

Sevgiler,saygılar,görüşmek üzere...:)

sanırım busefer başarıcam koymayı(gerçi yardım aldım ama olsun :D )

biziz7eh1ru.jpg

Geri