Selvi Boylum Al Yazmalım

Türkan Şoray ve Kadir İnanır yılların çiftinin bence harika bir film i bende sayısını unuttum kaç kere izlediğimi beni ağlatan nadir Türk Filmlerinden
zaten Atıf yılmaz film i herkezin bildiği gibi Cengiz Aytmatov un hikayesi
musiclerinide Cahit Berkay zaten fazla söze gerek yok bence uzun yıllar hatta hiç bir zaman böle bir hikaye böle bir oyuncu performansı içeren Türk film i izleyemiyeceniz

Gel Desem Gelirmisin?[/i]

her izleyişimde sonunda bişiler düğümleniyo boğazımda bitürlü yutamıyorum
kesinlikle başyapıt diyorum ben.. geri dönüp koşucak diye çok bekledim; her izleyişimde de aşk kazansın derim ama hep mutluluk kazanır..

sonunda mutluluk nedir ki gibi bi replik vardı sanki yanlış hatrlıyo olabilirim,çok güzel ya ne diyim ki.. izleyesim geldi :)

sanırım beyazdaydı . bi kadın aramıştı en sevdiğim aktör tarık akan en sevdiğim filmide selvi boylum al yazmalım demişti kopmuştum :D

Selvi%20Boylum%201.JPG

işte bütün film i anlatıyo

evet o foto bütün filmi anlatıyor çarpı hehehe bu filimle ilgili berbat bir anım var öyle rezil oldum adını duyunca gözlerim yaşardı yine bir fena oldum keşke hiç çekilmeseydi o film

of of daha ne diyim ki
dün akşam üstü mal mal zap yaparken tekrar izledim Selvi boylum u amma temiz kalbim var yav dedim şu an çıksada izlesem bir çırpıda izledim vallahi süperdi kaçıranlar üzülsün valla kim bilir bir daha ne zaman yayınlarlar :p

geçenlerde yine izledim.. insanın içini acaip burkuyor :( bi de herbir karakterin duygularını, içsel hesaplaşmalarını bu kadar güzel ve çarpıcı gösteriyor ya yüreğim dayanmıyor. müziğiyle oyunculuğuyla, senaryosuyla bu kadar etkili olabilen başka bi türk filmi görmedim ben, ne diyim..

çıkmaz çıkmaz devam böle...
bir kaç yerde okudum yenisi çekilcek diye bence çekilmesin böle kalsın bide bunu batırmasınlar

:arrow: Ne Dinliyorum? = Cahit Berkay - Selvi Boylum :arrow:

benayevsen demiş ki:
klasikler arasında.. ne zaman izlesem ağlarım zaten ağlamaya hazır beklerim.. ama kesinlikle tekrarı çekilmesin!

ağlamıyorum fakat dokunsalar ağlıcak konumdas izledim hep yane bogazınıza bir yumru oturur ya öle bişi :roll:

bence de tekrar çekilirse olmaz ama okudum int sitesi baya eskiydi sanırım haber olarak kaldı başka bir yerdende çıkmadı aynı haber

aklıma Gönderilmemiş Mektuplar geldi birden gene bizim çift oynuyodu ama film başarılı olmamıştı eskinin tadı hiç bişide yok :roll:

Geri