Mor ve Ötesi

birmanya demiş ki:
didemharun demiş ki:
son albümün diğerlerine oranla daha profesyonelce hazırlandığı we mvö grubunun olgunluk dönemine denk geldii söylenebilir...bu açıdan daha çok ses getirdi
arkadaşım anlanmıyorum niye hala v harfi yerine w yazmakta ısrarlısınız bu kadar!!!!

son albümün diğerlerine oranla daha profesyonelce hazırlandığı ve mvö grubunun olgunluk dönemine denk geldii söylenebilir...bu açıdan daha çok ses getirdi...

oldu mu :?:

bende mvo yu sewerim.gerçekten ii bir grup.özellikle grup üyesi kerem özyeğen benim favorimdir.adam gitar çalarken sanki dans ediyor!

evet ya niya mvo yazarken v yerine w yazıyosunuz.adamlar isimlerini w yazsalardı bizde mwö yazardık.kerem sana hayranım.bende 11 aralık bostancı gösteri merkesindeki konserlerine gittim.süperdi.kerem yine yerinde duramıyordu! :zipla yerim ben onu ya..şirin şey! :ask [/b]

evet yeni albüm Mayıs gibi..

2 yeni şarkı dinledik İzmir'de,ne kadar millet pek takmasada,yada anlayamasada eski fanlar olarak biz gayet leziz bulduk.

özellikle sound açısından Placebo severleride sevindirecek bir albüm geliyor bence.

forumda mor ve ötesi'ni 1996 yılından beri takip eden kaç kişi var acaba,cidden merak ettim..

mvokrm demişki:yerim ben onu şirin şey..

buyrun.

Yukarıda bir arkadaşımız abartma noktasının üstüne çıkmış. Birincisi Cambaz nasıl aşk şarkısı olarak algılar bir insan anlamıyorum tikyler götürsün seni emi :D Politik şarkı olayına gelince klipte birşeyler anlatamaya çalışmış ama sözler çok alkasız müzik ise iyi:)

benayevsen demiş ki:
Yukarıda bir arkadaşımız abartma noktasının üstüne çıkmış. Birincisi Cambaz nasıl aşk şarkısı olarak algılar bir insan anlamıyorum tikyler götürsün seni emi :D Politik şarkı olayına gelince klipte birşeyler anlatamaya çalışmış ama sözler çok alkasız müzik ise iyi:)

aşk şarkısı sanılması deyince aklıma "this is not a love song" diyen rammstein ın amerika parçası geldi. bunlar da araya mı atsaydı bunun aşk şarkısı olmadığını anlatmak için?! insan sözlerden de mi çıkaramıyor yahu?

mazallah ramsstein o kısmı koymasaydı şarkıya onu da "giden sevgililer" için dinler miydi kimileri hani mickey mouse filan:))))

Darbe ve Kördüğüm'den bahsediyorum..

gayet sağlam geliyor yeni albüm.

bu arada Dişi Zamiri sizce albüme giricek mi?

Yeni albumu bende 4 gozle bekliyorum gercekten... Bu tarzda sozler yazan gruplar cok az Turkiyede belkide sadece MVO var...

Amma velakin ben diyorumki biraz da sarkilarin anlamlarinimi konussak burda... Biseyler ogrenmis oluruz belkide... Bi onceki sayfada mesela "cambaz"hakkidna biseyler soylenmis...

"Ne haber sin ne Turksun" derken HaberTurk kanalinami gonderme yapmislar???

Baska sarkilar hakkindada boyle bildiklerimizi paylasirsak guzel olur.... Paylasmazsanizda caniniz sag olsun :)

mvö' nün yeni albüm haberine çok sevindim.

arkadaşlarıma şöyle bir şey söylemeye yeltendim, kafamı kıracaklardı az kalsın. tekrar düşünün ne kadar büyük bir grup olduklarını:
-birgün onların alt grubu olarak çığhacaazz!
-...
-göreceeniz la valla göreceeniz
-...

bu arada "mashar" ha. çok iyi ya! ben bilemedim "meşır" diye mi okunuyo bu?:p

didemharun demiş ki:
birmanya demiş ki:
didemharun demiş ki:
son albümün diğerlerine oranla daha profesyonelce hazırlandığı we mvö grubunun olgunluk dönemine denk geldii söylenebilir...bu açıdan daha çok ses getirdi
arkadaşım anlanmıyorum niye hala v harfi yerine w yazmakta ısrarlısınız bu kadar!!!!

son albümün diğerlerine oranla daha profesyonelce hazırlandığı ve mvö grubunun olgunluk dönemine denk geldii söylenebilir...bu açıdan daha çok ses getirdi...

oldu mu :?:

eyvallah....

mor ve delisi arkadaş buyrun dedin.buyurduk ama kimseyi göremedik.elimde olsa.bn 2.kasetlerinden beri takip ediyorum.mayıs ayında çıkacak olan kasetindenmi 2 şarkı dinlediniz?(darbe we kördüğüm)

didemharun demişki:internette bulman mümkün.ama konser kayıtları oldukları için pek net değil.
saol verdiin bilgi için.ama yeni albüm şarkılarını ne zaman ve hangi konserlerinde söylediler.?

Geri