Mor ve Ötesi

kendimi bilmemi sağlayan nasıl bir dünyada yaşadığım konusunda gözümü açan ve dinlemekten hiç sıkılmayacağım televizyonda gördüğümde kalbimin küt küt atmasını sağlayan tüylerimi diken diken eden kalbimin derinliklerinde bir yere taht kuran ve asla ordan kalmayacak bir grub....
(çok içlenmişim be...)
kısaca mor ve ötesini çok seviyorum.en çok gül kendine albümlerini seviyorum en sevdiğim şarkı canlı yayın... ondan sonra sıralanıyor birderdim var dünya yalan söylüyor(yardım et), şarkıcı çocuk...

pazar günlerini severim
belgesel izler
kuşların hayatını
maymunların aşkını
zebranın kaçışını
ormanlardan uzak odamda
çay içer izlerim
birde benim belgeselim var
yönetmenim belli
hayatım,aşkım,kaçışım
gülüyorum ben orda
güzel bir hareket çekmişim dünyaya
iyi gözüküyor...

birde bu şarkıyı çok seviyorum burak çok güzel söylemiş bu şarkıyı dinleyince nedenini bilmediğim bir şekilde başka alemlere gidiyorum huzur buluyorum

helel olsun adamlara birçoğumuzun hislerine tercüman oluyorlar tabi mesajlar yerine gidiomu o ayrı ama!? süperler umarım böyle bozmadan devam ederler!

harun 28 haziran 1977 doğumlu ama diğerlerinin tam tarihini bilmiyorum...yardım amaçlı bir maça çıkmaları da beni bir mvö dinleyicisi olarak gururlandırdı..."kulis" programını da izledim...hele harunun playstation'da oynadıkları maçlarda sürekli yenilmesi öldürdü beni(ben de hep yeniliyorum da =)..bir de harun serkan'a "beleşci serkan" deyince..

evet evet ben hafta boyunca kulis i izlemeyi düşünüyorum şahsen... kendileriyle hiç karşılaşmadım... meğersem ne kadar içten samimi kafa insanlar ... zaten öle düşünüodum da ne biliim hoşuma gitti keşke ben de orda olsaydım..(olacak şey diil!!!) komikti ,keyifliydi , klip süperdi.... daha durun bu yardımların sonu yok ... 5 şubat ta yedikule ye gidio muyuz??? hadi ama otur otur nereye kadar, güney asya daki çocukların gözyaşları yastığımızı ıslatmadan bir an önce hareketi geçelim...!!!

kendimi bulduğum dinlerken bu dünyayla bağlantılarımı koparmamı sağlayan ve herşeyden önce 'işte müzik biziz' cümlesini şarkılaryla haykıran muhteşem grup...
iyi ki varsınız...

manga_mania_luna demiş ki:
pazar günlerini severim
belgesel izler
kuşların hayatını
maymunların aşkını
zebranın kaçışını
ormanlardan uzak odamda
çay içer izlerim
birde benim belgeselim var
yönetmenim belli
hayatım,aşkım,kaçışım
gülüyorum ben orda
güzel bir hareket çekmişim dünyaya
iyi gözüküyor...

birde bu şarkıyı çok seviyorum burak çok güzel söylemiş bu şarkıyı dinleyince nedenini bilmediğim bir şekilde başka alemlere gidiyorum huzur buluyorum
evet ben de çok seviyorum o şarkıyı huzur veriyor,mayıştırıyor, mutlu ediyor ya bi acayip yapıyo adamı çok güzel şarkı.Burak Güven'in sesini yeni albümde duymayı bu şarkı ve şarkıcı çocuk yüzünden çok istiyorum.Çok güzel huzur dolu bi sesi var adamın...

oh be yeniden bu formda olamak gibisi yok....mor ve otesi;hayatta bana ayrilan yeri protesto etmemde-bkz.dern esmer-bana sarkilariyla tercuman olan muhtesem otesi grup.her bi sonraki albumleri bi oncekisine fark atmis ve dysden daha iyi bi albumu nasil yaparlar acaba diye merakla 5.albumlerini beklediim grup.ama albumleri bildiim kadariyla 2005 sonunda fln.belki bi klip daha cekebilirlermis bu arada :D

mor ve ötesi pek dinlemem ama arkadaşım ısrarla bir derdim varın daha önce klibi olduğunu söylüyor.. bende yok diyorum var mı ?? filmlerden kesitler falan var diyor.. alla alla :D

var.albüm çıkmadan önce yapılmıştı o klip.elemanlar görünmüyor sadece flimden kesitler var.bence çok da güzel bi klipti.albüm çıkınca bi de şarkı için klip çektiler.

bir derdim var "mustafa hakkında herşey" filminde kullanıldığı için
film görüntülerinden oluşan bir klibi vardı.
filmle aynı dönemde yayındaydı.
ama şimdi yeni bir klibi var ve o yayında.

ya tamam yaptık bi hata pardon :oops: ben bir şey öğrenmek istiyorum..mor ve ötesinin ilk albümlerini hiç bir yerde bulamıyorum..çekelim diyorlar ama ben orjinal istiyorum..bulamazsın piyasada diyorlar..int.fln bulabilirmiyim acaba? doğru yanlışı çok seviyorum ama konserlerinde çalmıyorlar..kulis saat 1 de galiba..şarkıyı çok güzel söylüyorlar :)

trt de ki programın saatini bilemiyorum arkadaşlar.trt nin web sitesine bakıp öğrenebilirsiniz.Bunun dışında 'Şehir' albümünün üretimi durdu diye biliyorum.İnternetten bulmak oldukça zor.'Doğru yanlış' ı mvö konserlerinde dinlemek neredeyse artık imkansız.Kulis programının saati her gün değişiyor.Perşembe günü sanırım 11 30 da izleyebilirsiniz..Sorularınıza tercüman olmuşumdur umarım..:)

cidden çok çok çok başarılılar
bu arada bir derdim var
aslında yaklaşık 9 dakikalık bi şarkıymış arkadaşlar sotelenip şimdiki halini almış...
en sevdiğim mor ve ötesi şarkısıdır.keşke 9 dakika olarak kalsaydı

ala demiş ki:
ya tamam yaptık bi hata pardon :oops: ben bir şey öğrenmek istiyorum..mor ve ötesinin ilk albümlerini hiç bir yerde bulamıyorum..çekelim diyorlar ama ben orjinal istiyorum..bulamazsın piyasada diyorlar..int.fln bulabilirmiyim acaba? doğru yanlışı çok seviyorum ama konserlerinde çalmıyorlar..kulis saat 1 de galiba..şarkıyı çok güzel söylüyorlar :)
Şehir'i Ankara'da bikaç yerde görmüştüm.Kızılay'da iyice araştırılınca bulunur.Ankara'da tanıdık varsa bi rica et bence.Ama ben baya bi önce görmüştüm 2004 başı gibi şimdi bulunmuyo olabilir.

DİKKAT!

Arkadaşlar herkes OKUSUN,alıntı yapılmasın, bu konu uzatılmasın forumu KİRLETMEDEN..!

Bu forum kaç kere açıldı kaç kere kapandı..Ama hiçbirinden zerre kadar ders alınmış mı o burda açıkça belli oluyor..Hergün yeni bir üyeye forum kurallarını anlatmak..Yeni gelenler bu forumun zamanında 215 sayfalara ulaştığını umarım bir yerden duymuştur ve ona göre davranır..

Kaç kez tekrarlandı bu bilmiyorum ama artık buraya grup elemanları hakkında "kişisel duygular" yazılmasın lütfen..Burası bir forumdur sadece diğer forumlar gibi konser tarihleri,etkinlikler vs. haberler,izlenimler yazılır imkanı olmayan arkadaşlara iletilmiş olur yararı da budur..Mor ve Ötesi'nin son albümü çıkmıştır uzun zamanlar bunun kritiği eski forumda yapılmıştır ki yeri burası değildir:Kritiklerin yapıldığı bir bölüm zaten vardır sitede sevdiğiniz şarkılar,sözler oraya da pek tabi yazılabilir..Şimdi grubun yeni albüm hazırlıkları başlamak üzeredir..Bana göre illa ki hergün buraya girip birşey yazmak endişesinde olma gereği de yoktur..Bu sadece sayfaların gereksiz artmasına neden olur...

İşte bu msjıda yazdıktan sonra yeni üyelerin de dahil herkesin bir görmedim bahanesi de olmayacaktır..İlk yazdığımı dikkate alıp konunun uzatılmamasını ve alınan msjın zaten alınacağını umut ediyorum..

arkadaşlar mor ve ötesi türkç'ye çıkacakmış ama trafiğe takılmışlar bildiriyim dedim

Geri