Altısekiz (Rock) - Ankara

Öncelikle Cadı tahtasını savunmak bana düşmez ama cidden yukarıda yazılanları çok sevdiğim ve 2 yıldır herhafta dinlediğim bir grup ve arkadaşlarım olduğu için çok üzüldüm ve bu nedenle bende işeyler söylemek isterim.

ayrıca bu sayfada da bunu konuşmak doğru değil altısekiz dostlardan özür dilerim.

1. madem "hatunun" sesi çıkmıyor.. neden halen sahne aldıkları gölgede ve daha öncesinde ifte ve manhattanda gayet net bir volumle sesini duyuyoruz.
2. Atılın anfi ve feedback yaptırması farklı bir teknik bilmediğim konuda konuşmam ama konuya yaklaşım tarzı yanlış...bu akşam bu insanlarla yüzyüze bakıp bir emek üreteceğinizi de hatırlatmak isterim.
3. ve bence en önemlisi....Bu gruplar olmassa tunemaeisterlerin olmayacağı doğru ama siz olmasanız da onlar olurlar...

Bütün bunlara hiç ama hiç gerek yok.

Herşey müzik için... sevgiler...başarılar...

Arkadaşlar, sanıyorum yanlış anladınız benim ne demek istediğimi. Benim amacım önce sahnede onları sonra dışarıda sizi rahat ettirmek ama gerek bizim onlarla iletişimsizliğimizden, gerek sisteme yeni adapte olmamdan kaynaklı sıkıntılar yaşıyoruz. Umarım bu akşam yaşamayacağız bu sıkıntıları. Soundcheck almamız gerekiyor diyorum, onların uygun olduğu bir gün 1 saatlerini ayırırlarsa herşey çözülecek diyorum. Benim de hoşuma gitmiyor sinir harbiyle geçirmek haftasonunu. Söylemek istediğim, ses istediğimde konuşma sesiyle değil şarkı söylerken kullandığı sesiyle mikrofona konuşması.
Umarım iyi olur herşey bugün.
Sevgiler

Arkadaşlar burası başlığada dikkat ederseniz cadı tahtası sound problemleri forumu değil.

Limon ben bu insanları söylediğin bütün mekanlarda mutlaka dinledim ve aynı sorunları ve benzer monologların hepsini bizzat gördüm.

Bunların hepsini diğer forumda veya sözü geçen barın forumunda konuşmakta fayda var.

Altısekiz grubuna selamlar öncelikle..Ben merak ettiğim bişeyi sorucam..Bu grubun basçısı Koray'mıydı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?Daha önce Gölge'de izledim bu grubu,tabi bu grupsa gerçekten ve dediğim gibi gerçekten bu grupsa daha yazıcak birşeylerim var:))

''ZıwanA'' grubundan saygılar..

orlando demiş ki:
Arkadaşlar burası başlığada dikkat ederseniz cadı tahtası sound problemleri forumu değil.

Limon ben bu insanları söylediğin bütün mekanlarda mutlaka dinledim ve aynı sorunları ve benzer monologların hepsini bizzat gördüm.

Bunların hepsini diğer forumda veya sözü geçen barın forumunda konuşmakta fayda var.

Çok çok haklısın zaten en baştada grup elemanlarında özür dileyerek konu hakkında konuştum.Bu konuyu burada konuşmayı tercih eden konuyu açan ilgili arkadaştır.mesele bu yorumları muhataplarının sayfasında yapabilmektabee....

Altısekize anlayışı için tekrar teşekkürler...

Bu arada koray hem cadı tahtası hemde Wattz Upın basscısıdır. Sevgi kelebeği insan :)

Bu arada mutlakaki sorunlar oldu bende çok şahit oldum ama garage artık doruk noktada... bassın sesi gelmez, voklin ses duyulmaz vokal uyarıda bulunduğunda izleyici insanların karşısında ters cevap verilir bunlar cidden hoş şeyler değil. Bu sadece cadı tahtasına değil altısekizede yapılabilir ve aynı tepkiyi belki grup elemanlarını tanıyor olmamdan dolayı daha fazlasını veririrdim. "çalın bakalım!!" demekle bu işler yürümüyor.

Altısekize bu gece başarılar....

Önce Zıwana ya çok teşekkürler size dün söz vermiştim ama can da biliyor inanın çok hastaydım çıkamadım dinleyemedim kusura bakmayın...

limon yazdıklarının bazılarında haklı olabilirsin ama bu konu daha fazla abartılırsa daha tepkisel de olunabilir.Bizim bu hafta da hehangi bir sorunumuz olmadı ve ben duyumlarımı konuştum bahsi geçen insanla...

herşeyin düzeleceğine inanıyorum.

Bu arada 11 Mayıs Çarşamba günü harika bir anma konseriyle 3 grup Garage da olucaz.

Gelecek olan herkesi şimdiden gösterdikleri duyarlılık ve incelikten dolayı tebrik ediyorum...

Benim duyduğum Adil için bir anma konseri olucakmış ve günün bütün geliri de Adil için harcanıcakmış.
bence çok düşünceli ve ince bir davranış.
bunu destekleyen Garage yetkililerine ve çalan bütün gruplara şimdiden binlerce teşekkür.
Zaten sen olmasaydın şaşardım Bülent...

Bu özel gecede bizlerde orada olacağız... Başta altosekiz olmak üzere tüm gtuyplara ve katılacak olanlara tebrikler...

O güxel gecede ve Cuma gecesi görüşmek üzere...

Sevgiler...

Be olmazsam olmaz diye birşey yok.
Bu fikir Can dan çıktı ve biz 3 grupta gönüllü olduk.

Program Şöyle:

deja vu
altısekiz
84(unplugged)

açılış:18:00

84'ü dinlemeyeli bayaaaa olmuştu... Bu vesile ile 3 güzel grup dinleyeceğiz bende altısekizin gönlünü alıcam.. (pasta getirebilirim isterseniz :) )

sadece herkesin yanımızda olup bu özel gecede bizi yalnız bırakmamaları yeterli olucak...

ki herkesin vefalı olan herkesin orada olacağından ben çok eminim...

bende orda olucağım. :kaydim

şaka bir yana arkadaşlar süper gece.... orda görüşürüz.

hatta bir sürpriz bile olabilir bizden. :zipla

saygılar.

şimdiden herkese teşekkürler. :elsalla

Ya tamam gördüm ama sen saati yazmamışsınkiiiii....siz kaçta çıkıyosunuz, onu anlamaya çalışıyorum ben..

ben 7 de işten çıkıyorum ona göre koşacağım mevzu o.. Geç çıkıyosanız önce wattz up'a gidip öle koşturayım die düşündüm onu ayarlamaya çalışıyorum :)

hatta izinde alabilirim belki..Açık açık konuşmadık dost var düşman var dimii... zaten namımız duyulmuş :p topuktan sıkacaklar o olacak.. eheuheheu :p

Ben gene hastayım bu nedenle giriş ücretini verip...biras takılıp gideceğim.sanırım 10 da sahnede olacaksınız o saate kadar dayanabilirmiyim bilmiyorum.

Sizi ve tüm grupları yürekten tebrik ediyorum.

Sevgiler...

Geri