Altısekiz (Rock) - Ankara

yaff durunn panik yapmaınn ehehu :LOL: wala geçen hafta gittiimde şarap wardı önje,bende meraklandım sordum.ama şe dediler.şarap şuanda denem grubuumuş.yani altısekiz tam gas dewam galipaa :roll:

gürkana sordum bu işi ben sadece
: öle işte: demekle yetindi
bişiler oluyo var ortada bişiler onu anlıyoruz zaten biliyoz da olanları az uz aslı astarı nedir onu soruyorum?
gelecekte ne olacak onu öğrenmeye çalışıyorum sadece bilgi almak amaç
paniklenen bi durum yok zaten :)

:( altısekiz artık yokmuşş,ivitt :( ara wermişşer heral, bugün şarap wardı..amaa bis altısekiz i istioruuuuuusss :taptim

gürkan'ın müzigi bıraktığı doğrumu ? 8O
abi neler oluyor size :?
eğer bir kötü gün hadisesi varsa zor gülerindeyse bu grup yanınızdayız sonuna kadar bunu bilin beyler !!!
+
bir turkish night ımız vardı çarşambaları oda bitmiş yazık olmuş ühühhü

Bülentimmmm, sen istersin de yazmaz mıyım ben! Ortada bi sorun göremiyorum, eminim her şey daha güzel olacak, sizde bu müzik aşkı oldukça sırtınız yere gelmez, bi de sizi destekleyenler tabi, hepinizi ÇOK seviyorummmmmm!

GÜRKAN ın bıraktığı doğrudur arkadaşlar :cry:
ilk ağızdan alınmış bişidir bu :cry: ama altısekizden birilerinin çıkıp bunları anlatmasını beklemiyo değiliz ne olup bittğini altısekizin nereye gittiğini GÜRKAN ın yerini doluıdracak birinin olup olmadığını sorguluyorum cevap almak ta istiyorum

ALTISEKİZ hala varmı? varsa ne yapacak?

Zaman zaman her grupta yaşanır bu tarz şeyler, tabii eğer gerçekten bir sorun varsa... ben onların ağzından duyana kadar inanmam.

Burada bizler yani bu grubu seven ve bi şekilde destekleyen herkese sessizce durup beklemek düşüyor şimdilik. bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak...

Bir aksilik varsa bile eminim bir şekilde bunu aşmaya çalışacaklardır, zaten aşmalılarda....

ah tm, cim ne guzel anlatmissin olanlari..
alti sekiz bir ruya degildi, bir ruyanin pesinde yillar harcayacak bir grup degildi, dusunduklerinin hepsini gerceklestirecek kadar kuvvetli, guclu, azimli bir grup..
gurkan,in ayrilik haberi beni gercekten cok uzdu, grubun sahnelerden ayrilmasi da.. gurkan, umarim ne yaptigini biliyorsundur, ve umarim senin icin en iyisi olur.. samed sener ve bulent icin de.. alti sekiz icin de.. ben biricik hayran ve diger alti sekiz sevenler icin de:)
alti sekizi bir duraklama evresine girmis olarak dusunmek istiyorum, geri donuslerini de dort gozle bekliyorum..
biz hayranlar alti sekiz dagilsa da yakanizi, pesinizi birakmicaz :D:D
sizi seviyoruuuuuuuuummmmm !!!

vaaaay be dün dem den sonra gözler aradı tabi ister istemez alışmışız size şenerin o buzdolabı gibi amfisini taşıyışını bülent abinin söylene söylene sahneye çıkışını hepiniz pırlanta gibi insanlarsınız
biran once tekrar toplarsınız umarım efsane grubu :(

hımm eet arkadaslarda bence bu kadar yas moduna girmeyın geliceklermiş işte geri birass özlem iidir bakalım nassı döncekler merak edioorum dogrusu ....
neler degişti neler ayni..
bu arda yeni gitar kim ??

ya şu forumda MIŞ lı konuşma ya bi son versek (geri döneceklermiş diyenleredir bu taş adam) akıllı yazın şuraya

kim ne nerede nezaman napmış nedemiş nasıl

bu arada hüzünlere çoktan daldık. Gürkan ın son sahnesini kaçırdım ona yanarım :cry:

Bugünü kurtaramadan geleceğe yatırım yapan kaptan;
Karnını doyuracak aşın,
Başını sokacak evin,
Karanlıktan koruyacak ışığın,
Soğuğu sevdirecek ateşin,
Kanını durultacak suyun olmazsa?...
Kapını aşındıran alacaklıların akbaba olup gözünü oyacaksa...
Bugün yoksa, yarının olur mu?
Teknen batıyor battı,
Tut tekneni, bugününü,
Sen de boğulacaksın,yoldaşlarında, yolcularında,
Bugününü kurtar! geleceğe yatırım yapan kaptan,
Kendini de, yoldaşlarını da, yolcularını da kurtar...
:kahve

geri geleceklermis..
gelecekler miymiss..
gelmisler de bize solemeden geri gitmisler..
toobee..
carsamba ve cumartesi garage gidilmez artık.. altisekiz olmalıydı dusuncesi kusturuyor beynimi..
seviom sizi!!
garage sizsiz olmuyoo.. :cry:

Geri