Altısekiz (Rock) - Ankara

DSC00425.jpg

:p :p :p :p :p

:)=
Bülent'im geçmiş ola bu arada...Üstün açık yatarsan böyle olur ehuehue :)=
Bu gece Biziz dönüşünde Samed ve Şener + DeMin 4 elemanı süper maceralar yaşadı ahahahahaha :)= Reismlerle birlikte hepsini yayınlamazsaaaam :)=

üf şener prof düşündün ya bi insanda bukadar da kadir inanır karizması olmazki arkadaşım ya adam her şekil kadir inanır..... şu gözlere bak felfecir dönüyo :D

Red Hot Chili Papers Night'tan (Tribute) Sonra Ki İlk Konserine Çıkan ALTISEKİZ Sahnede Canlı Performance'larını Sergileceklerdir.... Şimdiden Başarılar ALTISEKİZ ;)

angel3smallforum1al7.jpg

altısekiz

şu ana kadar salı günü için bi bilgi gelmedi....

gelirse herhangi bi bilgi haber veririz merak etmeyin.

bu arada geçen haftaki nedjima programı için herkesden özür dileriz.

bu hafta herkesi bekleriz

bir kez daha bu arada "göktuğ o fotoları kesinlikle yayınla burda...özellikle senin sevgili Türk Polisi logosu önündeki fotoyu" :LOL:

herkese kolay gelsin

Böyle inşallah güzel çıkarlar da ehuehuehue bomba olacak bomba :)= Unutamayacağım gecelerden biriydi :)= Ah arabaya bisikletli çarparken de çekebilseydik ahuahuahuahua :)=

laaaaan...
Tan Sağtürk gay miş die bi sölenti duymuştum.
şimdi bu konudan nie rahatsız olddumu söliiim:
o resmin çekildii gece de bi gay arkadaş beni kesti durdu. nedir bu benzetme hikayesi anlamadım ama benim bu durumla alakalı bi durumum yok valla. gay arkadaşlara burdan iletmek isterim beni keesmesinler artık

shener demiş ki:
laaaaan...
Tan Sağtürk gay miş die bi sölenti duymuştum.
şimdi bu konudan nie rahatsız olddumu söliiim:
o resmin çekildii gece de bi gay arkadaş beni kesti durdu. nedir bu benzetme hikayesi anlamadım ama benim bu durumla alakalı bi durumum yok valla. gay arkadaşlara burdan iletmek isterim beni keesmesinler artık

arkadaşın fena halde gözü kaldı sen de :LOL: :LOL: ben olmasam bilmiyorum artık nolurdu :LOL: :LOL: 8)

Tamam!

Ankara'ya döndüm ben hastalıkta geçti.

Ulan bi gittik forumun anasını ağlatmışınız.Bütün kponuşanları tahtaya yazdım bittiniz olm siz bittiniz.

ŞOK ŞOK ŞOK FLAŞ FLAŞ FLAŞ...!!!

İstanbul'a özel bir iş için gittiğini söyleyen sevgili davulcumuz Bülent'in neden gittiği aşağıdaki fotoğrafta açıkça belli olmaktadır. Gençlik idolü olan "Nuri Alço" yu bulmaya giden Bülent en sonunda amacına ulaşmış ve kendisiyle tanışma fırsatı bulmuştur. Konu hakkındaki görüşlerini kendisi açıklasın efem buyrun özgür medya özgür habercilik.

dsc01271bp3.jpg

Geri