Altısekiz (Rock) - Ankara

Sevgili göktug cuum bazen sen de bilirsin keşke koku alamasaydım dersin ... :) ama yemekleri koklayamamk en fenası... aç ve iştahlı bir grup
olarak bu koyuo...

bu arada msn de işteyim yazıyo... nasıl gidiyo iş ?...

bi de Burak kardeşim tekrar aramıza dönmüş hayırlı uğurlu olsun...

alllaaaam alllaaam.... şarap mı ??? görkemi çok özlemiştim :) bu iyi haber...

DeM ha...gayet güzellll...

Altısekiz tavan yaptırır valllaaaa :) allllllllaaah bass'ın ordan bana bi yer ayırırsınız artık... :)

kusana kadar içecem bu yıl.. kehkehkeh...

ay bideee DeM ile beraber 1-2 şarkı söyleseniz ne güssel oluğğ... ay ben çok şeymi istiyorum yaaa...

şu tepenin üzerine inelim....Zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuvvvvv...

Garage ın tavanı da alçak muhtemelem bu yılbaşı kafayı yarıcaz... :)
limon kesinlikle yılbaşı orda olmalısın derim ben...

zaten dem le kesin bi sahne olayı olur gibi düşünüyorum... :) ama nolur sağ salim cıkabilir miyiz bilmiyorum heuehue

heralde olcamm :) bazılarımız haber vermiyo ama... neyse!! (bknz.cyberknight) :p ;)

valla cidden iyi bir gece olsun hepimiz için... geçen yılbaşı iğrenç geçti ve bu yılın tamamıda çok afedersiniz b.k gibiydi...

kendimi size teslim ediyorum arkadaşlar, tavan yapalım...ve 2006 süper olsun... :dans

ee adam çalışıyo.. mazur görmek lazım... ama program aşagı yukarı yeni belli oldu gibi... umarım bi değişiklik olmaz da 2006 ya baş aşağı gireriz... heuheuheu

Felron demiş ki:
Güç kalkanlarını indirelim , asimetrik yansıtıcılar devrede mi ?_
dünyanı kurtuluşu elimizde

Bence aSAMEDrik yansıtıcılarla yardımcı olacaktır devreler :) Ben ce de ortak birşeyler yapalım.Süper olur.Ha bir de arkaya 2-3 dansçı getirmeyi düşnüüyorum yılbaşı gecesi :p Atraksiyon olur hani :)
işteyim yazıyor çünkü ben çalışan bir müzisyen adamım :p iş hayatı zor arkadaşlar :) vs. vs...
Sizi seviyoruuzzz...

İşte Altısekiz ve DeM icin buldugum özel dansçı !!!
bebek8is.gif

Nası abi ?
isterseniz ayarlıyim bedavaya dans ediyo !!!

hehehehe süper süper !!!
cok yakında gelicem izlemeye süper bir rehabilitasyon döneminden geçiyorum çok az kaldı :twisted:
eskisi gibi sık sık gelemiycem uzun bi sure ama sizi çok ozledim gormek icin bile olsa gelicem ;)
bu arada garajda da tekrar duzelmenin olmasına çok sevindim burakta dönmüş
oh oohh :deli
hepinize cok selam

bu arada tekrardan her çarşamba olduğu gibi herhangi bir saygısızlık varsa dün geceyle ilgili herkesten özür dilerim.başta altısekiz grubu olarak.

bilmiyorum bu neden oluyor ama paylaşmak insanlara kendimizi ezik göstermek anlamına gelmiyor ne yazıkki.
bizim içimizden gelen bu ne yapalım.

yılbaşında görüşmek üzere.

Geri