Altısekiz (Rock) - Ankara

grupyaral2ae.jpg

Öyle oldu canım... :( Neyse no problem. Gene dinlemeye geliriz. :D Bu sefer kalabalık geliyoruz. Cumartesi elimizde olmayan nedenlerden dolayı erken çıkmak zorunda kaldık. Black Hole Sun içimize patladı. Çarşamba bir süpriz bekliyoruz. Görüşürüz.

arkadaşlar şimdiden söyleyim haberiniz olsun.

herhangi bir yerde benim adımı duyar ve duyduğunuz yerdeki sıfat olarak adlandırırsanız kızarım ona göre...(bknz.organize işler :) )

saygılar

bu arada benim ve bülentin de sahnedeyken fotolarımız var ama konulmamış onlar daha sağlam.

haa bide yılbaşı herkesi bekleriz şimdiden herkesin yeni yılını kutlarım...muhtemelen sigara içmeden sahneye çıkacam ve 2006ya sigarasız girecem diye hayal ediyorum ama zannetmiyorum desem yeridir heralde.

bişey daha var artık bantlı göreceksiniz gibi bişey oldu altısekizi sahnede...buda bilgilerinize.

yine çok yazdım kolay gelsin deyip bitireyim bari ha :)

altısekiz

yok be kibrit kutusu o kadar da değil...
ayrıca bana zararlı biliyorsun...
ama ööle diyosan ööle olsun :)

istemem yan cebime koy...ulan ne kötüyüm be

kaldı 4 gün.... Hey heyyyy... şimdi diyorum bizde acebe ortamı bozmayıp sağımızı solumusu sarıp sarmalasak mı??

böle bi bütünlük içinde hoppid hoppidi dans etsek ne güzel olur... :zipla :dans :kaydim

Valla karar verdim kusana kadar içip, kusup gene içicem...
:beer :beer :beer :kustum :beer :beer :beer
Yeminimi bozdum Huleeeeeeeyn :dan

Ben yine sahneden inip merdivenlerin orda uyurum sanırım geçen hafta olduğu gibi :) Yorul yorul yorul daha çok yorul.Ömrün yollarda geçsin yollar sana geçsin...Çalış çalış çalış ki adam olasın kadınlar adam olduğun anlasın ama kıjlar anlayamasın...

İyilerin değeri er geç anlaşılır Göktuğcum...

Bu arada ben orda olacağıma göre kimsenin ki başta sen, uyuma şansı yok...

daha çıkışta çorba içices beee...

Geri