Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

silent_guitar demiş ki:
denizkizi demiş ki:
ya passatın reklamı çok hoş olmuş wolsvogenin reklamlarını hep sevmişimdir...
benim de aklıma "peugeot"un son reklamı geldi.
hani peugeot sahibi olmayanlar sürekli kaçıyorlar ya peugeot'lardan.çok güzel olmuş.en iyi sahne de karşıdan gelen arabanın karşılaşmamak için tarlaya girmesi bence.çok akıllıca bir reklam!
sevgiler...
o reklam bir hayli eleştiri almıştı,yani utanmamak için bilmem kaç milyar mı vermeli insan diye

bir de şu radyoda araya giren bir reklam var...adamın biri çıkıp''belki hamilesiniz!!/ya hamileyseniz/prediktörle(umarım böyle yazılıyordur)kesin sonuç... falan diyor ve ben sinir oluyorum... :evil:

Honda, Ömür Piliç reklam müziklerine çooook uyuz oluyorum ya! Ne zaman onların müziğini duysam bütün tüylerim diken diken oluyo! :evil:

Bi de yeni reklamını görünce aklıma geldi, Burger King! Bundan öncekine hastaydım ya... Bu da güzel olmuş, kız çok tatlı ya!!

alcoholicsunflower demiş ki:
bir de şu radyoda araya giren bir reklam var...adamın biri çıkıp''belki hamilesiniz!!/ya hamileyseniz/prediktörle(umarım böyle yazılıyordur)kesin sonuç... falan diyor ve ben sinir oluyorum... :evil:

Asıl o degilde eskiden sadece radyoda okey mi ? okey ... şimdi de her takıma uyar sloganıyla Tvlerde.... Ailemle Otururken Sorun Çıkartıyor :oops: :LOL:

şu allahın cezasının oynadığı reklam filminde rocco lolipop du herhalde (onada bu yakışır) ''üstad'' :p:p diyorki hmmm ne diyodu ya heh!bas diline
arkadaşlar bu gençlerimiz açısından tehlike arzeden bi deyimdir bence bu reklam verenlerin dikkat etmesi gereken bi husus
neden?
çünkü orada geçen basmak deyimi kullanan arkadaşlar bilirler uyuşturucu ortamlarında söylenen bi sözdür (yaniiii ı-ıh olmamış)

Gothic demiş ki:
şu allahın cezasının oynadığı reklam filminde rocco lolipop du herhalde (onada bu yakışır) ''üstad'' :p:p diyorki hmmm ne diyodu ya heh!bas diline
arkadaşlar bu gençlerimiz açısından tehlike arzeden bi deyimdir bence bu reklam verenlerin dikkat etmesi gereken bi husus
neden?
çünkü orada geçen basmak deyimi kullanan arkadaşlar bilirler uyuşturucu ortamlarında söylenen bi sözdür (yaniiii ı-ıh olmamış)
ne alakası varya ben anlamadım mesela sadece kullananların anlıyacağı birşey zaten kullananlar içinde iş işten geçmiş merak etme sen hem ceza ya allahın ceza sı demen hiç hoş olmamış

iğrenç bi tane söyliyim ali diye bi eleman çikolata yiyor böyle çocuğu çekimde gösteriyo böyle güçleniyo kasılıyo falan mutfağa gidiyo kavanozu açıyo annesi sağol evladım diyo odasına dönüyo arkadan bir ses aliler mehmetler ahmetler için ayşelerde yiyebilir a.k ya bu ne ya :LOL:

s_hifty demiş ki:
iğrenç bi tane söyliyim ali diye bi eleman çikolata yiyor böyle çocuğu çekimde gösteriyo böyle güçleniyo kasılıyo falan mutfağa gidiyo kavanozu açıyo annesi sağol evladım diyo odasına dönüyo arkadan bir ses aliler mehmetler ahmetler için ayşelerde yiyebilir a.k ya bu ne ya :LOL:
ben seviyorum o reklamı :)

s_hifty demiş ki:
ben cok seviyorum o reklamı..ayrıca ali degil de mustafa sanırım o cocugun adı ;)

Hepsi iyide şu doğrudan satış reklamları yokmu,
insanın sinirlerini bozuyo bi de bitmek bilmiyo iki saat,nefretlik bişiy ya genelde geceleri rastlıyotuz ama yinede gıcıqqq

_Unforgiven__ demiş ki:
chrioptera_in_carpathia demiş ki:
bazı reklamlarda köşeye '' bu bir reklamdır'' yazmıolarmı gıcık ediolar ya biz bunun reklam olduğunu anlayamıcak kadar salakmıyız ya

Hahah...Katılmamak eldemi
sanırım onu yazmazlarsa rtük ceza veriyor.Bu arada ceza olayından laf açılmışken Gora'ya 45 milyar ceza kesilecekmiş.Filmde Tekel,JB,vb markalar kapatılmadığı için.Sinema eleştirmenleri bu kanun sinemayı bitirir diyorlar ki bence de haklılar.Bazen çok saçma davranıyorlar bu ceza çok gereksiz.

Geri