Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

mrah demiş ki:
Fatih Terim'li Tadelle reklamıdır olay: )) Çocuğa seslenip sağol deme tribi, terim'in yüz ifadesi bombaydı: ))
Hakikaten de olaydı o reklam. Her çıktığında sıkılmadan, ilgiyle izlerdim. Beslenme lutusundan çıkan tomarla tadelle, futbolcuların durum karşısındaki afallamaları ve tabii ki Fatih Terim'in "Sağol." derken ki ifadesi. Başarılıydı zamanında bence.

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
mrah demiş ki:
Fatih Terim'li Tadelle reklamıdır olay: )) Çocuğa seslenip sağol deme tribi, terim'in yüz ifadesi bombaydı: ))
Hakikaten de olaydı o reklam. Her çıktığında sıkılmadan, ilgiyle izlerdim. Beslenme lutusundan çıkan tomarla tadelle, futbolcuların durum karşısındaki afallamaları ve tabii ki Fatih Terim'in "Sağol." derken ki ifadesi. Başarılıydı zamanında bence.

Sevgiler...

Zaten o zamanda Türk reklamcılığı bugünkü kadar iyi değildi sanırım. Ama yapanlar bence reklamcılıkta olay yarattılar. İnsanların severek izlediği ilk reklamlardan birini yaptılar. Belki de vardı ama ben yanlış yorumluyorum. Şimdiden affola. Benim ilk gözde reklamlarımdandır.

Herkese Saygılar..

Abi sprite reklamı süpper ya! Antalya Aquapark'ta yapmayı denedim reklamda ki geriye kıvrılıp öne balıklama dalış hareketini, kafayı kırıyodum: )) Bir de şu mustafalar için olan rodeo reklamı iyi olmuş ya! Elemanın kavanozu açtıktan sonraki cool tavrı güzel oturmuş: ))

Herkese Saygılar..

ya ben şu olips reklamına iyice gıcık oldum sokakta çıkan teyze uçakta da çıkmadığı yetmiyormuş gibi birde diskoda çıkıyo elemanın önüne gece gece gıcık oldum iyimi

bide peugeotun son reklamı güzel olmu8ş hani şu pejoların hepsi büyük dev gibi falan beyendim valla

gollum1234 demiş ki:
ya ben şu olips reklamına iyice gıcık oldum sokakta çıkan teyze uçakta da çıkmadığı yetmiyormuş gibi birde diskoda çıkıyo elemanın önüne gece gece gıcık oldum iyimi

Aynen ya yunus'u da hiç sevmem zaten, bir de dj teyze eksikti. Onu da adapte etmişler ortamlara: ))

Ya şu arçalik reklamları beni öldürüyo yıllardır.. '' ben çelik arçelik '' sinir oluyorum o küçük robota...ya bide utanmadan satıyolar şubelerinde onungibi bişeyi 50 milyona

O ali'nin karnı açıkmış diyen bayan sinir oluyom.
Benim annemde Berkay'ın karnı açıkmış dese koyunlar kendi kendine şişlik, bifteklik falan olurmu acaba :LOL:
Bi denemek lazık :!:

Geri