Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

8x4 ün reklamı çok güzel...

bu arada bizim firmanın hazırladığı bir reklam vardı... Bazı üniversitelerde yapılacak olan etkinlikte bizim firmanın bir markası da broşürlerde yer alıcaktı. Firma bize rektörlük bu reklamı müstehcen bulabilir diye değiştirmemizi istedi.. Hem güldük hem donup kaldık... Görselde bir bayan göbeğinin üstüne el yazıları ve düşük bel pantlonda marka sıkıştırılmış şekilde... burda göstermek isterdim... Rektörlük müstehcen bulabilirmiş daha önce başlarına böyle birşey gelmiş çok komik....

Bide bi dondurma reklamı var oda güzel...Adam kadına bi kağıt uzatıyor..Kadın okuyor ve cevap yazıyor.Cevapta "sakın bakma Fermuarın açık" gibi bişey yazıyor.Adam eğilip fermuarını kontrol etmek için dondurmayı kadına veriyor ve gene o ''HAtırtttttttttttt'' sesi..... :D

ceterisparibus demiş ki:
s_hifty demiş ki:
tarkan ın o reklamda arabadaki çocuğu dil çıkarmasına korkuyorum :anneee

:LOL: :LOL: :LOL: al benden de o kadar...adidasın reklamı süper olmuş.oha dedim ilk izlediğimde,sonraa passat çok hoş olmuş,çocuk çok şirin bir iki üç,açıl:) bi de aksigorta da güzel,kadının tripler çok tatlı..bi de master card reklamı o da güzel..

passat reklamı gerçekten çok hoş ve yaratıcı ayrıca master card da güzel olmuş. en gıcık olduğum reklamlarsa tutku nun reklamları bir de biskrem ... :?

Cnbc-e de bazı dizilerin sonunda altta bir reklam beliriyor ve sloganı çok hoşuma gitti.Sigorta reklamı ama hangisi olduğunu çıkaramıyacam. Olay şu: Bu dizinin bu gece tekrarı var ama hayatın tekrarı yok..

SOAD demiş ki:
Bide bi dondurma reklamı var oda güzel...Adam kadına bi kağıt uzatıyor..Kadın okuyor ve cevap yazıyor.Cevapta "sakın bakma Fermuarın açık" gibi bişey yazıyor.Adam eğilip fermuarını kontrol etmek için dondurmayı kadına veriyor ve gene o ''HAtırtttttttttttt'' sesi..... :D
kadın demiş günah be Elizabeth Hurley o :D türkiye ye geldi sanırım o zaman çekilmiş olabilir

reklam...
adı üstünde reklam insanları ilgi uyandırmak için yapılan bişi
bence citroen yada yanlış yazmış olabilirm hani robota dönüşen araba reklamı:D :arrow:

s_hifty demiş ki:
SOAD demiş ki:
kadın demiş günah be Elizabeth Hurley o :D türkiye ye geldi sanırım o zaman çekilmiş olabilir

abi ben ne bileyim ya allahın elizabetini... :D

ulen nediyem birbirninize kulp takmak için yazıyoruz demiyom ama hani yapmıyonuzda deil ....
neyse abi dondurma reklam film mi berbat :D
nie iii ce seyini cıkarmışlar anlyın artık

Geri