Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

deLakroix demiş ki:
Zaman gazetesinin reklamlarını seyrettiniz mi?diş macunu reklamı mı gazete reklamı mı belli değil, berbat.!
Bence de gayet güzel bir reklam yapmış adamlar. Yani düşünce olarak iyi, nostaljik bir havası var. Eski margarin reklamlarını hatırlatıyor ancak gazeteleri yiyen ve hosteslik yapan hatunun mimik ve tripleri çok kötü.

Bir de lastik lastik reklamı var bu aralar.
Yol tutuşu: Yerinden vinçle bile kaldırılamayan lastik.
Manevra kabiliyeti: Kendini yakalamaya çalışan adamların arasından manevralarla kaçan lastik.
vs. vs. vs.

Sevgiler...

ya belki alakasız kaçacak ama geçenlerde markette bi ayakkabı boyası dikkatimi çekti,
markanın sloganı buydu

''Ayakkabınızı kendiniz boyayın''
ama ayakkabının üstündeki etikette herifin biri oturmuş ayakkabısını başkası bouyodu,bi çelişki fark ettim!

fleez demiş ki:
bence iğrenç bir reklam....telsimin her reklamına sinir oluyorum gerçi ben ama...

Bende Turkcell reklamlarına uyuz oluyorum nedense, 3 tane alakasız insan, bunlardan Haluk bilginerle o kadın(neydi adı ya) evli , çocuklarıda raga oktay, aptal aptal şarkılar ve danslar, böyle bir şenlik havası verilmeye çalışılmış, çok sesli ve kafa s.ken bir reklam olmuş. Hiç sevmiyorum tvde gördüğüm an hemen zaplıyorum.

Cem Yılmaz'ın oynadığı Opet reklamı gerçekten çok güzel olmuş :) Özellikle Karaşimşek'in aksanını çok iyi oturtmuşlar.Öyle bir arabam olsun isterdim :D

Ya şu kosla reklamındaki kadın beni çıldırtıyo artık...Gördüğüm yerde öldürücem onu...Zaten bir ses var kadında maşallah, tam dikkatle tv izliyorum pat diye bağırıyo araya giriyo,ve her seferinde irkiliyorum ya...:))

fleez demiş ki:
Ya şu kosla reklamındaki kadın beni çıldırtıyo artık...Gördüğüm yerde öldürücem onu...Zaten bir ses var kadında maşallah, tam dikkatle tv izliyorum pat diye bağırıyo araya giriyo,ve her seferinde irkiliyorum ya...:))
aynen bende dövcek gibi konuşuo ztn :evil:

Geri