The O.C

abi düello yapalım ozaman varmısın summer için ölmee :D benim tüm zamanların ötesinde bir silahım var biyolojik olaraka parçalar seni :twisted: :LOL:

dizi bitmedi bildiğim kadarıyla, hatta josh schwartz öyküyü tekrar yazacakmış.. ama farklı konu ve karakterler olcak sanırsam, yani farklı bişi olcak aslında ama adı The O.C. kalcak..
gerçi summer olmazsa benim için bitmiştir oc :)

ilk iki sezon'un dvd'si çıkmıştı zaten de 3.ki daha çıkmadı galiba..tr'de satılıyo mu bilmiyom ama..divx'ini indirebilirsin ama hdtv-rip olarak var 3 sezon da

MoNsTeR_83 demiş ki:
dizi bitmedi bildiğim kadarıyla, hatta josh schwartz öyküyü tekrar yazacakmış.. ama farklı konu ve karakterler olcak sanırsam, yani farklı bişi olcak aslında ama adı The O.C. kalcak..

ya bi drama dizisinin gereğinden fazla uzatmanın yanlış olduğunu düşünüyorum..hani ben de o.c.'yi seviyorum ama son zamanlarda pembe diziye sardırmıştı biraz..sit-com'lar daha uzun sürebilir mesela ama drama dizileri için 2-3 sezondan fazlası yanlış bence..

Fondip demiş ki:
ya bi drama dizisinin gereğinden fazla uzatmanın yanlış olduğunu düşünüyorum..hani ben de o.c.'yi seviyorum ama son zamanlarda pembe diziye sardırmıştı biraz..sit-com'lar daha uzun sürebilir mesela ama drama dizileri için 2-3 sezondan fazlası yanlış bence..

katılıyorum zaten tam bi brezilya dizisi havasına bürünüyo dizi zaman geçtikçe..gerçi 3. sezonun sonları biraz değişikti bence..

ama benim yaklaşımım tamamen duygusal :D ucunda summer olduktan sonra 10 sezon izlerim walla

Seth: güven bana adamım hiçbirkız sevgililer gününü yalnız geçirmek istemez
Ryan:sen bunu biliyorsun?...çünkü...
Seth:çünkü...dışımdaki erkeksiliğin içinde ondört yaşında bir kızın kalbi var... :) OC'de Seth başta olmak üzere bütün karekterleri seviyorum..

yuh demiş ki:
Seth: güven bana adamım hiçbirkız sevgililer gününü yalnız geçirmek istemez
Ryan:sen bunu biliyorsun?...çünkü...
Seth:çünkü...dışımdaki erkeksiliğin içinde ondört yaşında bir kızın kalbi var... :) OC'de Seth başta olmak üzere bütün karekterleri seviyorum..
şimdi anladım sen OCyi izlemekten çıkmıyorsun hiç telefonlara :D
ben de izliyeceğim karar verdim :D bu aralar yayında mı acaba :?:

Fondip demiş ki:
MoNsTeR_83 demiş ki:

aynen katılıorm sana...3.sezon gne bi şeklde gdio da ...acaba 4.sezonda nasl gtrcekler olayları bakalım...

josh schwartz dizinin içine etti.marissa öldü,bu kadar birbirini seven çift arada başkalarıyla çıkmayı ihmal etmedi,bi sürü saçma sapan şey.
ilk sezon güzeldi,ikinci idare ederdi ama üçüncü dizinin içine etme sezonudur yani

bana pek "emrah" tarzı geliyodu ryan bakışlar falan...
bi de ilk sezonda eski kız arkadaşından bebeği oluyodu ya yuh artık!!!!
iyice pembe diziye dönüşmüştü
artık ne olur bilmiyorum, arada canım sıkılırsa izlerim ancak :roll:

ilk bölümlerinden beri takip ediorum diziyi..bikaç bölümünü kaçırmıstım ama yeni sezonu izledim toparladım:):)ilk bölümlerde cohenın summera askı çok güzeldi..ya teknesine summer ismini vermesi,karikatürlerini çizmesi,ryanla marrisa arasındaki ilk kıvılcımlar...summera olan aşkın imkansız gibi durusu:):):)sonra bir araya geldiklerinde ve son bölümdeki tartışmalı ama tatlı beraberlikleri...sethin annesinin alkole yakınlıgı,marrisanın annesinin boşanıp sethin dedesiyle evlenişi..bi ara sanderın bir iş arkadasıyla yakınlaşır gibi olup ama işin aslında ihanete bulaşmaması...son bölümlerde ryanın abisine sinir oluyordum ki!!marrisaya tecavüz etmeye çalışmasından sonra!!!iyice fitil oldum Allahtan uzak diyarlara gitti de son bölümde meçhul olsada nereye gittigi!!rahat ettim...dizi süper sarıyor insanı,çok güzel gerçekten...ORANGE COUNTRY:):):)izlemeyen arkadaslara şiddetle tavsiye ederim kaçırdıgınız bölümleri zevkle anlatırım ben:):)

Geri