Turkrock Kitap Kulübü

Ya arkadaşlar çok önemli değil belki, ama hangi kitabım kimde bilmek istiyorum ben :roll: herkes kitabın bi köşesine adını yazsın bundan sonra olmaz mı ? Ben yazıcaktım unuttum. Kapağında fotoğraf makinesi olan bi kitabı hiç bakmadan kaptım. Evegelip baktığımda, ingilizce hikaye kitabı olduğunu farkettim :D Gerçi o da lazımdı alıcaktım kendime hikaye kitapları ama bunun seviyesi aşar beni..

İngilizce kitap 2 tane vardı Duygu göndermişti. Vadideki Zambak'ı ben verdim Ali...

Beyoğlu Rapsodiye başladım diğer kitap kimin adını unuttum bak şimdi :oops: :roll:

Ya size verdiğim o ingilizce kitaplardan birisi tess of d'urbervilles dır ki çok meşhur bir klasikdir o baya severim ben o eseri hatta filmi bile vardı onun öteskiside rear window'du zaten onunda filmi var birde what is the importance of being ernest isimlibir şaheser vardır oscar wilde ama bulamadım :( ya benim getiricek yollucak birsürü kitabım vardı ama o gün öyle şansız bir gündüki kusuruma bakmayın arkadaşlar ...:(

Cornflakegirl demiş ki:
Ya size verdiğim o ingilizce kitaplardan birisi tess of d'urbervilles dır ki çok meşhur bir klasikdir o baya severim ben o eseri hatta filmi bile vardı onun öteskiside rear window'du zaten onunda filmi var birde what is the importance of being ernest isimlibir şaheser vardır oscar wilde ama bulamadım :( ya benim getiricek yollucak birsürü kitabım vardı ama o gün öyle şansız bir gündüki kusuruma bakmayın arkadaşlar ...:(

Yok canım önemli değil..hastaydın sanırım..hasta hasta gelsen daha mı iyi olurdu sanki..

D.N. : Simyacıyı bitirmek uzereyim 25 sayfam kaldı bitti biter artık bu akşam :)

Yarın üstüne konuşuruz o zamn :) Ben malum uyku problemim nedeniyle aldığım hiç bi kitaba başlayamadım.. Onbir dk. ya biraz baktım. Bi de Fatih'in ösym kitabına..

Bende bir tuhaflık var sanırım çok özel bir iki tane haricinden kitaplarımı insanlarla vermekden zevk alıyorum hatta böyle altlarını falan çizmelerini istiyorum okunduğu belli olsun eskisin kitaplarım istiyorum :) sorun bende sanırım :D

Cornflakegirl demiş ki:
Bende bir tuhaflık var sanırım çok özel bir iki tane haricinden kitaplarımı insanlarla vermekden zevk alıyorum hatta böyle altlarını falan çizmelerini istiyorum okunduğu belli olsun eskisin kitaplarım istiyorum :) sorun bende sanırım :D

Ben o olayı kendi kitaplarımda da yapmak istiyorum ama hep unutuyorum yaa..hosuma giden veya etkileyici yerleri ama unutkanlık iste yaşlandık :)

Arkadaşlar ben hazirana kadar kitap okumak yerine ders çalışmaya karar verdim.. Aldığım kitaplar bende kalırsa kimse faydalanamaz.. 15 mayıs buluşması da kesin mi bilmiyorum ama , bence biz bi buluşalım ben kitapları veriyim. Haziradan sonra tekrar alırım.. Üzülüyorum şimdi böyle süs gibi durucaklar. ??

HornyDevil demiş ki:
CimCime demiş ki:
tamam arkadaşlar banada uyar. bende getiririm. istediğin özellikle kitap varsa söyelyin. ben bulur buluştururum :D

Bak bunu güzel demişsin :) böyle buyurdu zerdüşt nasıl.. ? istesem ? ;) veya nietzche olabilirde..hatta süper olabilir :D

tamam Böyle buyurdu Zerdüşh var bende. Nietche ağladığında diye bir kitabım var isterseniz? Suç ve Ceza okuyamayanlara getirebilirim? Ama lütfen kitaplarımı düzgün kullanın olmazmı :oops:

Ama ne zaman buluşma olucak oda belli değil

Dip noT: Cimcime benim nick değiştirdim :)

Arkadaşlar acilen şu kitaba ihtiyacım var. Okulun kitabını kaybettim hem de Emin Çölaşan'ın okula bağışladığı kitaplardan yani özel koleksiyon içine giriyor. Kitabı bir türlü bulamadım yayınevini bile arattığımda çıkmıyor. Kapanmış olabilir.Yardımlarınızı bekliyorum eğer elinde
"Aydın Ömeroğlu" Avrupa Birliği Sürecinde Türkiye'nin ve Kıbrıs'ın Eş Zamanlı Üyeliği Meselesi"

adlı kitap varsa lütfen benimle iletişime geçsin kütüphanemdeki herhangi bir kitapla değiş tokuş yapabilirim veyahut başka birşey...
sağda solda denk gelen olursa acayip sevinirim.

teşekkürler

Geri