Gaipten Sesler

Haklısın dostum burada ve çevrede yapılan tüm iyi ve kötü eleştirileri kendi aramızda konuşup tartısıyoruz ve sonuçta kendimizi düzeltmeye çalışıyoruz,eksiklerimizi görüyoruz ;) :LOL: Onun için yapılan her elestiri olumlu yönde etkiler insanları...Haksızmıyım :?:

Adamla dalgamı geçiyorsunuz :evil: çocuk oyuncağımı bu.Siz devam edicekseniz üstteki haberden dolayı özür dilerim... :evil: Kafanıza göre iş yapıyonuz... :!: :!: :!:

Neler oluyor arkadaşlar burada dağılma felan ne oluyo ?
Yani tartışmalar olmuş olabilir herşey olabilir ama bunlar sizi yıldırmamalı... Mesela bir gün bizim elektro gitarist Emircanla tartışmıştık stüdyoya giderken :) ben eve gidiyorum dedim gidiyodum emircanda ben gidiyorum dedi... Oğulcanda öle kaldı ve sonra ikimizide kolumuzdan tutup stğdyoya götürdü sonra düzeldi aramız :)... Birde stüdyo ortasında bu ben çalmıyorum dedi biz buna takılıyoduk felan :) ondan sonra stüdyo çıkışı ben tuttum yere attım bunu :) gıdıklamaya başladık ondan sonra gene barıştık olur yani bu tür şeler ama emin olun ki bu olanlardan sonra birbirinize daha iyi bağlanacaksınız... Şimdi biz baya bir iyi olduk yani birbirimizle olmayı çok seviyoruz beraber olduğumuz saatlerin kıymetini biliyoruz... Sizde yapmayın böyle şeyler... Konuşun anlaşın sonuçta hepiniz arkadaşsınız...

Ahhh ahhh eski günleri hatırlattınız bana :) ne güzel günlerdi onlar... Benim ilk studyom felan :D neyse çok daldım ben diğer anılarımıda başka zamana anlatırım... Hadi öpüşün barışın bakim...

andaçta konser vericeklermiş gitaristler gitar getirmemiş orda bulunanda kotu gitarlarmıs, sesmi cıkmıyomus ne, sonrada heralde tartısmıslar... bnm duyduklarım bunlar

ne diyosun yahu sen kafayımı yedin her mezajımdan sonra sıkma yazıp duruyosun..inanmassan inanma bana bunu gaipten seslerin gitaristi soledi inanmıyosan sor ona-tabi tanıyosan ve bi bildiğin varsa!

Andaça takılmaya gittik,müzik falan grubları izliyecektik. :kaydim Hemen gaza geldiler,tuvalete girdim çıktığımda hadi konser vericez dediler :eek: bana.Ne gitaristte gitar var,ne bende baget var,ne doğru düzgün çalışmamız var!Rezil olacağımızı bile bile sahneye çıktık!!!!! :evil: Bir anlık heves peşinden bunları getirdi :!: :!: :!:

Geri