Pedallar & Prosesörler Hakkında (genel)

Neden hiç biri ben gnx2 düşünüyorum ama boss me-33 bulursam bi denemek istiyorum sonuçta kısıtlı bi paramız var bu parayla alınacak en iyisini almak.

Ben Processorlere oldum olası karşıyım ama digitech e iyice karşıyım.Çok ijital bir sesi var!

Madem Processor alacaksın BOss un ürünlerini al.

tiamatx demiş ki:
valla bir seneye yakın gnx2 kullandım marshallın drive daha sağlamdı

bence sen ona midi kablosu bul internetten ton indir 100 taneden 10 tanesi çok sağlam çıkıyor
ben zamanında çok aradım ama bulamdım midi kablosunu sonra sattım

ilk zamanlar rp100 kullanıyordum oyuncak gibi sesler vardı internette bulunan patchları yüklemiştim alete canavar gibi olmuştu

kabloyu bulamazsan ingilizcen varsa digiteche mai,l at onlar gönderiyor 18 dolardı galiba yanlış hatırlamıyorsam kargo falan 30-40 doları bulur ama faydasını görürsün

Peki baksana bu presetleri nereden indirebilirim?Bilgi verebilirmisin acaba?

Kaish demiş ki:
gnx2 , rp300 ve rp200 arasında kaldım hangisini önerirsiniz??

gnx2 derim aralarından.Ama bulabilirsen vox tonelab se almanı öneririm.

Katilinek sağlam amplin varsa me33 iyi.Ama yine de ben içinde farklı farklı ampli modelleri olan processor isterdim.Bu yüzden gt serisi tutuldu, me ise o kadar tutulmadı.Bana sorarsan vox tonelab se hepsinden iyidir ya...

Arkadaşlar içinizde XT Live kullanan varsa bir şey soracağım. Cihaz üzerindeki tuş sayısı bana çok az geldi. Aleti ayarlarken onca parametrede güçlük çekiyormusunuz... XT Live alacağım ama biraz kullanışssız gibi geldi. (Gerçi soundu için genede tercihimden vazgeçmeyeceğim ama patch ayarlamasında güçlük yaşanıp yaşanmadığını merak ediyorum doğrusu.)

Arkadaşlar RP80 elime ulaştı.
Türkçe rock ve Dream Theater tonuna yakaşabileceğim ton önerileriniz var mı?
Kendi sayfasındaki tonlar arasından denediklerim çok kötüydü.Yardımlarınızı bekliyorum.

rp 80 ile en guzel tonlar radyo cızırtısı gibi tonlar elde edebilrisin bide bende xt live alıcam kullanan varsa onersin bişiler bide nasıl alıcam alacak olan varsaberaber alalım

Yok yani zoom alacaktım,herkes kötüledi zoomu digitech al dedi,aldım digitechi ses bulamadım zoomdaki gibi :)
Daha fazla oynayamadım ama her gün dışardaydım.

zoom gfx-8 hakkında bilgisi olan varmı fiyatı uygun bi tane var he gnx2den eyidir deyin alacağımdır.Biraz açıklarsanız bu aletin özelliklerini sevinirim

Sevimdirin şu garibi.

Geri