MP3 Player

bende 20gb creative zentouch var.. 450-500ytl gibi bir fiyatı var. eğer menüyle fazla oynamaz ve bilgisayara bağlamazsam şarjı 1 haftada kadar gidiyor(günde 3-4 saat kesintsiz çalıyor) ses kalitesi gayet iyi tabii ki ufacık kulaklıktan alabileceğiniz ses kalitesi ne kadar kalitelidir o tartışılır. 4 band eq'ı var.playlis vs destekliyor çok satırlı ekranı mavi aydınlatması var, id3 zaten var, usb den şarj edilebiliyor. ama ağır biraz bel çantasında taşıyorum ben. kumanda takılabildiği halde yanında kumanda verniyorlar bu büyük bir eksi, sonrak,i şarkıya geçmek için aleti bel çantasından çıkartıp düğmeye basmak veya kumandaya 35$ vermek koyuyor.. 4gb olancreativelerden daha ucuz dikkatini çekerim, içinde 5000 şarkı varken neden radyo dinleyeyimki zaten normaldede dinlemiyorum.

bu arada bir arkadaşa 20 gb sony aldık amerikadan getirtik 150 dolar falan ucuza geldi türkiyeye göre manyak bir alet sony kalitesi manyak ses çıkıyor son ses cowboys from hell bu arada aldığı site

http://www.etradecenter.us/

diye bir site tavsiye ederim .

Flexy mp3 player watch kullanan var mı? ya da bilgisi olan?

fiyatı uygun bence ama ses kalitesini çok merak ediyorum..

FLEX.U11.MPW128.jpg

IRiver dan şaş-ma-ya-cak-sın..MP3 player da 1 numara i-river..
....aha ben muzio aldım da n'oldu--> bozluldu ..
ben flexy jukebox aldım da n'oldu--> bozuldu ( pil ömründen dolayı kullanışsız da zaten )
arkadasıma gittik Creative Zen Touch aldık da n'oldu --> bozuldu ( yazılım hatası )

mp3 calar alcaksan i-river alcaksın sony falan da hikaye ..(fotoraf makinası alıosan git sony al ama mp3 calar alma...)

Flexy, Ipod veya Creative kalitesinde değil. ancak tatmin edici bir kalitesi var.
Flexy Jukebox'u ben birkaç ay kullandım, bir arıza oluşmadı. Aslında bende daha kaliteli bir markayı tercih ederim. ama Flexy Jukebox'da, diğerlerinde olmayan özelliklerde var:
* SD/MMC kart okuma ve hafızasına aktarma
* Line In girişinden kayıpsız olarak MP3 kaydı yapabilme (80 ve 160kbs)

PC'de Line In girişinden kayıt yaptığınızda parazitler oluşuyor. sadece creative ses kartlarının bazılarında bu parazitler çok aza indirilebiliyormuş.
Flexy ise, ses kaynağından hangi netlikte ses alıyorsa, aynen kaydediyor.
SD/MMC okuma, Snazio Pocked Cinema'da var. o zaten mpeg - avi kayıtları filanda yapıyor ve 1 milyar TL civarında fiyatı var.

Flexy'nin 2 tane olumsuz özelliği var:
1-Ekran ışığının zayıf olması
2-Pilinin kısa ömürlü oluşu
Ancak pili, şarj cihazına gerek olmadan çok kolay şarj ediliyor. ve 6V sony discman adaptörleriyle oto'da kullanılabiliyor. zaten yedek pilde kullanıyorum.

Andac demiş ki:
ben flexy jukebox aldım da n'oldu--> bozuldu
Peki neresi ve nasıl arızalandı. yere mi düştü mesela? Bende ona göre dikkat edeyim. o açıdan soruyorum.

arkadaşlar farkındasınızdır artık sony cd walkmanlerde sesleri kıstı artık eskisi kadar yüksek ses alamıyoruz acaba bu durum da mp3 playerlere de aynı durum sirayet etmiş olabilir mi acaba creative yi kullanan arkadaşlar memnun mu ses yüksekliği ve kalitesi açısından :?:

CorvusTheHeretic demiş ki:
bu arada bir arkadaşa 20 gb sony aldık amerikadan getirtik 150 dolar falan ucuza geldi türkiyeye göre manyak bir alet sony kalitesi manyak ses çıkıyor son ses cowboys from hell bu arada aldığı site

http://www.etradecenter.us/

diye bir site tavsiye ederim .

evet o sitede fiyatlar gerçekten ucuz .yorumlara bakılırsada baya güvenilir. bende getirtmeyi düşünüyorum 20gb lasım banada:)

krenk demiş ki:
arkadaşlar farkındasınızdır artık sony cd walkmanlerde sesleri kıstı artık eskisi kadar yüksek ses alamıyoruz acaba bu durum da mp3 playerlere de aynı durum sirayet etmiş olabilir mi acaba creative yi kullanan arkadaşlar memnun mu ses yüksekliği ve kalitesi açısından :?:

Evet, Sony'nin kulaklığının sesini sonuna kadar açıp sağır olan moronun birine meşakkatli bir tazminat ödemesinden sonra bütün büyük firmalar sesi kısıtlı bir seviyeye düşürdüler. Ama creative mp3 çalarlarda böyle bir sorun yok hatta kulaklığımı patlattı galiba bırrt bırrrtt yapıyor... :(

bende de creative zen xtra 30 gb var ben çok memnunum açıkçası gerçi 4 kez servise gönderdim tabi bunda benim hatam vardı betona düşürdüm de :D kesinlikle tavsiye ederim ayrıca ses seviyesi gerçekten çok iyi ben son ses açtığım zaman bütün otobüs zevkle dinliyoruz :LOL:

zeynep_busra demiş ki:
bende de creative zen xtra 30 gb var ben çok memnunum açıkçası gerçi 4 kez servise gönderdim tabi bunda benim hatam vardı betona düşürdüm de :D kesinlikle tavsiye ederim ayrıca ses seviyesi gerçekten çok iyi ben son ses açtığım zaman bütün otobüs zevkle dinliyoruz :LOL:

Ondan otobüsteyken adam sana tip tip baktI...Açarsan sesini o kadar tabi öle bir ses çIkIyorki mübarek...

:LOL: ( slayerbodomoryel ) :LOL:

bende minton var. ya ipod ya da minton derim... kullandığım cinsinde (!), hafıza kartı ile büyültme imkanı var. memnunum şu an.. şu an ki hafıza durumu küçük ortalama 60 şarkı falan alıyor..

bu arada camını kırdım ya servise götürsem yaparlar mı?? :? bi de garanti kapsamına girer mi acaba?

ben kendı ekran kartımı kendım overclocklayıp yakıorum hep ama alıyolar garantıye bir şansını dene bence.

Geri