Redd

Rock'nLive'i televizyondan izledim.. Goruntu beni yaniltmis olabilir ancak, secilmis olan cover parcalar o alani dolduranlar (en azindan o saatte orada bulunanlar) acisindan biraz isabetsiz oldu.. RollingStones, Pink Floyd vb. gruplarin sarkilari sirasinda oldugu yerde durup sahneye bakan kisilerin goruntuleri oldukca garipti.. Ha Redd bir cover grubu mudur degil midir konusuna gelince, eger tum sahne performanslari bu sekildeyse cover grubu olmaktan oteye gecemezler kanimca...

rocknlive kayıtları elinde olan varmı. dostlar. paso ben vardım tvde.. eve gelince tekrarı oynatmadı en azından kendimizi görelim şarkılar pek iyi değildi çünki

redd bence rocknlive da iiydi belki karargahtan sora çıktıklarından millet tam coşamadı...ayrıca coverları ii sölediler zaten doğanın o sesle kötü sölemesi bence mümkün diil süper bi vokal!!!

aman abi ölmesin sakın bu adamlar!..dediğim insanlar listesinde kendileri...aman abi ölmesin sakın bu adamlar :)

Redd i bu yıl kasdav üniv. arası müzik yarışmasında dinledim.. Bizde konuk gitmiştik oraya Serin olaraktan .. Sahne performansları ve enstruman hakimiyetleri mükemmel bence.. Ayrıca o gün cover yapılan Wall şarkısını o kadar güzel cover yapan bi kaç gruptan birisiydi .Redd başarılarının devamını dilerim.. Redd hakkında da yıkıcı eleştrilere açıkcası katılmıyorum.. Müzisyen gözüyle ben begendim ii iş çıkartıyorlar .. Eleştrileriniz mümkünse yalnızca müzikal anlamda olmalı.. Grubun tarzını begenmemeniz ya da bunun gibi sebepler grubun kötü oldugunu göstermez..

Hayrullah demiş ki:
Redd i bu yıl kasdav üniv. arası müzik yarışmasında dinledim.. Bizde konuk gitmiştik oraya Serin olaraktan .. Sahne performansları ve enstruman hakimiyetleri mükemmel bence.. Ayrıca o gün cover yapılan Wall şarkısını o kadar güzel cover yapan bi kaç gruptan birisiydi .Redd başarılarının devamını dilerim.. Redd hakkında da yıkıcı eleştrilere açıkcası katılmıyorum.. Müzisyen gözüyle ben begendim ii iş çıkartıyorlar .. Eleştrileriniz mümkünse yalnızca müzikal anlamda olmalı.. Grubun tarzını begenmemeniz ya da bunun gibi sebepler grubun kötü oldugunu göstermez..
İyi grup dediğin hem göze hem kulağa hitap etmesi gerektiği kanısındayım...Sadece müzikal değil...Ayrıca Antalyaya geldiklerinde gitme hatasında bulundum arkadaşlara;Sahne hakimiyeti gerçekten ''0'' Ama sen farklı düşünüyosun sanırım.. :roll: :?:

redd.com.tr ye girdim
bir de ne göriiiim:)
reddim en sevdiim stüdyoya girmiş
eve gittim tekrar tekrar 50/50 albümünü dinledim
2. albüm bundan daa harika olursa?
bilmiyorum:)
teşekkürler redd!

Kişileri ve grupları yerden yere vurmaktansa yapıcı eleştiriler yapsanız ne güzel olur.. Sahne performansları gayet güzel.. tabi zevk meselesi bu ama insanlar önyargılı davranmadan dinlese bu kadar ağır eleştiri olmazdı heralde bu sayfada

Mssmavi önyargım fln yok arkadaşlara! fischerspooner gibi bana da hafif geldi...Ayrıca Placebo da hafif gelio ama severek dinliyorum...Yani illa hafif diye sewilmiycek diye bi kaide yok.Topicle ilgili son mesajımdı..Başarılar redd'e...

arkadaslar bana soylermısınız redd ne tarz muzık yapıyor tarzları ne onu hıc mı hıc anlayamadım ama rock cı olarak bakıyorsanız gercekten ayıp etmıs olursunuz vede ustelık beyoglunda senı operler sarkısının klıbının amerıkada ne ısı var tamamıyle alakasız aslında tum klıblerı alakasız ve ustelı yaban cı ulkede cekıp burda ınsanlar uzerınde para veya sohret yakalamasını hıc hazmedemıyorum genclık aman ayılın bıraz ve son olarak yabancı grublardan hım e bayılıyorum bye

Geri