Redd

peace_77 haklısın yerden göge kadar gelelım redd grubunu begenmemızın sebebı bırıncısı kesınlıkle rock tarzında veya benzer bır sey yapmıyor populer pop ve hıt parcaları yapıyorlar ıkıncısı klıplerını soundlarını ve yorumlarını ınceleyecek olursak klıpler sozlerden alakasız yerlerde çekilmiş ve bır anlam yok yorumlar şarkıya canlılık katmamış vs vs daha fazla saymak ıstemıyorum dınlemek ısteyen arkadaslarada saygı duyuyorum

tamam ya bi sevmiyorum yazdık ortalık karıştı :D neyse yazmayız artık kuru kuru 'sevmiyorum' falan olur biter de ben sadece görüşümü belirtmek istedim,kırkbin üye gelip bişiler yazmak zorunda değil elbette sadece redd popüler kültüre hitap eden,bence anlamsız şarkılar yapan ve asla rockla bağdaştıramayacağımız dolayısıyla sevmediğim bi grup ve burda kıyasıya savunulmuş bazı kişilerce bende sadece fikrimi belirttim ve bitti...polemik yaratmak veya varolan bi polemiğin içine girmek istemem zaten...saygılarrr...

populer kulture hitap eden mi :)) ne komikmiş popüler kültür... anlamsız şarkılarla popüler kültüre nasıl hitap ediliyormuş ? ya da asla rock yapmasa n'olurmus. sorun ne anlayamadım ben şahsen
1- redd kötü müzik mi yapıyor ?
redd kotu muzık yapıyorsa nasıl populer kulture hıtap etsın ( populer olan değilmidir pop kulturu )
2- anlamsız sarkılar mı yapıyor.
sana göre anlamsız. anlam subjectiv bir olaydır. cahil cüvela yorum yapma.
3- rock yapmıyor mu ?
şimdi nu-metal yapan gruplar punk grupları ve rock gruplarını bır dusunup ayrıstırmak lazım. redd bence rock yapıyor rock ı da geçtim müzik yapıyor böyle dinlemeden vakit ayırmadan yapılan eleştiriler tamamen çamur atmak bence. bu sayfaya erişeceğine harcayacağın mesaiyi bir cd alıp dinleseyin ne dediğimi anlardın. gelip redd sayfasına sevmiyorum hatta nefret ediyorum gibi bir şey yazıyorsan zaten şeklin belli oluyor.

ben 2. albumu gerçekten sevdim. ilk albumde 2-3 şarkı vardı bana göre ama bu kez daha fazla. dedim ya ben kendime yakın buldum, belki sizler çok sevmeyeceksiniz ama cahil cüvela şekilde ; sevmıyorum hatta nefret ediyorum tarzındaki yorumlarla aslında kendinizin alt yapısının ne kadar köfte olduğunu açığa vurmaktan öteye gidemiyorsunuz....

redd de n en sevdiğim sözle noktalıyorum :

senin olan vardır. gerisi yalandır . gördüğün gerçek, gerisi ruyadır. dönmemiş dünyanın gündüzü gecesi var mıdır... aşık olmak mı ? adam olmak mı zor ?

bence herkes redd'i sevmek zorunda degil. seven sever svmeyen sevmez. anlamayan zaten sevmesin. redd bence türkiyenin en iyi müzik yapan grubu. karsisinda duracak grup yok. kim ne derse desin.

pentagramurat demiş ki:
zaarolsamda demiş ki:
redd bence türkiyenin en iyi müzik yapan grubu. karsisinda duracak grup yok. kim ne derse desin.

gerçekten iyi grup.canli performanslari da harika!ama o kadar da degil be ;)

iyi grup..canlı performansları harika olabilirde..albümünü hiç dinlemedim
eğer hepsi mutlu olmak için gibi ise....almıyayım..
ben otursam o sözlerden günde bayağı bi yazarım ;)

Ben ilk albumlerini hic duymamistim, ama kirli suyunda pariltilar icin bir arkadasim super, al dedi. Ve aldigimdan beri her gun durmadan dinliyorum'! Sarkilar, muzikler, sozler falan bence cok basarili! Ozellikle hala aşk var mi bir de artik melek degilimi cok begendim. Ama her gun baska bir sarkiyi kesfediyorum bugun mesela ciglik cigligaya taktim:) Bence sozler cok basarili ya, cok sade gibi duruyorlar ama bilmem anlatılış tarzı benim cok hosuma gitt ama herkesin fikri kendine tabi. Ilk albumunden de birlac sarki nette dinledim, fena degiller ama bu album kesinlikle cokk farkli ve coook daha guzel olmuss!

Prensesin uykusuyum'un sozlerine de şarkıdaki sürpriz sona da bayıldımm bu arada

ben kimin uydusuyum, uymadı mı sorgusuyum
hala eski duygusuyum, prensesin uykusuyum

bir avuntu dolgusuyum, terk eder beni korkusuyum
hala eski duygusuyum, prensesin uykusuyum

uyanmaz mı... bana gelince zaman durmaz mı

uykusuz, ruyasız, bana gelince hayat neden masalsız... bilmem

bir masalın yokmuşuyum, ben hiç ben olmuş muyum
hala aynı duygusuyum, prensesin uykusuyum

ben otursam o sözlerden günde bayağı bi yazarım ;)[/quote]

yazsana bişiler merak ettim. ne yaziyorsun nasil yaziyorsun. ne diyim ben sana, bişey iyemicem valla.

insan kendini bilmeli...

zaarolsamda demiş ki:
ben otursam o sözlerden günde bayağı bi yazarım ;)

yazsana bişiler merak ettim. ne yaziyorsun nasil yaziyorsun. ne diyim ben sana, bişey iyemicem valla.

insan kendini bilmeli...[/quote]

bişiyler bildiğim için eleştriyorum hava olsun diye değil ;)
insan kendini bilmelide sende beni biliyormusn böyle bir eleştiri yapamıyacağıma karar verebiliyorsun :)

arkadaşlar redd kadar iyi şarkı sözü yazan grup az bunu bir anlamak lazım. açın bütün şarkılarını okuyun. ben çok seviyorum ayrı ama bu tarz herkes böyle şarkı yazar tarzı gevezeliklere örnek bekliyoruz.

mutluluk üzerine kurulu çalışmalrı var...buda bızım gibiler için iii bı seçim diiilll sahne performanslarıı çok iyi diiilll...eklsileri fazla olan bi grub...vücut dillerini ruh dilleriyle birleşti,eremıyolar..buda ANLAMSIZLAŞTIRIYO YAPTIKLARINII

e öyleyse neden burdasın kuzum ? sana göre olana yazsana devrik ve iyice dinlemeden yaptığın yorumları. ne mutluluğundan bahsediyorsun ? sana göre olan ne ? sana göre mi müzik yapıcaklar ? garson yollayıp siparişini alalım bari . vucud dili ile ruh dilini birleştirme konusunu anlayamadım neyse. anlamsızlaştırıyor yaptıklarındaki büyük harflerin anlamsızlığını çok sevdim öfkeni ve nefretinide :)) aramıza hoş geldin anlamsız yorumlar yapan arkadaşım.
ps: artık melek değilim!...

Geri