Redd

Redd gerçen acayip bir grup, yani o gitarda kullanilan akorlar, düzenler, piano felan.. yani tamami super olmus.. ayri bi tarz..digerlerine benzemeyen bir tarz.. özel birsey..hep böyle devam edin !

redd 06 ocak cuma gecesi saat 23 45 de yeni yılın ilk konserinde studio live da . herkesi bekleriz.
ps: etkinlikler listesine nedense yine konmadı bu konuda ne sorun varsa umarım düzelir, düzeltilir.

redd menajer - emrah

çok tartışmışlar tarzını sözlerini filan ama diğerlerinden farklı olduğu için ilgimi çekti benim. sert olayım diye bir iddiaları yok ben çok beğendimm. izmire gelcekler mi??

yahu anlamiyorum forma yazilanlari.. nedir bu ya "seviyorum, sevmiyorum" meselesi.. dinlersin yorumunu yaparsin.. amiyane oalcak ama yazilan sacma yazilarin ne kazandirdigini merak ediyorum dogrusu..

ps:videoslave söylenmesi gerekeni söylemissin.. kisa ve oz ;)

İlk cıktıgı günlerdeki hızlı yukselişlerini diger kliplerinde gösteremediler son kliplerini cekip umarım daha fazla kitlelere sesleri begendirirler

İlk cıktıgı günlerdeki hızlı yukselişlerini diger kliplerinde gösteremediler son kliplerini cekip umarım daha fazla kitlelere sesleri begendirirler

reddvox demiş ki:
redd 06 ocak cuma gecesi saat 23 45 de yeni yılın ilk konserinde studio live da . herkesi bekleriz.
ps: etkinlikler listesine nedense yine konmadı bu konuda ne sorun varsa umarım düzelir, düzeltilir.

redd menajer - emrah

çok güzel bir konserdi..haftaya izmir ahalisi de aynı keyfi alacaktır diye düşünüyorum ;)

50/50
nefes
keyifli bir gun

4 cü klip cekildi yayınlanmıyor ama neden iyi..yeni album geliyor...
1 ciden cok cok daha iyi olacagından eminim...

kolay gelsin redd :p

yaptıkları işten zevk alıyorlar galiba ama o zevki dinleyicilerine yansıtmakta zorluk çekiyorlar bir çok şarkısını dinledim ve beyendim daha çok ekranda görmek isterim...

Geri