Haluk Levent

gyuli demiş ki:
haluk levent kazım koyuncudan prim kazanamıcaksın ..ve diğerleri onu yaşatmak gibi bi kaygı gütmeyin kazım koyuncu zaten yaşıyo fiziki açıdan gitti
onu zamanında bilmeyen şahıslar şimdi neden hareketlendi bırakın yakamızı biz onu yaşatıyoruz volkan konak ve diğer arkadaşlarla biz kazımın dostları
biz burdayız
onun felsefesiyle uzaktan yakından alkasız olanlar özellikle haluk levent sözüm sana bırak kazımı kullanmayı içimiz acıyo

Bilmeyenler için ekleyeyim. Haluk levent ile Kazım Koyuncu'nun arkadaşlıkları yıllara dayanır.Bir dostunu kaybeden bir sanatçı sırf kendine KAZIM I KULLANIYOR denmesin diye dostunun anısını yaşatmak için hiçbirgirişimde bulunmayacak mı?

Diyelim ki sırf Kazım Koyuncu'nun görüntüleri klipte yer alıyor diye albümün satışları da patladı.

Bunun Haluk Levent'e ne faydası olur ki?... Zaten albüm gelirleri "BABA BENİ OKULA GÖNDER"kampanyasına bağışlanıyor...

ÇEVRE İÇİN MÜCADELE EDEN İNSANLARIN DAVASINA DESTEK VERMEK ve bu insanların anısını yaşatmak için çaba sarfetmek nerde;ONLARI KULLANMAK nerde.

Fesatlık bu yapılan

!

hatice_22 demiş ki:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

haluk levent......
bir tane
adam gibi adam
sömürmek ve havanmak yok onun kitabında
müziğe gelince o bir harika,
canlı perfonmansa gelince laff yokk,
çevreci,
bizi en an bizim kadar sever
şu an onu anlatacak kelime bulamıyorumm
albüm olayına gelincede her sanatçıda olduğu gibi inişler ve çıkışları oldu ama o vazgeçmedi
üstelik son albumde ANNEMİN TÜRKÜLERİ
gayet güsellll
benden bu kadar siz devam edin arkadaşlar onu anlatmaya

Brawo Dostum Haluk Leventi Bu sözcüklerden iyi başka Bir şarkı antamazdı çok güzel seçilmiş bir sözcük o benim için bİr Sarkıcı olmaktan cıktı Günümn 3/5 ünü onunlla geçiriyorum Müziği ile olsun Kişiliği ile olsun Eşsiz bir insan size soruyorum Hayranları ile birlikte olmak için hangi snatcı ucağını kaçırmayı göze alıp sevenlerinin yanına gider 5Dk olsun Sizi Görüp gidecem Deyip hangi sanatcı kendni sevenleri görmeye gelir
tabiki Haluk Levent Hiç Bir burnu kalkıklık yok sanatıda hiç laf yok zati her türlü şarkı ve Türküyü hakkını vererrek Söylüyor bunda daha tartışılacak bir şey göremiyorum ben.

Fatih_TheConqueror_ demiş ki:
Haluk tan Nefret ederdim Annemin Türküleri albümüne kadar.. Türküleri çok iyi cover lamışlar bence. Ama bunda Haluk un payı olduğunu sanmıyorum hiç.
arkadaşım o albümdeki coverları stüdyoda haluk levent nasıl olması gerektiğini nasıl söyleceğini müzisyenlerine söylerken ben kendim dinledim.tamamen her şeyi kendi yapmıştır.ve de cok güzel yaptı

ogun demiş ki:
Haluk tan Nefret ederdim Annemin Türküleri albümüne kadar.. Türküleri çok iyi cover lamışlar bence. Ama bunda Haluk un payı olduğunu sanmıyorum hiç.
arkadaşım o albümdeki coverları stüdyoda haluk levent nasıl olması gerektiğini nasıl söyleceğini müzisyenlerine söylerken ben kendim dinledim.tamamen her şeyi kendi yapmıştır.ve de cok güzel yaptı

Kendisi bi TV programında gitar çalmayı çok istediğini ama beceremediğini, konserlerde de çalıyomuş gibi yaptığını söyledi ama ??

ogun demiş ki:

Kendisi bi TV programında gitar çalmayı çok istediğini ama beceremediğini, konserlerde de çalıyomuş gibi yaptığını söyledi ama ??

gitar çalmak ayrı birşey birde müzikten anlayıp bunları çaldırmak ayrı birşey haluk levent gitar çalmasını da biliyor hiç tek gitar çalarken tvde veya baska bir yerde de görmedinmi?

arkadaşlar şurada anlaşalım bir defa haluk levent rock müzik yapmıyor.ama haluk levent bu ülkede birçok rock grubunun önünü açmıştır yaptığı müzikal çıkışla.o anlamda saygı duyuyorum.ama haluk levent hayranlarının onu böyle "türkiyedeki yaşayan tek rock efsanesi" olarak görmesi biraz garibime gidiyor.haluk leventen başka birşey dinlemeyen insanlar ortada rockçıyım diye dolanıyor.yuh yani popülizmin böylesi olmaz.adamı başımıza james hetfield yaptınız ya.şu haluk levent formuna yorduğunuz kafayı birazcıkta cem karaca forumuna yorsanız daha doğru olmazmı?az önce cem karaca forumuna baktımda aylardır hiç kimse tek bir mesaj atmamış.yazıklar olsun bize adamın orada kemikleri sızlıyordur.sözünü ettiğiniz haluk levent gibi adamlar cem karacayı bir şekilde taklit ederek bugünkü konumlarına gelmiştir.haluk levent rock müzik yapıyorsa eğer roma'yıda ben yaktım.neron değil......

ben sana söyleyim mi buraya neden sürekli mesaj yazılmasının nedenini?? çünkü sürekli birileri bize sataşıyor haluk levente hakaretler yağdırıyor biz de doğal olarak cevap veriyoruz ve bu opndan sonra hep karşılıklı çatışma oluyor... bu 1. söyleyceğim şey.
ikincisi ise, şunu aklınızdan çıkarmayın.. biz haluk levent türkiyede yaşayan en büyük rockçıdır demiyoruz... ama haluk leventin türkiyedeki sayılı rockçılar arasında olduunu da hiç kimse inkar edemez!!!!!.... istediğiniz kadar laf söyleyin.. haluk levent TRnin en büyük rockçıları arasındadır...
ha başka bir şey ise... biz sadece haluk levent dinlemiyoruz tabiki başka sanatçı ve gruplar da dinliyoruz.... işte bizleri tanımadığınız için böyle sanıyorsunuz... size gereken cevabı verdiğimiz için siz böyle sanıyorsunuz...
haluk leventihn bizim hayatımızda çok büyük bir yeri vardır... ve bu yer hiç de küçümsenemez, hiç bir şekilde!!!
tabi sizim bunu anlamanız çok zor... neden biliyor musunuz çünkü çok zor işte.... anlatılamaz bir şey!

yazılan her eleştiriyi saldırı olarak algılamak çok yanlış.sonuçta burası bir fan sitesi değil.haluk leventi bugünkü mesleğine cumhurbaşkanımı atadıda bunu vatan-millet meselesi yapıyorsunuz.bırakın insanlar eleştirsinler dostum ne olacak.haluk levente saygı gösterdiğimi söyledim.güzel müzikte yapıyor ama rock yapmıyor bana göre.bu benim özgür düşüncem.tarikat sitesimi burası insanları zorla haluk levente tapmaya.birşeylere inandırmaya zorluyorsunuz?neyse bu konuda bir daha mesaj yada cevap yazmıyorum çünkü insanların bu tür agresif mesajlardan rahatsız olduğu düşüncesindeyim.

dusselyalnizlik demiş ki:
yazılan her eleştiriyi saldırı olarak algılamak çok yanlış.sonuçta burası bir fan sitesi değil.haluk leventi bugünkü mesleğine cumhurbaşkanımı atadıda bunu vatan-millet meselesi yapıyorsunuz.bırakın insanlar eleştirsinler dostum ne olacak.haluk levente saygı gösterdiğimi söyledim.güzel müzikte yapıyor ama rock yapmıyor bana göre.bu benim özgür düşüncem.tarikat sitesimi burası insanları zorla haluk levente tapmaya.birşeylere inandırmaya zorluyorsunuz?neyse bu konuda bir daha mesaj yada cevap yazmıyorum çünkü insanların bu tür agresif mesajlardan rahatsız olduğu düşüncesindeyim.

haydeee.... arkadaşım adam gibi eleştirenlere biz bi şey demedik heralde senin hoşuna gitmiyor anladık senin rock anlayı şın farklı onu da nladık..
ama işi hakaret boyutunaa getirenler var. . ayrıca bir kitle oluşturmakla tarikatın ne alaksı var. biz HLyi sevn demiyoruz saygu duyun diyoruz.. yerine getirenlere sözümüz yok! artık anlayın buun demicem .... yüzlerce defa söyledik zaten

Başlık temizlenmiştir. Silinen mesajlarınıza http://www.turkrock.com/ftopic30155-0.html, http://www.turkrock.com/ftopic30159-0.html, http://www.turkrock.com/ftopic30179-0.html, http://www.turkrock.com/ftopic30221-0.html başlıklarından ulaşabilirsiniz. Bu mesajlar hatalarınızı görmeniz ve aynı hataları tekrarlamamanız için bırakılmıştır. Silinen mesajlarınızın haksızca silindiğini düşünüyorsanız konuyu dağıtmamak için http://www.turkrock.com/ftopic25159.html bu başlıkta şikayetlerinizi yazabilirsiniz.
Eleştiri yaparken saygı göstermeniz, yapılan eleştirilere olgunlukla cevap vermeniz forumun faydalı olabilmesi için çok önemlidir. Forum kurallarına uymayan veya rahatsız olduğunuz mesajları bana veya diğer Turk Rock Moderatörlerine bildirebilirsiniz. Buna rağmen kişisel atışmalara giren üyeler hiçbir uyarı verilmeksizin siteden uzaklaştırılacaktır...

hatice_22 demiş ki:

haluk levent......
bir tane
adam gibi adam
çevreci,
albüm olayına gelincede her sanatçıda olduğu gibi inişler ve çıkışları oldu ama o vazgeçmedi
gayet güsellll

türkülerimizi katletmek mi iyi müzik yapmak? haluk levent'in rock yapıyomuş, yamıyomuş umurumda değil ama özellikle son albümünde türkülerin içine etmiştir. alsın adam gibi coverlasın...

alcoholik demiş ki:
hatice_22 demiş ki:

haluk levent......
bir tane
adam gibi adam
çevreci,
gayet güsellll

türkülerimizi katletmek mi iyi müzik yapmak? haluk levent'in rock yapıyomuş, yamıyomuş umurumda değil ama özellikle son albümünde türkülerin içine etmiştir. alsın adam gibi coverlasın...

imzasına ogün şanlısoyun sitesini yapan vede onu ROCK yapıyor diye nitelendireceğini düşündüğüm birine ne yazabilrim ki...

haluk levent türküleri katletmiş öyle mi ?...

:LOL: :D :eek: :) hangi gülümseme daha ii acaba buna..

derrule,yandırdın kalbimi (sensiz yaşayabilmirem), izmirin kavaklar vs...kimden duydun...ogün ş. çok mu söyledide biliyosun nasıl coverlanacağını...sadece çamur atmak başka birşey değil...senin ROCK çı yada TÜRK_ROCK çı dediğin adamlara söyle o zaman türkülere cover yapsınlarda dinleyelim nasıl olur ?!. . ahh unutmuşum ama onlar sadece sezen aksudan BENi YAK gibi şeyleri coverlayabilirler...

açıkçası sizin rock kültürünüzde görmedim ben DİVANE (aşuk gibi) yi söyleyen,BEN SENİ SEVDUÐUMİ yi söyleyen,İZMİRİN KAVAKLARINI söyleyen,KARADIR KAŞLARI nı söyleyen yada kimliğinden utanmadan sahnede kağızmanla horon tepen...yoksa karizmalarımı çizilir 8)

neyse ya..!bırakın haluk levente saldırmayı da aynaya bakın derim..

Sen Kimsin Ki..¿

HaLuk Levent Nedir BiLiyormusunuz ey eLeştiri Yapan Yüksek Zekaya Sahip BeyinLer...

Peki Senin ZeKan HaLuk Levent 'i eLeştirmeye yetiyor mu..?

HaLuk Leventin Bir Sözünü Siz önemsiz beyinLere sahip kişiLer için Yazıyorum beLki anLarsın hangi zekeya sahip oLduğunu :)

Düşünürüm İnsanLarı Küçücük BeyinLeri MutLu oLmaya Yeter...

Size Karşı oLamayan SevgiLerimLe...

Bence Haluk Levent bir vefa örneğidir.Tıpkı Barış Manço'ya yıllardır gösterdiği,Cem Karaca'ya yaptığı ve tabiki Kazım'a yaptığı gibi...

Keşke her sanatçı Haluk gibi duyarlı olsa...

Eşsiz bir ses eşsiz bir insan

BarisManco demiş ki:
Bence Haluk Levent bir vefa örneğidir.Tıpkı Barış Manço'ya yıllardır gösterdiği,Cem Karaca'ya yaptığı ve tabiki Kazım'a yaptığı gibi...

Keşke her sanatçı Haluk gibi duyarlı olsa...

Eşsiz bir ses eşsiz bir insan

Bu yazıya rağmen şimdi hala bazıları çıkıp da "yok haluk levent barış mançoyu kazım koyuncuyu vsvs..kullanarak reklam olmaya çalışıyo" lafını söylerse,ben şahsın görme ve düşünme yetilerinin olmadıgı kanısına varırım!..Tabi önce bu yazıyı anlamaları lazım

ya kardeşim kim katletmiş türküleri beğenmiosan dinleme zate türkü dinleyen biri olduğunu da sanmıorum türküden anlasan haluk levent için katletmiş türküleri demezdin

haluk levent sevenleri tamam haluk levent i savunuosunuz ama diğer rock çılara nie laf atıosunuz
duman sezen aksu şarkısını coverladı da kötü mü coverladı sanki
onlarda çok güzel coverlamışlar
herkes anladığı konularda yorum yapsın lütfen

Geri