Haluk Levent

Bir erkeğin günlüğü benim beklentilerimi karşılamamıştı..Ondan önceki albümü beğenmiştim keşke kaçışı daha uzun yapsaydı...
Neyse haluk bu albümle geçen albümlerden ders çıkarmalı..Yoksa ona duyulan güven epey sarsılacak..

ressamcaglar demiş ki:
yabanci86 demiş ki:
haluk leven son albümün tamamen haluk levent kokacağınıs öylemişti sanırım albümdeki şarkıların %90ına yakını haluk levente ait olacak. bunun için birasz istirahate çekilip içindekilerini dökeceğini söylemişti. ama sanırım stüdyo kayıtlarına başlanmış yanılıyor muyum?

ben de öyle bir duyum aldım. sanırım stüdyo aşaması başladı. aranjör olarak kimle çalıştığını bilen var mı?

Serdar Öztop :dans

wanilyaa demiş ki:
ressamcaglar demiş ki:
yabanci86 demiş ki:
haluk leven son albümün tamamen haluk levent kokacağınıs öylemişti sanırım albümdeki şarkıların %90ına yakını haluk levente ait olacak. bunun için birasz istirahate çekilip içindekilerini dökeceğini söylemişti. ama sanırım stüdyo kayıtlarına başlanmış yanılıyor muyum?

ben de öyle bir duyum aldım. sanırım stüdyo aşaması başladı. aranjör olarak kimle çalıştığını bilen var mı?

hişç sanmıyorum :?

yabanci86 demiş ki:
wanilyaa demiş ki:
ressamcaglar demiş ki:
yabanci86 demiş ki:

hişç sanmıyorum :?

evet serdar öztop muş

stüdyo kayıtlarına başlandığını sanmıyorum.ki eğer başlandıysa bana da çabuk geldi..bu kdr zamanda tatmin edici bir müzik nasıl yapılabilir ki..ayrıca serdar öztopla çalışmasına sevindim doğrusu demekki albümden sonra en azından kimse yok şu solo şuna bensio vs vs diyemeyecek.umarım sağlam bir albüm olur...bu arada seneye çıkartır gibi gelio bu albümü ?!

ilginçtir, bu zamana kadar haluk leventin konserlerini o kadar çok gittim ki sayısını hatırlamıyorum bile ancak kendisinin albümlerini beğenmiyorum ve çok takip ettiğim söylenemez albümlerini. ilginç!!

ogun demiş ki:
Hülya asıl ilginç olan sensin bence:)

Bu arada Serdar Öztop konusunda bi şi derdim de yokkk..AHH Yeşim ah!!!!!! Sen beni deli edicen:) öffff

önemli olan benim ilginç olup olmamam değil. ayrıca haluk leventin canlı performansını albümlerine değişmem. tutupta albümünü alıp dinlemiyorum ama konseri olsa yine giderim. çünkü konser performansı gerçekten çok ii. ama bi insanın konserlerinin bu kadar iddialı olup albümde aynı iddiayı gösterememesini ilginç buldum. ve yine söylüyorum. bence çok İLGİNÇ!!!

Albümle konseri karıştırmamak lazım...Konserlerde daha rahat çalınıp bazı şarkılar daha güzel söylenir.Normali de budur.Albümlerde Çok dikkatli olmalı en ufak bir hatada bile bazı şeyleri değiştirme şansın oluyor! Bu farkı dikkate alırsan İlginç olan seninki...
Bana göre Haluk Levent Zor Aşk ve Dağları albümde daha güzel söyler,Aşkın Mapushane ve Dert Olur'u ise konserde daha güzel söyler.Ben sana olayın teknik açıdan ilginçliğini vurguladım gördüğün gibi.

Geri