Haluk Levent

aleminkingi demiş ki:
ne bicim bi tip bu adam bakışları da insana benzemiyo sesi de kotu benceee
hizli basladin dostum,
sagol ben de senin gibilerden bahsediyordum. Art niyet dolu, elestirmis olmak icin elestirenlerden. Yazdigindan ne anladim biliyor musun? "insanlar ben nefret doluyum! ve kendimi var edebilmek icin sanal alemin bir kosesinde nefretimi kusuyorum, boylece rahatliyorum"
Fotografini odana as ve kendine bak, ve iste insan de kendin icin.

haluk leventi seversiniz sevmezsiniz, karanlık geçmişi var dersiniz falan filan. Ama ne olursa olsun bu adam saygı duymak zorundasınız...
Adam Türk Rockına inanılmaz katkıları olan bir insan en azından 15 senedir bu piyasada ve diğer sonrada popcu olan rockcılar gibi olmadı ve elinden gelenin en iyisini yaptı. Ayrıca çok iyi şarkılarıda olduğunu düşünüyorum. Mesela bir gülendam, bir hani benim olacaktın veya yeter ki bence eşi benzeri bulunmaz Türkçe parçalardır.

bence haluk levent şu anda türkiyede ki en iyi rockçı

barış manço ve cem karaca nın ölümünden sonra
bir tek haluk abi kaldı.

o da gittikten sonra türkiyede anadolu rock adına karanlık dönemler başlar.

ne yazık ki artık iyi rock çılar yetişmiyor .haluk leven ti eleştirmek yerine deyerini bilmek gerekir. ülkemizde o kadar çok kötü rock çı varken haluk levent gibi bir başarılı birini eleştirmek çok saçma geliyor bana .
LORD OF THE ROCK
****HALUK LEVENT****

haluk levent en iyisi eski tüfeklerden bu müzigin dili her albümünde kendi müzigini yenilemesi cok hoş bütün şarkılarını biliyorum
ve adana'da bir cook konserine gittim her gelişinde giderim

haluk levent en iyisi eski tüfeklerden bu müzigin dili her albümünde kendi müzigini yenilemesi cok hoş bütün şarkılarını biliyorum
ve adana'da bir cook konserine gittim her gelişinde giderim

2006 yılının en çok satan albümü en fazla tartışılan ve hatta aşağılanan İsmail Y.K.’nın “Bomba Bomba” adlı albümü oldu.

Müyap tarafından açıklanan listede oldukça ilginç doneler yer alıyor.

Listede hiçbir rock albümünün yer almaması Michaelshow.net in daha önce iddia ettiği rock müziği düşüyor tezini de bir kez daha doğruladı. Listenin en büyük iki sürprizini ise bir çok sanatçı tarafından vokali nedeni ile eleştirilen Demet Akalın’ın 147 binlik bir tirajla 13 sırada yer alması olurken Türk sanat müziğinin unutulmaz vokali Belkıs Özener’in 146 binlik tiraj ile 14 sırada yer aldı.

Listede en fazla dikkat çeken şey ise satışların geçen seneye oranla daha da düşmesi oldu.

İşte 2006 yılının TOP 15 Satış Listesi :::
1- İsmail YK - Bomba.bomba.com /540 bin
2- Serdar Ortaç - Mesafe /430 bin
3- Kenan Doğulu - Festival / 285 bin
4- Mahsun Kırmızıgül - Dinle / 230 bin
5- Nazan Öncel - 7'n Bitirdin /210 bin
6- Funda Arar - Son Dans / 196 bin
7- Ferhat Göçer - Ferhat Göçer / 186 bin
8- Gülben Ergen - Gülben Ergen / 180 bin
9- Gülşen - Yurtta Aşk Cihanda Aşk / 171 bin
10- Hande Yener - Apayrı / 165 bin
11- Sezen Aksu / 152 bin
12- Yıldız Tilbe - Tanıdım Seni /150 bin
13- Demet Akalın - Kusursuz 19 / 147 bin
14- Belkıs Özener - Yeşilçam Şarkıları / 146 bin
15- R. El Roman - Gönül Yarası / 132 bin
Alintidir
http://www.michaelshow.net/news.asp?haber_no=3484

Bunu neden Haluk Levent basligi altina koydum diyeceksiniz.. Ben 1994-1999 yillari arasinda Haluk Levent ile buyurken listenin ilk basinda 900.000 satisla "Bir Gece Vakti" albumunun oldugunu hatirladim bir an. Sorun Turk-rock'inin gercekten dustugu nokta. Tamam elit olalim, sadece bizler dinleyelim, marjinal takilalim, hatta bir zamanlar hepimizin dinledigi Haluk Levent'i de yerden yere vurmak moda ya, biz de bunu yapalim, anadolu cocuklari ismail yk dinlemeye devam etsinler...
Kaliteli olan bir seyin populer olmasini neden istemiyor bir cok rock dinleyicisi? Butun halk rock dinlese artik onlar arabesk dinlemeye baslarlar herhalde... Neyse iyi gunler...

Bu gün haluku da koysan her tv programına her reklama her gereksiz yayınaa her gereksiz reklam malzemesine belki o da öyle satar ha...

bu gün türk halkı ahu'yu günlerce izliyorsa başka bi şi demem

ogun demiş ki:
Bu gün haluku da koysan her tv programına her reklama her gereksiz yayınaa her gereksiz reklam malzemesine belki o da öyle satar ha...

bu gün türk halkı ahu'yu günlerce izliyorsa başka bi şi demem

Haklisin, katiliyorum sana, ama derdim aslinda onun bir numara olmasi filan degil.. Derdim kulturel bir olay. Bir muzik insanlari nasil etkileyebilir, ve bir cok kisiyi etkilemisti Haluk-- hicbir gereksiz yayina cikmadan. Cok satip kazanmasi umrumda degil, nasil bir kulturde yasadigimi gorunce uzuluyorum. Zaten hep hissederim, cok kaliteli seylerin sosyal hayatta pek yeri yok diye...
Haluk Levent'le ayni kalitede ya da ondan da daha kaliteli cok insan var. Ama yukaridaki listedekilerle kiyaslanmayacak bir kalitesi var, ve bu forumlardaki bir cok insan haluk'a yaptigi hakaretlerle bu listeyi haluk ya da onun gibi kaliteli bir kac insanin oldugu bir listeye tercih etmis oluyor...

pentagramurat demiş ki:
Umut Kuzey'in Haluk Levent'ten bir kuyruk acısı var sanırım...

Arkadaşlar bir yanlış anlaşılmaya burada müdahale etmek istiyorum.Ben Haluk Levent ile Umut Kuzey'in arkadaş ve dost olduklarını biliyorum.Hatta Barış Akarsu'nun konuk olduğu programda Umut Kuzey Haluk Levent'i telefona bağladı.Oda çok iyi şeyler konuştu.Burada bir kaç arkadaşın kendi kişisel çekişmelerinde Umut Kuzey adını kullanmamaları gerektiğini düşünüyorum.Onlar dost.Lütfen Kendi kavganıza Umut Kuzey'i karıştırmayın. :evil:

Sudenazz demiş ki:
pentagramurat demiş ki:
Umut Kuzey'in Haluk Levent'ten bir kuyruk acısı var sanırım...

Arkadaşlar bir yanlış anlaşılmaya burada müdahale etmek istiyorum.Ben Haluk Levent ile Umut Kuzey'in arkadaş ve dost olduklarını biliyorum.Hatta Barış Akarsu'nun konuk olduğu programda Umut Kuzey Haluk Levent'i telefona bağladı.Oda çok iyi şeyler konuştu.Burada bir kaç arkadaşın kendi kişisel çekişmelerinde Umut Kuzey adını kullanmamaları gerektiğini düşünüyorum.Onlar dost.Lütfen Kendi kavganıza Umut Kuzey'i karıştırmayın. :evil:
Haluk Levent ve Umut Kuzey dostlar aralarında kesinlikle birşey yok zaten hemşeriler evet o programı bende izlemiştim ve Haluk Levent telefonla bağlanmıştı.

Kavganın başına dönseydin ve Haluk Levent ismini karalayanların Umut Kuzey başlığında döktürmesini de ayıklayabilseydin bari...Neyse zaten başlık yeterince kilitli kaldı.Yazdıklarımın yeni bir tatışmaya gebe olmasını istemem...

pentagramurat demiş ki:
Kavganın başına dönseydin ve Haluk Levent ismini karalayanların Umut Kuzey başlığında döktürmesini de ayıklayabilseydin bari...Neyse zaten başlık yeterince kilitli kaldı.Yazdıklarımın yeni bir tatışmaya gebe olmasını istemem...

Bu yazılanlar Umut Kuzey'in dışında...Haluk Levent ismini karalayanların kendilerinin sorumlu olması gerekir.Umut Kuzey niçin bu saçma çatışmaların içine çekilmeye çalışılıyor.Umut Kuzey her yazı yazanın bekçisi olamaz değil mi?

wanilya nicki üyemiz umarım bu yazısını hatırlıyordur. hatırlamıyorsada bir hatırlatalım dedik:) :) :)

sözünün eri olucaksın yapamayacağın şey üzerine konuşmayacaksın veya yapmayacaksın ki saygı duyulasın!

can sıkıntısı işte naparsın yazdım bende öle takılıyorum ben keyfine baksın herkes

Aşağıdaki sözler tamamiyle Haluk Levent'e ait olup,tüm bu ağır ithamlara cevap niteliği taşımaktadır.

"Şimdiye kadar turkrock.com internet sitesinde veya diğer müzik sitelerinin forumlarında hakkımda yazılan yıpratmaya yönelik eleştirilere hiç cevap vermedim.Bu forumda yukarıda okumuş olduğunuz ibareler, sevenlerim tarafından telefonla iletildi. Özel hayatımla ilgili yalan yanlış yorumlarda bulunanlar, bunun hesabını Türk Adaleti karşısında vereceklerdir. Bu aşamadan sonra, hukuki yollara başvurduğumu ve konuyu avukatıma intikal ettirdiğimi bildiririm.

Psikolojik tedavi görmek güzel ve erdemli bir davranış olup,böyle bir şey olmadığı halde varmış gibi göstermek ise ayıplanacak bir davranıştır. Konserlerime hala sorunsuz çıkıyorum,müziğimi yapıyorum. Özel hayatım hakkında olur olmaz karalamalarda bulunan iddia sahibi şahsiyet, Adanadaki evine gelecek tebligat ile mahkeme karşısında ifadesini verecektir.

Ayrıca bir sanatçı hakkında yazılan tüm bu asılsız iddialara sessiz kalan,dahası moderatörler tarafından olaya müdahale aşamasını ihmal edip buna göz yuman www.turkrock.com yönetimini de görevleri başına çağırıyorum...

Saygılarımla,

HALUK LEVENT"

HALUK

HALUK LEVENT benim için bam başkadır.EYERKİ HALUK FARKINI GÖRMEK İSTİYORSANIZ ONU BARLARDA DEYİL AÇIK HAVA KONSERLERİNDE ARICAKSINIZ.VE ORDAKİ ORTAMI TATÇAKSINIZ.VE O BİNLERCE İNSANI GÖRÜP ANLAYACAKSINIZ........

Haluk Levent TürkRock ve AnadoluRock müziğinin iyi bir yerlere gelmesinde büyük katkısı olan sayılı sanatçılarımız arasındadır..
Emeğe Saygı Lütfenn..

Haluk Levent TürkRock ve AnadoluRock müziğinin iyi bir yerlere gelmesinde büyük katkısı olan sayılı sanatçılarımız arasındadır..
Emeğe Saygı Lütfenn..

No Comment for the King of Turkish Rock Music...

Geri